Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Złapali rowerzystę na fotoradar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PO_ebany kraj... :facepalm::doh:

Opublikowano

Ma chłopak pecha że ma takiego sąsiada konfidenta/strażnika.

Ale z drugiej strony tak 46 na 30 ... no no nie ładnie tak zapier.....:polew:

Ciekawe co wyjdzie w sądzie:naughty:

Opublikowano

to tylko w Polsce :polew: pewnie za jakis czas wejdzie obowiazek predkosciomierza i tablic na rowery :decayed: wyczuja w tym siano palanty:polew:

Opublikowano

jak co wyjdzie...dostanie mandat na 100% nie wazne ze rowerem ...kraj absurdu i tyle...widac czepianie sie kierowców juz nie wystarcza teraz sie za rowerzystów biora a te"qrwy w rzadzie" robia co im sie podoba i nikt ich za nic nie karze......

Opublikowano
jak co wyjdzie...dostanie mandat na 100% nie wazne ze rowerem ...kraj absurdu i tyle...widac czepianie sie kierowców juz nie wystarcza teraz sie za rowerzystów biora a te"qrwy w rzadzie" robia co im sie podoba i nikt ich za nic nie karze......

już może nie przesadzaj też. Co ma rząd to tego, że wyjątkowy "inteligent" trafił się w Straży Miejskiej w tej miejscowości. Przypuszczam, że takich przypadków byłoby więcej ale na szczęście trafiają się myślący funkcjonariusze.

Fakt faktem jednak, że im więcej chamów na stołkach (w tym również w rządzie, ale tam już jest nie zwykłe chamstwo a po prostu bydło) tym wiecej podobnych absurdów.

Opublikowano

Może się chłopak wykaraska z tej opresji bo licznika nie miał ;d

Opublikowano

niedlugo trzeba bedzie do rowerów antyradar montowac, albo sluchawki telefon i yanosika ;) albo w kominiarkach smigac;P

Opublikowano

w Białym Borze koleś jechał nago na rowerze i też dostał fote z fotoradaru. W sądzie dostał 1000zł mandatu, 200zł za prędkość, a reszte za to, że nago.

Dopiero po apelacji obniżyli do 200zł

Opublikowano

ten koleś o którym mowa w tym temacie został skazany przez sąd, nie pamiętam jaka grzywna ale coś tam mu dowalili:naughty:

Opublikowano

kolejny absurd..przed chwilka w tvn24 było o gościu kóry wpadł w dziure i coś tam uszkodził..zadzwonił po policje i dostał mandat 100 ...dlatego, ze był znak ograniczenie do30km/h i napis"ubytki w nawierzchni"

udał sie do sadu , zeby nie musial płacic za ten absurd ...komendant policji na tej sprawie powiedział, ze uchyla ten mandat przyznajac sie tymsamym do za duzej nadgorliwości swoich podwąłdnych z drogówki a sad i tak skazał tego gościa na ten mandat i ma zapłacic.....i zapłaci...ale powiedział skazany, ze jak oni sa tak skrupulatni to on całe 100zł wpłaci w 1groszówlach w imie protestu..

Opublikowano

Trzeba śmigać w kominiarkach....i po problemie:grin:

Opublikowano

a latem?? w kominiarce to raczej po 200metrach mózg by gotowało:)

Opublikowano

PO_ebany kraj... :facepalm::doh:

Dawna już sprawa od nas z miasta.

Nie system,nie rząd tylko stara jak Polska życzliwość sąsiedzka.

Strażnik miejski, posłużył się stanowiskiem,żeby pognębić członka wrogiej rodziny,powinien stracić pracę.

Opublikowano
  • Autor

Bo jak to mówił J. Pisłudski:

Stare, ale wciąż aktualne, a najlepiej całą sytuację w Polsce oddaje ta piosenka:

Opublikowano

Kościerzyna to nie ciekawe miasto. Dla mnie chłopak jest bohaterem. Nie przyjął mandatu i odwołał się do sądu. W tym kraju nie ma jeszcze obowiązku wyposażania rowerów w prędkościomierze. Po za tym wyjechał na drogę z fotoradarem z jakiejś bocznej drogi i na tym odcinku nie było znaków ograniczających prędkość . Trzymam za niego kciuki. Szanuję ludzi którzy potrafią walczyć z głupotą. A jeżeli jest tak jak pisze Gili to chłopaki z miasta powinni skutecznie wspomagać tego małego bohatera

Opublikowano

Ciekawe co jeszcze wymyślą żeby ludzi ścigać i swoją kasę napełniać a my musimy płacić i nie mówić nic,bo to Państwo Prawa.

Strażnik pokazał klasę że chłopaka rozpoznał i awans już gotowy,ale że sprawa apsurdalna to co kogo obchodzi :facepalm::facepalm::facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.