Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
inter - 1:2 Juventus . Z taką grą Juve może być nawet 1:4
-
Piłka nożna
:polew: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/etoo-anzy-placi-mi-tyle-ile-jestem-wart,1,4891337,wiadomosc.html
-
[ALL B5] Cholernie Parujące Szyby
To najprawdopodobniej musisz go zmienić i najlepiej na węglowy. Jest lepszy . Przy każdym filtrze jest instrukcja jak go wymienić jak dobrze pamiętam. Jak by nie było to mogę Ci wysłać w formie PDF'a .
-
[ALL B5] Cholernie Parujące Szyby
kiedy ostatnio wymieniałeś filtr kabinowy i powietrza?
-
Audi dla Piłkarzy
http://ofsajd.onet.pl/fotogalerie/bajeczne-fury-pilkarzy-realu-madryt,4888289,10591400,galeria-duzy.html Wzięcie mają A7 i Q7 .
-
Piłka nożna
No to szlachetny i godny pochwały gest - POMNIK W CENTRUM MIASTA !!! Luz
-
Piłka nożna
:polew: inaczej nie mogłem zareagować na Twój komentarz Jarko. Del Piero zgodził się na przedłużenie kontraktu in blanco i na obniżenie jego rocznych zarobków i nie mów, że Del Piero się zrobił pazerny na starość... Juventus to Del Piero, Del Piero to Juventus. Został w klubie jak zostali zdegradowani do Serie B, został jak go chciał Real Madryt czy AC Milan. Takich piłkarzy jak on coraz mniej. Teraz mamy pogoń za kasą, nie za sukcesami sportowymi, miłością do piłki. Dobry przykład Eto'o czy Adebayora czy nawet Figo
-
Piłka nożna
Zarząd powinien się wstydzić jak go traktują... To co Conte odpierdzielił w meczu z Genoą to . Gra jakiś kur Vucinic bez ambicji, chodzi po boisku, nie walczy. Marnuje 100% sytuacje. Szkoda, że kosztem legendy "Il Capitano". Rozgrzewał się od drugiej połowy, a wszedł dopiero w 86 min, aż serce zabolało... ;(, a jeszcze kilka lat temu Conte grał w drużynie z Del Piero... Mam nadzieje, że w meczu z Violą w pierwszym zagra właśnie Del Piero z Matrim albo z Fabio Q, a Vucinic sobie pogrzeje ławe, a jak znowu wystawi serba w pierwszym składzie to totalnie zwątpię w umiejętności trenerskie Conte...
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Przyczajony tygrys. ukryty smok :polew: . kvR3dZsDoYk CpdkUwA158U Czxi4Y5z6a8
-
Piłka nożna
O ja p....... . 1:6
-
Piłka nożna
Man Utd 1:3 Man City
-
Piłka nożna
ale Fabregas miał kupe... :polew: x-ba7JcwiRY Messi zresztą też...
-
Piłka nożna
Lecce po pierwszej połowie wygrywało z AC Milanem 3:0 Teraz 3:3 81' hatrick K.P. Boateng :oklaski: za walkę Milanu [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 14:08_________________________________________________No i 3:4 Yepes
-
Piłka nożna
Alessandro Matri uno zero !!! Juventus 1:0 Genoa[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:53_________________________________________________Juventus 2:2 Genoa...
-
Piłka nożna
czas pokaże. Ileż już było deklaracji w historii transferów niech kończy w juve Tak by było najlepiej .[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 15:31_________________________________________________ http://sport.onet.pl/pilka-nozna/klub-w-rekach-kibicow,1,4868605,wiadomosc.html
-
Cwaniak w Audi A6
Przez takich idiotów psuje się opinia o kierowcach Audi i nie tylko... .
-
Piłka nożna
Nie ma szans... Sam deklarował, że nigdy nie zagra w klubie z Włoch innym niż Juve. Mam nadzieje, że w tym sezonie Juve zdobędzie 30 scudetto. Del Piero zostaje w Juve na następny sezon. Pogra w LM i kończy karierę . Będzie wielki płacz... ;(
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Tak jak mówi T-Żółw
-
Crashtest przy prędkości ok 200km/h
oczywiscie niebieskim? Tylko chyba mandat jest za to?
-
Crashtest przy prędkości ok 200km/h
W godzinach szczytu na A4 więcej niż 140 km/h nie pojedziesz
-
Crashtest przy prędkości ok 200km/h
Po polskich autostradach więcej niż 140 km/h się nie da... Momentami 160-180 km/h...
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Zdziwił byś się jak dopiero BMW trzyma się na zakrętach laczki 255 i prawie 2 tony to dopiero trzyma na zakrętach tylko dopa z fotela zjeżdża na boki W końcu skórzane fotele , Coś za coś
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Zdziwił byś się jak dopiero BMW trzyma się na zakrętach
-
Komentarz na allegro
Bo dajesz pozytywy . Jak by dostali "negatywa" to by się dopiero zaczęło... Sam mam konto na allegro i nie zawsze sprzedawca wystawi komentarz. Nie kiedy trzeba trochę poczekać, a nie kiedy w ogóle nie wystawiają komentarzy... :gwizdanie:
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
i kto to mówi... . Widzę, że coraz więcej osób przesiada się z OOOO na BMW... Fajne BMW, z fajnym silnikiem. Może wyposażenie nie za bogate, ale przyjemność jazdy w porównaniu do Audi na korzyść BMW . W czasie zimy sam będziesz mógł powiedzieć czy tak trudno się jeździ BMW z napędem RWD .