Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Osvaldo blisko JUVE...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
4/10... momentami śmieszy..., a niby film akcji... Ogólnie nie polecam BTW. Warto oglądnąć?
-
Piłka nożna
LIVERPOOL 4:0 Everton, a mogło być 5 dla THE REDS gdyby Sturridge strzelił z karnego...
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
Polecam NaviExpert. Od 5 lat używam i jeszcze mnie nigdy nie zawiodła . Prowadzi tez przez drogi boczne. Skutecznie omija korki. Tylko jest płatna, ale warta swojej ceny.
-
Piłka nożna
PN: Kuba nie zagra więcej dla Borussii? - Ligi zagraniczne - Niemcy - Wydarzenia - PiłkaNożna.pl Odejdzie?
-
Jakie auto kupiłbyś gdyby nie było marki Audi?
Marzenia: Chevrolet Camaro lub Dodge Challenger na weekend, a na co dzień Maserati Quattroporte lub Cadillac CTS Z bardziej realnych: Volvo S80 II lub BMW E60 530d w M-Pakiecie
-
Paląca się kontrolka silnika, a samochód normalnie pracuje... Prośba o pomoc
Kabli wysokiego napięcia nie ma. Są tylko cewki zapłonowe. Z tego co pamiętam to były zamieniane miejscami np. 3 z 4 i 1 z 3 i zawsze komputer pokazywał wypadanie zapłonu na 3cim cylindrze...
-
Paląca się kontrolka silnika, a samochód normalnie pracuje... Prośba o pomoc
Witam. Pisałem na Saabklub.pl, ale nie za bardzo są w stanie pomóc... Posiadam Saaba 9-3 2007 rok z silnikiem 2.0t LPT o mocy 150KM (B207E). Co jakiś czas zapala mi się kontrolka silnika. Problem w tym, że samochód normalnie pracuje. Nie szarpie, normalnie reaguje na pedał gazu itp. Po podpięciu do komputera wyszło wypadanie zapłonu na 3cim cylindrze. Z tego co zauważyłem kontrolka zapala się zależnie od pogody. W lecie w ogóle się nie zapaliła, a teraz znowu... W zeszłym roku wymienione zostały oringi wtryskiwaczy i uszczelka pod kolektorem ssącym po tym kontrolka zgasła. W tym roku znowu się zapaliła -> po podpięciu do komputera -> wypadanie zapłonu na 3cim cylindrze.. Zostały wymienione świece zapłonowe -> kontrolka zgasła. Dzisiaj znowu się zapaliła. Co może być przyczyną zapalającej się kontrolki silnika? Czyżby trzeba było wymienić cewkę na 3cim cylindrze? Pozdrawiam
-
Wasze przebiegi benzynowców
Saab 9-3 2007 rok 2.0t 150KM -> 275 tys km
-
Format FLAC na MP3 - czym?
Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter -> bardzo dobry program, nie tylko do plików muzycznych
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jawohl
-
Piłka nożna
Polska wśród piłkarskich gigantów ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- Dla potwierdzenia -> The FIFA/Coca-Cola World Ranking - Ranking Table - FIFA.com
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Może nie OOOO, ale też brudas :
-
Pytanie do znawców komputerów :)
Trochę to trwa. To fakt, ale ma się 100%, że dane zostaną usunięte bezpowrotnie. Wiele razy korzystałem z tego programu. Tak jak wspomniałem wcześniej. Lepiej będzie sprzedać laptopa bez dysku twardego.
-
Pytanie do znawców komputerów :)
Te programy, które podałeś akurat nie są skuteczne. Jedyny i słuszny program to MHDD -> Zerowanie oraz remap bad sektorów dysku programem MHDD : Sprzęt komputerowy - Forum komputerowe
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Bugatti Veyron - How its Made - YouTube
-
Pytanie do znawców komputerów :)
Po co formatować dane. Jak można dysk wyjąć z laptopa?
-
Muzyka w naszych autkach
- Pytanie do znawców komputerów :)
Wystarczy, że sprzedaż laptopa bez dysku twardego- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Dopóki kary nie będą egzekwowane to dalej idioci będą wsiadali pijani za kierownicę. Może jak uświadomią sobie, że kara ich nie ominie to się zastanowią dwa razy. Taki alkomat uja da... Jaką mamy pewność, że ktoś dmuchnie w alkomat. Poza tym to jest wyciągnięcie kasy od obywateli. Dlaczego my musimy płacić za idiotów? Niech oni ponoszą konsekwencje swoich czynów. Takich jak z Kamienia Pomorskiego czy ten motorniczy. Powinno się izolować od społeczeństwa... Tak jak wspomniałem wcześniej. Niech pracują na siebie w więzieniu. Na jedzenie, poduszkę, ręcznik itp. itd.- F1, Rajdy i Motorsport
- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Jak już mają trafić do więzienia. To powinni pracować w tym więzieniu, żeby siebie utrzymać. Proste Nie będzie pracował. Nie dostanie np. obiadu itp., koców, poduszek itp. Tylko rządzący mają w d*pie obywateli... Dla nich najważniejsze jest wydoić Nas z każdego grosza.- Piłka nożna
Ciekawe ile delegaci FIFA z Sepp Blatterem na czele dostali w łapę od Szejków... . Podobno Moyes ma dostać 200 mln EURO na transfery- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Zgadzam się, ale niestety w PL jest mało ludzi trzeźwo myślących -> piłem -> nie jadę i w większości przypadków przekraczają swoje granice... Naród się chyba obudził i nie będzie obojętny wobec pijanego kierowcy. Tylko zadzwoni po odpowiednie służby, żeby nie doszło do tragedii .- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Teraz jak wracałem z Krakowa do Skawiny ul. Krakowską to po prawej stronie zauważyłem budkę z alkoholem... 24/h ... - Pytanie do znawców komputerów :)