Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. W Pentagon uderzyła rakieta, nie żaden samolot... vlfQ1PzmBAE Mimo eksplozji w powietrzu i uderzenie w ziemie szczątki samolotu były...
  2. W 2008 roku BMW E60 przeszło face lifting. Najłatwiej poznać je po innych boczkach drzwi i tylnych ledowych lampach. F10 też bardzo fajne, ale za 10 lat to bym skłaniał się ku A7 :gwizdanie:.
  3. Zdjęcie, które wkleiłes najdobitniej świadczy o "oczoklapkowości", że tak to nazwę. Jak słusznie zauważył HaVoK, rzeczone zdjęcie przedstawia otwór w trzecim licząc od zewnątrz pierścieniu budynków Pentagonu, a nie otwór wlotowy po rzekomej rakiecie/pocisku w zewnętrznej ścianie. Na WTC 7 spadły fragmenty walącej się wieży północnej (pomiędzy WTC 7 i WTC 1 stał WTC 6, który miał jedynie 8 pięter i nie był w stanie osłonić WTC 7, mającego 226 metrów, od spadających z wysokości 400 metrów fragmentów WTC 1, który, jak to widać na filmach, zapadając się rozrzucał fragmenty konstrukcji dookoła w dość dużym promieniu.) WTC 7 zawalił się na skutek wywołanych tymi fragmentami uszkodzeń oraz wielogodzinnego pożaru na wielu kondygnacjach. W Empire State Building uderzył samolot sporo mniejszy i lżejszy od tych, które uderzyły w wieże WTC. Poza tym jeszcze raz proszę: zapoznaj się korzystając z dowolnego źródła informacji (żeby nie było, że nakierowuję Cię na źródła mające zatuszować spisek), jak wyglądała konstrukcja wież oraz zastanów się na spokojnie, jakie uszkodzenia takiej konstrukcji mógł spowodować uderzający w niego samolot pasażerski (w dodatku uderzający na wysokości, gdzie konstrukcja była najsłabsza w porównaniu z niższymi kondygnacjami - czyli powyżej 78. piętra w obu przypadkach WTC 1 i 2). I na spokojnie, bez wyzywania kogokolwiek (jak to już miało miejsce w tym wątku), ze 100-procentową pewnością napisz, że dajesz sobie obie ręce uciąć, że to był spisek i że budynki celowo wyburzono ładunkami wybuchowymi. Wiesz, że jeśli coś spada na ziemię, to wraz z przebytą drogą leci coraz szybciej, do momentu, w którym opór powietrza nie zrównoważy siły ciążenia (ale na dystansie 400 metrów w przypadku elementów konstrukcji WTC można to pominąć)? Zrób doświadczenie i zmierz, ile czasu leci kilogramowy kamień rzucony z 5 piętra i taki sam kamień rzucony z 20 piętra. I nie będzie to 4 razy dłużej - zapewniam Cię. Przyrost prędkości nie jest liniowy, wiedziałeś o tym? Słyszałeś cokolwiek o spadku swobodnym i prędkości jednostajnie przyspieszonej? Chyba troszkę spałeś na fizyce w szkole, co? Nie tylko ja to zdjęcie wkleiłem . Pisałem wyżej, że materiały użyte do WTC były bardziej wytrzymałe. Musiały być. W końcu te budynki miały 400 m wysokości... były narażone na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne, ewentualne ataki terrorystyczne, a jednak zawaliły się jak domki z kart. Ja nadal uważam, że za tym wszystkim stoi USA. Jak Ty Kimi uważasz inaczej... Ok .
  4. Już mówiłem kilka postów wcześniej Części samolotu leżały. Poszycia itp. Dziura ze zdjęcia jest w pierścieniu C o ile dobrze pamiętam. Czyli to nie jest miejsce gdzie uderzył samolot. Boeing 757 to bardzo duży samolot Gdzie są silniki, podwozie, skrzydła, kadłub? Pokaż mi zdjęcia na których są te wymienione przeze mnie części to Ci uwierzę, że to samolot uderzył w Pentagon. Jak wytłumaczysz takie zniszczenie? Gdzie jest zniszczenie po skrzydłach?
  5. Gdyby rzeczywiście w Pentagon uderzył Boeing 757 to była by w Pentagonie charakterystyczna dziura, a nie ma... Nie ma części samolotu, nic. Jak wytłumaczycie tą dziure? Dlaczego Empire State Building palił się prawie 20 godz i się nie zawalił? a bardziej zaawansowane technicznie, z bardziej wytrzymałych materiałów wieże WTC zawaliły się jak domki z kart? dlaczego zawalił się WTC 7 jak nic w niego nie uderzyło?
  6. Wystarczy chcieć poznać prawdę... :gwizdanie:
  7. Wiadomo, że to była rakieta... Na National Geographic Channel leci taka seria "Katastrofa w przestworzach". Polecam . Gdyby rzeczywiście uderzył samolot w Pentagon to by były ślady po skrzydłach, części samolotu, czarne skrzynki itp. Rakieta zrobiła dużą dziurę i dach się zawalił.
  8. Zgadza się . Przecież media mają większą siłę przebicia. Ktoś powie prawdę, ale inna osoba może nie uwierzyć danej osobie i odebrać ją za wariata. Tak na pewno jest.
