Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. :oklaski:. Taka niestety jest prawda, ale Oni będą dalej przy swoim, bo przecież USA to obrońca demokracji. Mąż stanu... :polew: USA jest największym terrorystą na tym świecie. Jak tacy obrońcy demokracji to gdzie są? Korea Północna, Tybet, Białoruś... Ropa ropa ropa o to im tylko chodzi. Kadafi niegdyś zapraszany przez wielkie kraje w tym USA, a teraz go bombardują, zaatakowali suwerenny kraj, który nie miał żadnych długów. Był odcięty od Światowego Banku, który należy do USA. To ich zabolało... i nazywają go zbrodniarzem? Niestety, ale Libijczycy zapłaczą za Kadafim...
  2. wywieźli gdzieś albo kazali im wyjechać z kraju. Tego się nigdy nie dowiemy co się z nimi stało. Tak jak z lotem 93, który podobno miał uderzyć w Waszyngton.
  3. No a ludzie którzy nim lecieli? Przecież gdzieś się podziali. Identyfikowali ich przez DNA z wraku w pentagonie. Już nie chodzi tyle o ten samolot co o ludzi. Zgadzam się że można inny samolot przemalować, nie wiem zmienić oznaczenia itp. Ale ludzi nie podrobisz. Nie wsadzisz manekinów... Mogło być tak, że Boeing 757 z pasażerami na pokładzie wylądował na jakimś lotnisku pod pretekstem awarii i konieczności wylądowania, a jakaś agencja wysłała kopie Boeinga 757 lot 77 albo całkowicie coś innego (bo nie ma śladu po Boeingu 757). Tak to widzę... .
  4. Tak jak już pisałem, chyba ominąłeś parę postów. Poszycie samolotu jest w granicach 150 - 250 mm. A rozumiem że ze zdjęcia oceniasz że jest za ciękie? Proszę oto zdjęcie które pokazuje że TO JEST kawałek poszycia. a skąd wiesz, że to należało do Boeinga 757? Mogła to być przecież rakieta albo odrzutowiec pomalowany na barwy American Airlines? Mają te czarne skrzynki to dlaczego nie udostępnią światu co jest na nich zawarte? No to gdzie podział się prawdziwy 757 o numerze lotu 77? Chyba jak na tak duże miasto kilka osób zobaczyłoby rakietę lecącą przez niebo? Z tego filmu nic nie wynika... Ktoś ma nagranie na którym nic nie widać. Dopisał parę tekstów świadczących za tym że to nie 757 i tyle. Tak samo mogę wkleić film ze Smoleńska na którym "słychać strzały" Wylądował na innym lotnisku, wcale nie wystartował... Trudno powiedzieć Mogli widzieć, ale im zakazano mówić tego głośno... albo świadków już nie ma...
  5. Tak jak już pisałem, chyba ominąłeś parę postów. Poszycie samolotu jest w granicach 150 - 250 mm. A rozumiem że ze zdjęcia oceniasz że jest za ciękie? Proszę oto zdjęcie które pokazuje że TO JEST kawałek poszycia. a skąd wiesz, że to należało do Boeinga 757? Mogła to być przecież rakieta albo odrzutowiec pomalowany na barwy American Airlines? Mają te czarne skrzynki to dlaczego nie udostępnią światu co jest na nich zawarte?
  6. To jest cześć od Boeinga 757. Boeing 757 ma grubsze poszycie... Gdyby samolot uderzył w Pentagon to by były takie zniszczenia: Tak jak w przypadku WTC (tam samolot uderzył pod kątem...):
  7. Koval81 pisze prawdę, a Wy dalej swoje... :gwizdanie: To co każdy po 0.5 i dyskutujemy dalej?
  8. Mi się wydaje, że to było już planowane na początku lat 90tych.
  9. A zdajesz sobie sprawę z tego na jaką skalę tak akcja by musiała być żeby to wszystko zorganizować. A ilu oni mają agentów? Pewnie zaangażowanych było kilkuset, a mają ich tysiące i wszyscy wiedzieli na pewno. Jeżeli wiedziałbyś, że piśniesz słówko, to dostaniesz kulkę w łep, pisnąłbyś? Oni doskonale znają zasady, to są ludzie 100% zaufani. Tam nie ma mowy o tym żeby coś wyszło. Oni nie biorą ludzi na zasadzie, że naklejają na słupie ogłoszenie "dam pracę". Pewnie też są dobrze opłacani... :gwizdanie:. zdjęcie nr. 1. Oprócz tego że nic nie widać, oprócz dymu i zarysu samolotu to mogę powiedzieć tyle że szyby nie były zbite ponieważ z tego co wiem w pentagonie są pancerne. A tam gdzie ktoś napisał że ściana nie ma żadnych uszkodzeń to na zdjęciu poniżej widać że jednak jakieś ma. Swoją drogą co wy chcecie żeby samolot przeorał się przez pentagon jak przez puch? Przecież poszycie samolotu to delikatna konstrukcja. Ile się słyszy że samolot musiał AWARYJNIE lądować bo uderzył w ptaka co spowodowało uszkodzenie poszycia. To jak ptak potrafi zrobić dziurkę to co zrobi mieszkanka betonu i stali? Gdzie są skrzydła, ogon, kadłub, czarne skrzynki... Pooglądaj sobie kilka katastrof lotniczych i zobaczysz, że nawet przy największych katastrofach są pozostałości po samolocie, a tu nic praktycznie nie ma. Jakiś wirnik, poszycie, które nie należy do Boeinga 757 i ktoś by musiał być wyjątkowo dobrym pilotem, żeby tak naprowadzić samolot. W Pentagon uderzyła rakieta albo odrzutowiec...
