Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Przełom w sprawie Michaela Schumachera, Niemiec ma "momenty świadomości"
  2. Może chociaż utrzymają 3 miejsce
  3. Ja prdl... https://www.youtube.com/watch?v=3XqZoaWKv2k&feature=youtu.be
  4. 13 kwietnia - Liverpool vs Manchester City Zagłębie Lubin 3:1 Wisła Kraków
  5. i przegrali 0:2... Ciekaw jestem co pokażą w czwartek z Lyonem.
  6. LIVERPOOL na mistrza
  7. Jaja się dzisiaj działy w Premier League: [TABLE=class: league-table] [TR=class: even] [TD=class: fd]FT[/TD] [TD=class: fh] Chelsea [/TD] [TD=class: fs] 6 - 0 [/TD] [TD=class: fa] Arsenal[/TD] [/TR] [TD=class: fd] FT[/TD] [TD=class: fh] Cardiff City[/TD] [TD=class: fs] 3 - 6 [/TD] [TD=class: fa] Liverpool [/TD] [TR=class: even] [TD=class: fd] FT[/TD] [TD=class: fh] Everton[/TD] [TD=class: fs] 3 - 2[/TD] [TD=class: fa] Swansea City [/TD] [/TR] [TD=class: fd] FT[/TD] [TD=class: fh] Hull City[/TD] [TD=class: fs] 2 - 0[/TD] [TD=class: fa] West Bromwich Albion[/TD] [TR=class: even] [TD=class: fd] FT[/TD] [TD=class: fh] Manchester City[/TD] [TD=class: fs] 5 - 0 [/TD] [TD=class: fa] Fulham[/TD] [/TR] [/TABLE] Teraz o tytuł będzie się biły 3 zespoły: Chelsea, Liverpool i Manchester City ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- ale bramka : https://www.youtube.com/watch?v=-eRRUS7qst0
  8. zgadzam się w 100% Wielki błąd Nissana, że nie produkował Skyline'a R32, R33 i R34 z kierownicą po lewej stronie...
  9. Informatyka to taka dziedzina w której co chwila powstaje coś nowego. Napisz tu -> Forum komputerowe Hotfix Tam Ci pomogą
  10. Chelsea 6:0 Arsenal... jaja
  11. Już jest : ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- Jak wiadomo zawsze chodzi o kasę, ale dla mnie to profanacja marki. Prawdziwe BMW jest z napędem na tył.
  12. Jeżeli chodzi o wyposażenie. To kiedyś szukałem Volvo S60 i Audi A4 B7 za cenę ok. 30-40 tys zł i co? Większość A4 B7 było ubogo wyposażone. Znalazły się też egzemplarze bez radia i z korbkami z tyłu..., a Volvo? Pełen wypas. Zresztą najnowsze Audi, BMW i Mercedesy są wyjątkowo brzydkie. Teraz te trzy marki z Niemiec jadą na wyrobionej opinii i renomie. BMW ma wypuścić jakiegoś minivana z przednim napędem...
  13. Wychodzi na to, że nowoczesne diesle tylko z pozoru są oszczędne... Już lepiej więcej zapłacić na stacji benzynowej..., niż płacić za naprawę...
