Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Dokładnie
  2. Nie wierze co tu się kur*& dzieje :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:
  3. Mówiłem, że Niemcy rozp Kanarki
  4. Dokładnie. Mam nadzieję, że Panzerwagen przejedzie się po Kanarkach .
  5. Holandia i Niemcy w finale?
  6. Argentyna 1:0 Belgia
  7. Dziwisz się, że Rodriguez się popłakał? To są wielkie emocje. Jeszcze kur%# sędzia gwizdał pod Brazylię. Jak nie przepadam za Brazylią i Niemcami. To wolę, żeby Panzerwagen przejechał się po Kanarkach. Najlepiej 4:0 Brazylijskich piłkarzy jak się dotknie to padają na murawę jak porażeni. Swego czasu Gerd Muller grał ze zwichniętym barkiem.
  8. Fakt w innych krajach jeżdżą nie lepiej niż w PL np. w Anglii czy we Włoszech, ale nie patrzmy na inne kraje...
  9. JEST 2:1 . James Rodriguez. Co ON GRA
  10. Ja prld.... Szkoda mi Kolumbii... Ciekawe czy Panzerwagen da radę Kanarkom
  11. Dokładnie. Akurat dojeżdżam do pracy autostradą A4 i lewy pas jest do wyprzedzania. Dzisiaj jak wracałem to jakiś *^&%&^* wlókł się lewym pasem... . Nie o to chodzi, żeby zapierdzielać autostradą. Tylko jak ktoś jedzie wolniej to od tego jest prawy pas. Gość jechał ok. 100 km/h, a można 140 km/h... Takim zachowaniem stwarzał zagrożenie na autostradzie.
  12. Francja 2:0 Panzerwagen Kolumbia 2:0 Kanarki
  13. To nie wina BMW, że tacy ludzie jeżdżą ich samochodami i psują im opinie. Zresztą w Audi tez można spotkać dresów i chamów. Nie raz się z tym spotkałem. Poza tym BMW ma wspaniałe rzędowe silniki i napęd na tył. Prawie w każdej marce spotka się chama i dresa. Nie ma reguły. Kiedyś byłem zaślepiony i poza Audi innych marek nie widziałem. Też jeździłem po BMW i po innych markach. Wychwalałem OOOO jakie to nie jest. 5 lat jeździłem Audi A4 B5 i nigdy mnie nie zawiódł. Bardzo dobrze wspominam ten samochód. Teraz jeżdżę Saabem 9-3, a w przyszłości planuje zakup BMW E60. Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć jedną marką. Jeździłem różnymi samochodami, ale do tej pory jeżeli chodzi o wrażenie z jazdy nic nie pobiło Volvo S80 T6 .
  14. BRAWO ALGIERIA ZA WALKĘ I AMBICJĘ Żeby tak Polska grała... Mam nadzieję, że Francja powstrzyma Niemców i zobaczymy ciekawe spotkanie.
  15. Jedzie Algieria z Niemcami
  16. To jest piękno futbolu
  17. 1:1 . Go go oranje ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- 2:1!!!!
  18. Kur... Oranje przegrywają 0:1... Mam nadzieje, że wygrają. Jeszcze 40 min do końca
  19. Pary:
  20. Argentyna może namieszać na tych mistrzostwach
  21. Back to the 90s : https://www.youtube.com/watch?v=xhrBDcQq2DM&list=PLfFQ67scROqrr1b2hWtxBQ8ioKI2zDIDN&index=18
  22. Toyota Land Cruiser, Mitsubishi Pajero lub Nissan Patrol
  23. Tak jak kiedyś Polska z Austrią
  24. Głodny był... Sędziowanie kolejny raz miało wpływ na ogólny obraz meczu...
  25. Trudno. Szkoda, że dopiero po stracie bramki Włosi przycisnęli. Niepotrzebny faul Marchisio i w konsekwencji w głupi sposób osłabił drużynę. Cóż. Pozostaje Argentyna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.