Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem
Konto zostało usunięte... Jest wersja krótsza na pierwszej stronie.
-
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Taniego paliwa, prostych dróg, pieniędzy i zdrowia
-
Problem z Allegro -> zakładka "Moje Allegro"
tzw.?[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 17:09_________________________________________________Ok. Wszystko już działa . Problem tkwił w "akceptuj ciasteczka z innych witryn"
-
Problem z Allegro -> zakładka "Moje Allegro"
Właśnie pod IE działa... Na laptopie też mam Firefoxa i też działa... Jeszcze wczoraj rano na komputerze stacjonarnym mogłem się normalnie zalogować, a wczoraj popołudniu już nie... Żadnych wirusów nie mam... Nic w przeglądarce nie było zmieniane tzw. w Firefoxie. Dziwne. Zrobiłem to co na Allegro pisało i też nic. Będę kombinował dalej
-
Problem z Allegro -> zakładka "Moje Allegro"
Witam, Od wczoraj mam problem z Allegro. Logując się na swoje konto wywala mnie na stronę główną Allegro i nie mogę wejść na zakładkę "Moje Allegro". Używam przeglądarki Firefox. Ma ktoś podobny problem? Pozdrawiam
-
[ALL B7] Głośno pracujące wycieraczki
Może źle szybę zamontowali ?
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
Ja byłem na pubsterce
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
Życzę Wszystkim forumowiczom Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2012. Oby ceny benzyny nie były strasznie wysokie. Drogi równe i dużo zadowolenia z Waszych furek
-
Piłka nożna
Niestety... kilka ogórków urwało Nam punkty. Trzeba to w rundzie rewanżowej poprawić, bo to może zadecydować w walce o scudetto .
-
Piłka nożna
Jak dojdzie do transferu lub wypożyczenia Borriello to . W Juve jest nie potrzebny. Fakt, że największą bolączką obecnego Juve jest brak skuteczności. W takim wypadku kupuje się napastnika z czołówki np. Guiseppe Rossi. Juve jest zainteresowane pozyskaniem Damiao... Gość rozegrał kilka meczy w reprezentacji Kanarków i jego klub żąda za niego 25 mln euro... :polew: . Pasowało by pierw obronę wzmocnić i pomoc, a jak później atak, ale tylko klasowym zawodnikiem. Boriello takim nie jest... Tevez niech idzie do Milanu .
-
Logo Audi na kluczyk. Prośba o pomoc
Kluczyk 295 zł + dorobienie, elektronika itp, a na Allegro kluczki ori Audi tylko z plastikowym logiem + transponder 25-30 zł i dorobienie to liczmy za wszystko 50 zł... Ładne zdzierstwo... :gwizdanie:.
-
Logo Audi na kluczyk. Prośba o pomoc
Okaże się jutro obawiam sie,że samego loga na klucz w ASO sie nie dostanie A poza tym na cholere ci to,,przecież to już stary paździoch i nie ma co przeżywać Nie mają takiego loga w ASO . Pozostaje przerobić ten co jest na Allegro albo jeździć bez loga .
-
Piłka nożna
Godz 18:00 ciężki mecz Juve z Udinese
-
Mandat za zatrzymanie się na zatoczce autobusowej
Nikt Cię nie potępi... Ja są potrzebni to ich nie ma. Najlepiej im wychodzi suszenie i wlepianie mandatów za byle gówno... . Mi kiedyś chcieli dać 4000 zł mandatu na Balicach... za to, że zapomniałem dokumentów do samochodu i jeszcze niby stanąłem na zatoczce dla autobusów, ale żadnego kur znaku nie było. Wtedy jeszcze miałem Forda. W tym miejscu stanął też Ford Mondeo. Słyszę przez głośniki jak wzywają mnie po nr rejestracji. To idę pod samochód i widzę jak stoi radiowóz i dwa smerfy. Pytają się czy wiem, że stanąłem na zatoczce dla autobusów, a ja mówię, że nie bo żadnego znaku nie ma, nic. Proszą o dokumenty. Mówię, że zapomniałem. To mówią 4000 zł mandatu , a najgorsze jest to, że gość, który stał metr dalej to go puścili. Powiedzieli mu coś i odjechał, a mnie trzymali dotąd dopóki kolega nie przywiezie mi dokumentów, a miałem odebrać paczkę z lotniska... Paczka przepadła... Widać było, że to dwie qur wy. Młody chciał się popisać przed starym... Ostatecznie było upomnienie jak dobrze pamiętam.
-
Logo Audi na kluczyk. Prośba o pomoc
Okaże się jutro
-
Mandat za zatrzymanie się na zatoczce autobusowej
Przez takie sytuacje rodzi się niechęć do Policji... :gwizdanie:
-
Logo Audi na kluczyk. Prośba o pomoc
Pytałem i to logo, które sprzedaje ma wymiary: 16 mm x 6mm, a ja mam 14 mm x 6 mm . Chyba pozostają mi jakieś używki na Allegro albo spytać w ASO .
-
Logo Audi na kluczyk. Prośba o pomoc
Witam , Czy wielkość logo kluczyków Audi: (taki mam kluczyk) a Jest taka sama? Pytam, bo któregoś dnia zauważyłem, że nie mam tego loga na kluczyku... , chyba się odkleiło . Podeszło by coś takiego do mnie: http://allegro.pl/znaczek-na-kluczyk-emblemat-logo-audi-i1966410285.html, a jak nie to będą mieli coś takiego w ASO?
-
Nakarm psa
Poszło
-
Sposób na ceny paliwa
Tak jest w POlska: G45d9qzRefg
-
Piłka nożna
Man City daje 75 mln euro za Van Persiego...
-
TT wiejski "tjuning"
Ciekaw jestem jak właściciel jeździ tym po wzniesieniach . W Polsce to by po pierwszym przejeździe nic z samochodu by nie zostało. Pewnie w zimie dorabia jako pług...
-
TT wiejski "tjuning"
Pewnie właściciel jest wielkim fanem filmu "Ja robot"
-
Piłka nożna
:polew: :polew: :polew:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
UUObgxCoUgA Zapowiada się ciekawie . Oglądałem pierwszą część. Bardzo dobra . Ktoś kto lubi takie filmy będzie zadowolony