  10. Rozumiem, że masz na to dowody. A jak dla mnie to abstrahując czy to Amerykanie sami sobie zrobili czy nie to jedno jest pewne, że na bank w Pentagon wbił sie samolot pasażerski :gwizdanie: to znaczy się, że jestes ślepy :gwizdanie: Popatrz na fotki Pentagonu przed zawaleniem sie i powiedz gdzie są ślady uderzenia samolotu takie same jak NP. w WTC :gwizdanie: Dobrze panie specjalisto. Zacznijmy od tego że 1. Budynek pentagonu jest całkiem inaczej zbudowany niż budynek WTC, który opierał się głównie na rdzeniu. A ściany miał dosyć "słabe". 2. W WTC uderzyły większe samoloty. 3. Cały złom pod pentagonem jest pewnie z tego czegoś co uderzyło, ale nikt nie wie co to było. Rakieta, myśliwiec? A może wahadłowiec? To samo 64 ofiary lotu. Pewnie mieli przygotowane spreparowane zwłoki z karzakami i je podrzucili. No albo upchali to tej rakiety/myśliwca. Ślepy chyba nie jestem bo nie potrzebuje psa przewodnika i jakoś nie obijam się o ściany. :polew: . Śmiesznie napisałeś... może wygadać nawet 100 osób i tak nikt nie uwierzy. Poza tym ciężko jest pewne rzeczy wytłumaczyć, bo jeśli naprawdę miało by być to wszystko sfingowane, to zapewne użyte były metody niekonwencjonalne nie znane wcześniej. Zgadzam się . Podam przykład. Powiedziałem koledze, że to USA stoi za ataki z 11 września 2001 to powiedział mi, że zwariowałem... :gwizdanie:. Większość ludzi wierzy mediom..., a media są najlepszym manipulatorem. Dzisiaj jesteś ten dobry, jutro ten zły... przykład Kadafi.
  11. Niewygodne fakty?
  12. Po stracie kontrowersyjnej bramki na 1:2 Wisła się załamała..., a tak kur nie powinno być. Tylko grać do końca...
  13. Obrona tragedia... Nic się kur nie nauczyli... Zamiast wypierdzielić piłkę do przodu... . W drugiej połowie ładnie cisneła Wisła, ale zabrakło konsekwencji w wykańczaniu akcji i to się zemściło... Mogło być 2:1 dla Wisły, a jest 1:3... Obronę trzeba będzie wzmocnić w okienku zimowym...
  14. i jest 1:1... Lepszy bramkarz by to obronił...
  15. http://pl.wikipedia.org/wiki/Teorie_spiskowe_o_zamachach_z_11_wrze%C5%9Bnia_2001
  16. USA dysponuje bardzo zaawansowanym systemem szybkiego reagowania na wypadek nieautoryzowanego naruszania przestrzeni lotniczej o nazwie NORAD. Według oficjalnej wersji 11 września system ten zawiódł we wszystkich 4 przypadkach. Analiza związanych z tym przyczyn i okoliczności dostarcza argumentów potwierdzających tezę, jakoby nie był to przypadek. Po zamachach pojawiły się w mediach informacje o tym, że NORAD ćwiczył już wcześniej odpowiedź na zamachy, których scenariusz przypominałby ten z 11 września 2001 roku. W dniu samych zamachów również odbywały się ćwiczenia symulujące m.in. przypadek porwania małego samolotu mającego uderzyć w jeden z budynków rządowych w USA.
  17. To poszycie co pokazałeś jest za cienkie jak na Boeinga 757 Poza tym było takie zdjęcie wirnika czy wiatraka koło Pętagonu właśnie ten wiatrak jest za mały... tutaj ten od Boeinga 757: http://911physics.atspace.com/Pages/Pentagon.htm http://www.911inplanesite.com/911synopsis.html
  18. A mnie się wydaje ży jednak grają u siebie mi chodziło o to, że mnie nie ma na R22... 0:1 ja p . Obrona...
  19. Jadą z dopingiem
  20. No i zaczęli.. dzisiaj nie na R22... Dudu Biton za Genkova, który jest kontjuzowany. Oby się pokazał z dobrej strony .
  21. jak to gdzie są?? Przecież wyparowały Ale wszystkie ciała zidentyfikowali mimo to Podrzucili
  22. 0:1 dla Legii [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 19:21_________________________________________________1:0 . Może 1:1 albo 1:2
  23. W rękach FBI, CSI itp. itd. Pewnie Bush z Obamą oglądają te nagrania i sobie myślą: "ale wielu ludzi zrobiliśmy w uja..., a ilu dało się nabrać" :gwizdanie:
  24. Aha. Tak, jak ta rakieta, co była, ale na zdjęciach jej nie widać. To może jednak ten 757, co uderzył w Pentagon był, ale na zdjęciach go nie widać? No kurde, nie kumam już. A szczątki Boeinga z Amsterdamu? Też są, ale na zdjęciach ich nie widać? Za małe zdjęcia, że by coś powiedzieć. Gdybym był na miejscu to bym Ci wysłał kurierem jedną z części samolotu .
  25. Są. Tylko na zdjęciach ich nie widać... Są: http://www.1001crash.com/photo-accident-Caspian_TU154-lg-2.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.