Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. inter - 1:2 Juventus . Z taką grą Juve może być nawet 1:4
  2. :polew: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/etoo-anzy-placi-mi-tyle-ile-jestem-wart,1,4891337,wiadomosc.html
  3. To najprawdopodobniej musisz go zmienić i najlepiej na węglowy. Jest lepszy . Przy każdym filtrze jest instrukcja jak go wymienić jak dobrze pamiętam. Jak by nie było to mogę Ci wysłać w formie PDF'a .
  4. kiedy ostatnio wymieniałeś filtr kabinowy i powietrza?
  5. http://ofsajd.onet.pl/fotogalerie/bajeczne-fury-pilkarzy-realu-madryt,4888289,10591400,galeria-duzy.html Wzięcie mają A7 i Q7 .
  6. No to szlachetny i godny pochwały gest - POMNIK W CENTRUM MIASTA !!! Luz
  7. :polew: inaczej nie mogłem zareagować na Twój komentarz Jarko. Del Piero zgodził się na przedłużenie kontraktu in blanco i na obniżenie jego rocznych zarobków i nie mów, że Del Piero się zrobił pazerny na starość... Juventus to Del Piero, Del Piero to Juventus. Został w klubie jak zostali zdegradowani do Serie B, został jak go chciał Real Madryt czy AC Milan. Takich piłkarzy jak on coraz mniej. Teraz mamy pogoń za kasą, nie za sukcesami sportowymi, miłością do piłki. Dobry przykład Eto'o czy Adebayora czy nawet Figo
  8. Zarząd powinien się wstydzić jak go traktują... To co Conte odpierdzielił w meczu z Genoą to . Gra jakiś kur Vucinic bez ambicji, chodzi po boisku, nie walczy. Marnuje 100% sytuacje. Szkoda, że kosztem legendy "Il Capitano". Rozgrzewał się od drugiej połowy, a wszedł dopiero w 86 min, aż serce zabolało... ;(, a jeszcze kilka lat temu Conte grał w drużynie z Del Piero... Mam nadzieje, że w meczu z Violą w pierwszym zagra właśnie Del Piero z Matrim albo z Fabio Q, a Vucinic sobie pogrzeje ławe, a jak znowu wystawi serba w pierwszym składzie to totalnie zwątpię w umiejętności trenerskie Conte...
  9. Przyczajony tygrys. ukryty smok :polew: . kvR3dZsDoYk CpdkUwA158U Czxi4Y5z6a8
  10. O ja p....... . 1:6
  11. Man Utd 1:3 Man City
  12. ale Fabregas miał kupe... :polew: x-ba7JcwiRY Messi zresztą też...
  13. Lecce po pierwszej połowie wygrywało z AC Milanem 3:0 Teraz 3:3 81' hatrick K.P. Boateng :oklaski: za walkę Milanu [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 14:08_________________________________________________No i 3:4 Yepes
  14. Alessandro Matri uno zero !!! Juventus 1:0 Genoa[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:53_________________________________________________Juventus 2:2 Genoa...
  15. czas pokaże. Ileż już było deklaracji w historii transferów niech kończy w juve Tak by było najlepiej .[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 15:31_________________________________________________ http://sport.onet.pl/pilka-nozna/klub-w-rekach-kibicow,1,4868605,wiadomosc.html
  16. Przez takich idiotów psuje się opinia o kierowcach Audi i nie tylko... .
  17. Nie ma szans... Sam deklarował, że nigdy nie zagra w klubie z Włoch innym niż Juve. Mam nadzieje, że w tym sezonie Juve zdobędzie 30 scudetto. Del Piero zostaje w Juve na następny sezon. Pogra w LM i kończy karierę . Będzie wielki płacz... ;(
  18. oczywiscie niebieskim? Tylko chyba mandat jest za to?
  19. W godzinach szczytu na A4 więcej niż 140 km/h nie pojedziesz
  20. Po polskich autostradach więcej niż 140 km/h się nie da... Momentami 160-180 km/h...
  21. Zdziwił byś się jak dopiero BMW trzyma się na zakrętach laczki 255 i prawie 2 tony to dopiero trzyma na zakrętach tylko dopa z fotela zjeżdża na boki W końcu skórzane fotele , Coś za coś
  22. Zdziwił byś się jak dopiero BMW trzyma się na zakrętach
  23. Bo dajesz pozytywy . Jak by dostali "negatywa" to by się dopiero zaczęło... Sam mam konto na allegro i nie zawsze sprzedawca wystawi komentarz. Nie kiedy trzeba trochę poczekać, a nie kiedy w ogóle nie wystawiają komentarzy... :gwizdanie:
  24. i kto to mówi... . Widzę, że coraz więcej osób przesiada się z OOOO na BMW... Fajne BMW, z fajnym silnikiem. Może wyposażenie nie za bogate, ale przyjemność jazdy w porównaniu do Audi na korzyść BMW . W czasie zimy sam będziesz mógł powiedzieć czy tak trudno się jeździ BMW z napędem RWD .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.