Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"bezwypadkowe" BMW


wierzba5

Rekomendowane odpowiedzi

:shock3::shock3: o ja pierdacze i wez kup auto w dzisiajszych czasach.Z miazgi polak zrobi "salonówke"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to jest nic:kox::grin:

Dokładnie latem 2012 roku gdy z bratem szukaliśmy dostawczaka natknąłem się w pewnym komisie w Ostrowie na cholernie mocno rozpier@#$e Audi A4 B8 - czarny sedan 3.0tdi. Auto było wygięte jak banan po bocznym uderzeniu w jakieś drzewo. Właśnie przy Nas wciągali ją na blacharnie w celu - jak to powiedział mechanik - "odnowy":decayed::decayed:

I mogę się założyć, że to B8 poszło jako bezwypadek a i może nawet jest na forum:facepalm:

Z własnego doświadczenia wiem, że dobrze wyklepane auto po czołówce jakoś tam się prowadzi ale po bocznym uderzeniu to już napewno nie. to bmw przy tej B8 to kosmetyka - uwierzcie mi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasami potrzebne jest takie uwalone tylko jako dawca dokumentów :wink:

Może stoi gdzie komuś w garażu trefne, to co zostało jeszcze na części sprzedadzą a Vin przetransportują do bezwypadka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie "bezwypadki" łatwo sprawdzić po VINie. W USA jest prowadzony system CARFAX.

Z forum BMW odezwał się właściciel BEZWYPADKOWEGO BMW :decayed::

" Re: UWAGA OSZUST! WBAVD13566KV07213 E90 325xi

icon_post_target.gifprzez e90 325xi » 09 Mar 2014 18:08

Witam. Jestem właścicielem auta, którego dotyczy ten temat. Chciałbym po krótce opisać moją wersję wydarzeń dotyczącą sprzedaży tego samochodu, a mianowicie: auto zostało przeze mnie sprowadzane ze Stanów Zjednoczonych za pośrednictwem firmy specjalizującej się w tej materii w 2007 roku. Nie byłem poinformowany o tym, że auto może być powypadkowe, w związku z czym przez siedem lat byłem zadowolonym z zakupu użytkownikiem tego pojazdu zupełnie nie świadom, iż auto może być powypadkowe. Co więcej, podczas użytkowania auta nie było żadnych sygnałów, które mógłby świadczyć o tym, że auto faktycznie jest po poważnym wypadku. Samochód prowadzi się znakomicie, przy większych prędkościach przy puszczeniu kierownicy jedzie prosto, a także przy okazji wymiany jednego z wahaczy zawieszenia było wykonane powtórne ustawienie geometrii zawieszenia i wszystkie kąty w zawieszeniu są prawidłowe. Nr VIN podałem w ogłoszeniu specjalnie, aby każdy zainteresowany mógł sprawdzić informacje na temat pojazdu, ponieważ nie miałem nic do ukrycia, a tym bardziej nie miałem świadomości, że auto jest powypadkowe. Od czasu kiedy jestem właścicielem tego auta nie miałem z nim żadnych problemów , nie wliczając w to wymiany elementów eksploatacyjnych oraz kilku drobniejszych usterek. Aby wyjaśnić zaistniałą sytuację w poniedziałek udam się z autem do zakładu blacharskiego w celu sprawdzenia czy faktycznie auto może mieć historię powypadkową oraz na powtórne sprawdzenie geometrii zawieszeniu w celu uzyskania wydruku poświadczającego o jego, jak wierzę, nienagannym stanie. Ogłoszenie w serwisie otomoto.pl zostało usunięte do czasu wyjaśnienia sprawy i po jej rozwiązaniu będzie ponownie wystawione (jeżeli auto faktycznie jest powypadkowe taka informacja zostanie w ogłoszeniu zawarta). W związku z powyższym proszę o nie szykanowanie mojej osoby, nie znając dokładnie całej sytuacji.

Pozdrawiam"

Więcej tu -> BMW-klub.pl • Zobacz temat - UWAGA OSZUST! WBAVD13566KV07213 E90 325xi

Gościu kłamie w żywe oczy :facepalm::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś ma problem. Ogłoszenie obiegło już chyba wszystkie możliwe fora i strony. Teraz wie, że nie dostanie takiej kasy jaką chce:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank ta beemka jest przekładką,może jakaś część gratów została z tej uwalonej, reszta pewnie z trefnej sztuki które ostatnio giną równie szybko jak nasze audice:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze trzeba tępić takich cwaniaczków najlepiej właśnie w taki sposób informacje z netu nie znikną przez długie lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum BMW jest filmik jak naprawiają bmw, u nas w PL nikt tak by się nie cackał :D dało by się puszeczkę szpachli i poszło

swoją drogą BMW mocno walnięte, myślę też że to jakaś chirurgiczna robota, teraz to dopiero mogą być jaja z tą co jeździ jak okaże się lewizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież większość aut sprowadzonych z USA to takie perełki. Wiadomo, w USA auta są tańsze ale to jednak druga strona świata. Bardziej opłaca się kupić wrak za grosze, wyklepać go w Polsce i sprzedać z ładnym zyskiem niż sprowadzać auto w naprawdę dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...