Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Osvaldo blisko JUVE...
  2. 4/10... momentami śmieszy..., a niby film akcji... Ogólnie nie polecam BTW. Warto oglądnąć?
  3. LIVERPOOL 4:0 Everton, a mogło być 5 dla THE REDS gdyby Sturridge strzelił z karnego...
  4. Polecam NaviExpert. Od 5 lat używam i jeszcze mnie nigdy nie zawiodła . Prowadzi tez przez drogi boczne. Skutecznie omija korki. Tylko jest płatna, ale warta swojej ceny.
  5. PN: Kuba nie zagra więcej dla Borussii? - Ligi zagraniczne - Niemcy - Wydarzenia - PiłkaNożna.pl Odejdzie?
  6. Marzenia: Chevrolet Camaro lub Dodge Challenger na weekend, a na co dzień Maserati Quattroporte lub Cadillac CTS Z bardziej realnych: Volvo S80 II lub BMW E60 530d w M-Pakiecie
  7. Kabli wysokiego napięcia nie ma. Są tylko cewki zapłonowe. Z tego co pamiętam to były zamieniane miejscami np. 3 z 4 i 1 z 3 i zawsze komputer pokazywał wypadanie zapłonu na 3cim cylindrze...
  8. Witam. Pisałem na Saabklub.pl, ale nie za bardzo są w stanie pomóc... Posiadam Saaba 9-3 2007 rok z silnikiem 2.0t LPT o mocy 150KM (B207E). Co jakiś czas zapala mi się kontrolka silnika. Problem w tym, że samochód normalnie pracuje. Nie szarpie, normalnie reaguje na pedał gazu itp. Po podpięciu do komputera wyszło wypadanie zapłonu na 3cim cylindrze. Z tego co zauważyłem kontrolka zapala się zależnie od pogody. W lecie w ogóle się nie zapaliła, a teraz znowu... W zeszłym roku wymienione zostały oringi wtryskiwaczy i uszczelka pod kolektorem ssącym po tym kontrolka zgasła. W tym roku znowu się zapaliła -> po podpięciu do komputera -> wypadanie zapłonu na 3cim cylindrze.. Zostały wymienione świece zapłonowe -> kontrolka zgasła. Dzisiaj znowu się zapaliła. Co może być przyczyną zapalającej się kontrolki silnika? Czyżby trzeba było wymienić cewkę na 3cim cylindrze? Pozdrawiam
  9. Saab 9-3 2007 rok 2.0t 150KM -> 275 tys km
  10. Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter -> bardzo dobry program, nie tylko do plików muzycznych
  11. Polska wśród piłkarskich gigantów ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- Dla potwierdzenia -> The FIFA/Coca-Cola World Ranking - Ranking Table - FIFA.com
  12. Trochę to trwa. To fakt, ale ma się 100%, że dane zostaną usunięte bezpowrotnie. Wiele razy korzystałem z tego programu. Tak jak wspomniałem wcześniej. Lepiej będzie sprzedać laptopa bez dysku twardego.
  13. Te programy, które podałeś akurat nie są skuteczne. Jedyny i słuszny program to MHDD -> Zerowanie oraz remap bad sektorów dysku programem MHDD : Sprzęt komputerowy - Forum komputerowe
  14. Bugatti Veyron - How its Made - YouTube
  15. Po co formatować dane. Jak można dysk wyjąć z laptopa?
  16. Wystarczy, że sprzedaż laptopa bez dysku twardego
  17. Dopóki kary nie będą egzekwowane to dalej idioci będą wsiadali pijani za kierownicę. Może jak uświadomią sobie, że kara ich nie ominie to się zastanowią dwa razy. Taki alkomat uja da... Jaką mamy pewność, że ktoś dmuchnie w alkomat. Poza tym to jest wyciągnięcie kasy od obywateli. Dlaczego my musimy płacić za idiotów? Niech oni ponoszą konsekwencje swoich czynów. Takich jak z Kamienia Pomorskiego czy ten motorniczy. Powinno się izolować od społeczeństwa... Tak jak wspomniałem wcześniej. Niech pracują na siebie w więzieniu. Na jedzenie, poduszkę, ręcznik itp. itd.
  18. Jak już mają trafić do więzienia. To powinni pracować w tym więzieniu, żeby siebie utrzymać. Proste Nie będzie pracował. Nie dostanie np. obiadu itp., koców, poduszek itp. Tylko rządzący mają w d*pie obywateli... Dla nich najważniejsze jest wydoić Nas z każdego grosza.
  19. Ciekawe ile delegaci FIFA z Sepp Blatterem na czele dostali w łapę od Szejków... . Podobno Moyes ma dostać 200 mln EURO na transfery
  20. Zgadzam się, ale niestety w PL jest mało ludzi trzeźwo myślących -> piłem -> nie jadę i w większości przypadków przekraczają swoje granice... Naród się chyba obudził i nie będzie obojętny wobec pijanego kierowcy. Tylko zadzwoni po odpowiednie służby, żeby nie doszło do tragedii .
  21. Teraz jak wracałem z Krakowa do Skawiny ul. Krakowską to po prawej stronie zauważyłem budkę z alkoholem... 24/h ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.