Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. ;( ;( ;(: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/wlochy-alessandro-del-piero-opusci-juventus,1,4883836,wiadomosc.html
  2. Statoil Skawina: - Wczoraj: PB95 5,24 zł/litr - Dzisiaj: PB95 5,32 zł/litr :gwizdanie:
  3. Poważnie dobrze że mnie uświadomiłeś :gwizdanie: Nadal nie wiem co mi to da że się będę tym przejmował i teorie spiskowe wymyślał. Zapewniam Cię że paliwo i tak będzie po 6 zł i raczej tego nie zmienisz, ja wolę się zająć tym żeby mnie było na nie stać a nie tylko nażekać i winić wszystkich dookoła Ale chyba połowa została w domu, a to też o czymś świadczy. To co tu jeszcze robisz skoro Ci tak źle, przecież za granicą kasa leży na ulicy i jest jak w raju :gwizdanie: Pewnie brak wiary społeczeństwa spowodował, że coś można zmienić w kraju i pewnie dlatego tak mało osób zagłosowało... Już niedługo .
  4. Wszystkiego Najlepszego
  5. Jeleń strzelił gola swojej byłeł drużynie: Auxerre 1:3 Lille Jutro Chievo - Juve. Oby 3 pkt były
  6. Catania 2:1 Inter Wisła Kraków 3:1 Jagiellonia Białystok W końcu Wisła zagrało do końca i wygrała 3:1... bramki dopiero po 80 min.
  7. ale zabawne :gwizdanie:
  8. To 100 % prawda. Byłem tam ponad 2 lata i wiem jak tam jest. Nowe samochody 50% tańsze w porównaniu do Polski. Drogi równe jak stół. Dużo polskich firm je budowało. Libijczycy są bardzo pozytywnie nastawienie do Polaków . Mój tata jeździł po Libii Volvo S80 T6. Samochód miał 70 litrowy bak paliwa, a za pełny bak płacił 27 zł!!! Teraz już wiecie Panowie dlaczego nienawidzę USA...
  9. Jak Ci to w czymś pomaga to spoko. Gdyby nie ufali to by PO drugi raz z rzędu nie wygrało wyborów... Nie widzę wszystkiego w czarnych barwach. Widzę lepsze jutro, ale nie tu... BANK ŚWIATOWY jest organizacją amerykańską i wszystkie działania są skierowane dla dobra USA, a nie świata. Gdyby nie było USA wszystkim by się lepiej żyło... Ciągłe ataki na suwerenne kraje, niszczenie kraju, później wprowadzenie amerykańskich firm, które mają odbudować kraj... i tak w kółko. Jakoś 40 lat Kadafi rządził w Libii i nikt się nie buntował, bo tam mieli wszystko. Darmową edukacje, służbę zdrowia itp. itd nie to co w POlsce, a teraz pier amerykanie to wszystko zniszczyli. Ropa, Ropa, Ropa... Jeszcze z 2 lata temu litr oleju Kujawskiego 4-5 zł, a teraz prawie 9 zł..., ale można pisać, mówić, ale Oni i tak swoje... . Niestety wszystko drożeje, tylko pensje stoją.
  10. Nie biorę tego do siebie . Mam rację, ale większość uważa, że USA jest "spoko". Jak byłem mały zastanawiałem się dlaczego Arabowie tak nienawidzą amerykanów... Teraz już wiem dlaczego tak jest . Może kiedyś USA zapłaci za swoje zbrodnie. Nawet amerykanie już nie ufają rządowi USA.
  11. Uwielbiam Twoje "teorie" Nadawałbyś się na dziennikarza "Faktu" albo "Super Expressu" :decayed: Akurat Iraku, Afganistanu i Libii nie zaatakowali? Jakoś nigdy mi się nie spieszyło odwiedzić USA, tylko chcę pokazać kto tu jest prawdziwym "terrorystą" . Zawsze walczyli... Wielcy obrońcy demokracji :polew: . Zabolało ich, że Kadafi ich wygonił z Libii na początku lat 70tych i utracili kontrole nad ropą...
  12. FNQiL-TPobM USA grozi Iranowi -> http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-groza-iranowi-nie-wykluczaja-zadnej-opcji,1,4880156,wiadomosc.html
  13. R. Lewandowski due zero
  14. Jarko może byś uruchomił sprzedaż kalendarzy Hutnika Kraków na forum? Pewnie dużo osób było by zainteresowanych pomocą Twojemu ukochanemu klubowi w wyjściu z kryzysu poprzez zakup "ciekawych" kalendarzy :gwizdanie: .
  15. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja polecam ten program -> Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter . Bardzo rozbudowany jest, można konwertować do bardzo różnych formatów.
  16. Naród wspaniały, tylko ludzie... . Brak słów... Dobrze, że już niedługo opuszczam ten wspaniały kraj...
  17. Skąd go masz? Z torrentów? Jak się gra, lepiej niż w PES'a 11?
  18. jak PO wygra to stracę nadzieje w Polaków i na lepsze jutro...
  19. tu nie tylko chodzi o Reprezentacje jak gra, ale ogólnie o całą organizacje tego Euro...
  20. ale będzie kompromitacja na Euro...
  21. :polew: oMsCf2l7WHc BN0u2iOxNao
  22. To się nazywa miłość do klubu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.