  14. Trudno powiedzieć. Po nim można wszystkiego się spodziewać
  15. Teraz czas na LE i znowu Fiorentina
  16. Takie "bezwypadki" łatwo sprawdzić po VINie. W USA jest prowadzony system CARFAX. Z forum BMW odezwał się właściciel BEZWYPADKOWEGO BMW : " Re: UWAGA OSZUST! WBAVD13566KV07213 E90 325xi przez e90 325xi » 09 Mar 2014 18:08 Witam. Jestem właścicielem auta, którego dotyczy ten temat. Chciałbym po krótce opisać moją wersję wydarzeń dotyczącą sprzedaży tego samochodu, a mianowicie: auto zostało przeze mnie sprowadzane ze Stanów Zjednoczonych za pośrednictwem firmy specjalizującej się w tej materii w 2007 roku. Nie byłem poinformowany o tym, że auto może być powypadkowe, w związku z czym przez siedem lat byłem zadowolonym z zakupu użytkownikiem tego pojazdu zupełnie nie świadom, iż auto może być powypadkowe. Co więcej, podczas użytkowania auta nie było żadnych sygnałów, które mógłby świadczyć o tym, że auto faktycznie jest po poważnym wypadku. Samochód prowadzi się znakomicie, przy większych prędkościach przy puszczeniu kierownicy jedzie prosto, a także przy okazji wymiany jednego z wahaczy zawieszenia było wykonane powtórne ustawienie geometrii zawieszenia i wszystkie kąty w zawieszeniu są prawidłowe. Nr VIN podałem w ogłoszeniu specjalnie, aby każdy zainteresowany mógł sprawdzić informacje na temat pojazdu, ponieważ nie miałem nic do ukrycia, a tym bardziej nie miałem świadomości, że auto jest powypadkowe. Od czasu kiedy jestem właścicielem tego auta nie miałem z nim żadnych problemów , nie wliczając w to wymiany elementów eksploatacyjnych oraz kilku drobniejszych usterek. Aby wyjaśnić zaistniałą sytuację w poniedziałek udam się z autem do zakładu blacharskiego w celu sprawdzenia czy faktycznie auto może mieć historię powypadkową oraz na powtórne sprawdzenie geometrii zawieszeniu w celu uzyskania wydruku poświadczającego o jego, jak wierzę, nienagannym stanie. Ogłoszenie w serwisie otomoto.pl zostało usunięte do czasu wyjaśnienia sprawy i po jej rozwiązaniu będzie ponownie wystawione (jeżeli auto faktycznie jest powypadkowe taka informacja zostanie w ogłoszeniu zawarta). W związku z powyższym proszę o nie szykanowanie mojej osoby, nie znając dokładnie całej sytuacji. Pozdrawiam" Więcej tu -> BMW-klub.pl • Zobacz temat - UWAGA OSZUST! WBAVD13566KV07213 E90 325xi Gościu kłamie w żywe oczy
  17. Pierwszy raz się spotykam z tak niską oceną Zasugerowałem się oceną z FILMWEBa. Leciał nie dawno w TV i film kompletnie do mnie nie trafił...
  18. 2 mecze 1 pkt:facepalm: gratulacje dla niebieskich.. Jeszcze nie wszystko stracone Śląsk im się odpłaci
  19. Zgadzam się. Teraz nie liczy się jakość. Tylko ilość. Zresztą dobrym przykładem jest Mercedes. Niegdyś jego modele było nie do zajeżdżenia, a po cieciach kosztów jakość nowych modeli drastycznie spadła. Audi miało kilka wpadek z jednostkami napędowymi. Teraz żeby wymienić żarówkę w nowym samochodzie to nie kiedy trzeba rozkręcić pół przodu albo w najlepszym przypadku odkręcić lampę. W Audi A4 B5 żeby wymienić rozrząd trzeba rozkręcić przód... W nowych samochodach jest bardzo dużo elektroniki i nie zawsze ona jest niezawodna. To nie tylko dotyczy motoryzacji .
  20. Sony Xperia S lub J
  21. Stereotyp... To powiedz mi Jarku jak jest naprawdę?
  22. W PZPNie są układy i układziki. Szkoda, że Henrykowi Kasperczakowi nie dane było poprowadzić Reprezentacji Polski. Zresztą Marcelo Lippi jest bezrobotny . Ostatni raz Polska Reprezentacja ładnie grała za czasów Beenhakkera. A to było 6 lat temu... Teraz przyznam szczerze, że ostatnio na meczach Reprezentacji Polski usypiam... Następny mecz z Deutschland

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.