Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Dokładnie
-
Piłka nożna
Nie wierze co tu się kur*& dzieje :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
-
Piłka nożna
Mówiłem, że Niemcy rozp Kanarki
-
Piłka nożna
Dokładnie. Mam nadzieję, że Panzerwagen przejedzie się po Kanarkach .
-
Piłka nożna
Holandia i Niemcy w finale?
-
Piłka nożna
Argentyna 1:0 Belgia
-
Piłka nożna
Dziwisz się, że Rodriguez się popłakał? To są wielkie emocje. Jeszcze kur%# sędzia gwizdał pod Brazylię. Jak nie przepadam za Brazylią i Niemcami. To wolę, żeby Panzerwagen przejechał się po Kanarkach. Najlepiej 4:0 Brazylijskich piłkarzy jak się dotknie to padają na murawę jak porażeni. Swego czasu Gerd Muller grał ze zwichniętym barkiem.
-
A propos nerwów na drodze
Fakt w innych krajach jeżdżą nie lepiej niż w PL np. w Anglii czy we Włoszech, ale nie patrzmy na inne kraje...
-
Piłka nożna
JEST 2:1 . James Rodriguez. Co ON GRA
-
Piłka nożna
Ja prld.... Szkoda mi Kolumbii... Ciekawe czy Panzerwagen da radę Kanarkom
-
i znowu BMW
Dokładnie. Akurat dojeżdżam do pracy autostradą A4 i lewy pas jest do wyprzedzania. Dzisiaj jak wracałem to jakiś *^&%&^* wlókł się lewym pasem... . Nie o to chodzi, żeby zapierdzielać autostradą. Tylko jak ktoś jedzie wolniej to od tego jest prawy pas. Gość jechał ok. 100 km/h, a można 140 km/h... Takim zachowaniem stwarzał zagrożenie na autostradzie.
-
Piłka nożna
Francja 2:0 Panzerwagen Kolumbia 2:0 Kanarki
-
moja Kobieta jak Lwica broni marki Audi :brawo:
To nie wina BMW, że tacy ludzie jeżdżą ich samochodami i psują im opinie. Zresztą w Audi tez można spotkać dresów i chamów. Nie raz się z tym spotkałem. Poza tym BMW ma wspaniałe rzędowe silniki i napęd na tył. Prawie w każdej marce spotka się chama i dresa. Nie ma reguły. Kiedyś byłem zaślepiony i poza Audi innych marek nie widziałem. Też jeździłem po BMW i po innych markach. Wychwalałem OOOO jakie to nie jest. 5 lat jeździłem Audi A4 B5 i nigdy mnie nie zawiódł. Bardzo dobrze wspominam ten samochód. Teraz jeżdżę Saabem 9-3, a w przyszłości planuje zakup BMW E60. Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć jedną marką. Jeździłem różnymi samochodami, ale do tej pory jeżeli chodzi o wrażenie z jazdy nic nie pobiło Volvo S80 T6 .
-
Piłka nożna
BRAWO ALGIERIA ZA WALKĘ I AMBICJĘ Żeby tak Polska grała... Mam nadzieję, że Francja powstrzyma Niemców i zobaczymy ciekawe spotkanie.
-
Piłka nożna
Jedzie Algieria z Niemcami
-
Piłka nożna
To jest piękno futbolu
-
Piłka nożna
1:1 . Go go oranje ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- 2:1!!!!
-
Piłka nożna
Kur... Oranje przegrywają 0:1... Mam nadzieje, że wygrają. Jeszcze 40 min do końca
-
Piłka nożna
Pary:
-
Piłka nożna
Argentyna może namieszać na tych mistrzostwach
-
Muzyka w naszych autkach
Back to the 90s : https://www.youtube.com/watch?v=xhrBDcQq2DM&list=PLfFQ67scROqrr1b2hWtxBQ8ioKI2zDIDN&index=18
-
Jakie auto w ciężki teren
Toyota Land Cruiser, Mitsubishi Pajero lub Nissan Patrol
-
Piłka nożna
Tak jak kiedyś Polska z Austrią
-
Piłka nożna
Głodny był... Sędziowanie kolejny raz miało wpływ na ogólny obraz meczu...
-
Piłka nożna
Trudno. Szkoda, że dopiero po stracie bramki Włosi przycisnęli. Niepotrzebny faul Marchisio i w konsekwencji w głupi sposób osłabił drużynę. Cóż. Pozostaje Argentyna