  9. kogo masz na myśli? Mówię ogólnie. Nie o Tobie, nikogo z forum . Od 2009 roku wskaźnik kibiców sukcesu ostro poszybował w górę
  10. Na San Siro Barca nie ma szans... :gwizdanie:
  11. Brawo Milan :oklaski: Teraz sezonowcy będą się wkur iać :polew: :polew: :polew:
  12. Pirlo w Juve wymiata . Wielki błąd Milanu, że nie przedłużyli z Nim kontraktu... :gwizdanie:
  13. Wystarczy gruba kasa... KIMI. Dadzą komuś ultimatum. Bierzesz grubą kasę i siedzisz cicho albo się żegnamy . BM9yCk4IB8w 6:30 - 6:45. L. Kaczyński nie przepadał za USA. VnvHozQYykU Jego też chcieli obalić (czyt. USA) w 2002 roku, ale ogromne poparcie społeczeństwa pomogło mu przetrwać kryzys. Nie zauważyliście jak na każdym kroku Polska liże za przeproszeniem d*pę USA i co w chwilę słychać, że w Polsce coś prywatyzują.
  14. USA stać na to. Ktoś coś wiedział to zaraz go uciszyli. Powoli prawda wychodzi na jaw. Kto jest tak naprawdę terrorystą. Doskonały przykład Libii. W na przełomie lat 60tych-70tych Kadafi przegonił firmy Amerykańskie, Brytyjskie itp. z Libii. Utracili kontrole na ropą. Libia byłe jedynym krajem Afrykańskim nie zadłużonym w Światowym Banku. Ropa była Libijczyków dla Libijczyków. Rok, półtora rok temu Kadafi był częstym gościem bogatych krajów Europy i USA, a teraz naglę go atakują i oskarżają go bezpodstawnie o zbrodnie przeciwko ludności? NATO, ONZ, UE to jedno wielkie GÓWNO!!! razem z USA na czele. Pseudo organizacje. Tam gdzie są naprawdę potrzebne to ich nie ma... Tylko żeby pompować kasę założycielom, pracownikom... Taki europoseł dostaje 40 tyś zł siedząc sobie w parlamencie europejskim nic nie robiąc. Nawet kasa leci jak się nie stawi do parlamentu...
  15. Jest na okresie próbnym czy się nadaje :polew:
  16. Wybuchy: 9fNLz8zWwaM b0a3Iz6Z0tg "Terroryści" byli szkoleni w USA. To było od kilka lat planowane. Nawet nie wiadomo czy nie na początku lat 90tych. Po 11 września 2001 Bush ogłosił walkę z terroryzmem i po jakimś czasie zaatakowali Irak i Afganistan. Dlaczego nie Iran? Boją się . Ciekaw jestem jak oni się czują, że zabili swoich obywateli... :gwizdanie:.
  17. a) Jestem za spiskiem Wierze mediom c) Mam swoją teorie
  18. Bo tak napisali w necie? Że ich nie było? Czy może masz jakieś wiarygodne źródła na temat tego, ilu Żydów pracowało w firmach mających swoje biura w WTC 1 i 2, i ilu z nich faktycznie przebywało bądź nie w pracy rano 11.09.2001 roku? Bo to jest dla mnie wiarygodne źródło - lista obecności. A nie, że ktoś tak sobie napisał. Na tej samej zasadzie ja mogę napisać, że w chwili zamachu w WTC 1, 2 i 7 nie było żadnego Johna Smitha. To dobitnie świadczy o fakcie, że za zamachem stoi potężna organizacja Johnów Smithów. Tak samo weryfikowalna informacja, jak ta o Żydach. Pamiętam ten dzień i pamiętam, jak po sieci zaraz zaczęła krążyć np. informacja, że jak wkleisz numer lotu jednego z samolotów, który pieprznął w WTC do Worda w czcionce Windings, czy jakoś tak, pojawią się symbole ukazujące dwa samolociki lecące w kierunku dwóch wysokich budynków. Pamiętam, jak wszyscy się tym jarali. A potem okazało się, że ten rzekomy numer lotu ma się tak do rzeczywistości, jak pięść do nosa O, nawet to znalazłem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Q33_NY Że nie wspomnę o sylwetce diabła, którą ktoś "wypatrzył" w dymie z walącej się którejś wieży i tym podobne "fakty". I tak samo o kant doopy można potłuc resztę "teorii" o 9/11. Ale może się mylę. Jeśli tak, to żyjemy w okropnych czasach. Też to pamiętam. Ja już mówiłem, że na temat WTC więcej wiedziałem 5 lat później... , a w Pentagon uderzyła rakieta... .
  19. a jak Żydów w tym dniu nie było w pracy? :gwizdanie:
  20. i później sami będziecie mu musieli szukać roboty :polew:
  21. W sumie mogą być spodnie od garnituru i ładna koszulka , ale zrobisz jak będziesz uważał.
  22. Nie. Ja opuszczam wspaniały kraj :gwizdanie:
  23. W piątą rocznice po atakach z 11 września 2001 powstało kilka filmów dokumentalnych na ten temat. Tak jak wspomniałem wcześniej wieże WTC nie miały prawa się zawalić. Były podawane przykłady z poprzednich lat, że samoloty uderzały w budynki i jakoś się nie zawaliły. W wieżach WTC w odpowiednich miejscach były umiejscowione materiały wybuchowe tak, żeby osłabić konstrukcje i żeby się zawaliły. Na jedynym filmie było wyraźnie widać wybuchy i później obie wieże się zawaliły jak domki z kart... . Prawdziwy terrorysta jest tylko jeden -> USA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.