Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Ja bym ubrał garnitur, wyperfumuj się ładnie, ale żeby zapach nie był zbyt intensywny tzw. gryzący i powinno być ... Na pewno zyskasz przez ubiór u pracodawcy. Powodzenia.
  2. Mogło być 6:1, ale ważne że zagrali jak na Juve przystało . Pirlo mimo swojego wieku nadal imponuje formą i idealnymi podaniami do kolegów z drużyny. Mam nadzieje, że tak będą grali przez cały sezon . Z taką grą są wstanie powalczyć o 30 Scudetto . Ja też planuje się wybrać na mecz z Milanem albo Interem. Ja na razie mam ponad 1400 km do Turynu, z czasem ta wartość się zmniejszy o 1000 km . Dla przypomnienia : GVGGHyEEg4I
  3. :notworthy: Dawid kiedy wybierasz się na Juventus Arena? . Dzisiaj minęło 18 lat od debiutu Alessandro Del Piero w barwach Juve :oklaski:.
  4. Dziękuje za pomoc .[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:52_________________________________________________Niestety po wymianie wysprzęglika nadal to samo... Tak się dzieje tylko jak jest wysoka temperatura... Dzisiaj akurat było ok. 30 stopni. Chce wrzucić jedynkę to sprzęgło zostało w podłodze i nie odbiło, ale jakoś później ruszyłem... Możliwe, że to może być pompa sprzęgła? [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 18:47_________________________________________________Nikt nie wie o takim przypadku?
  5. Ja tzw. pampersa już miałem seryjnie zamontowanego . Nie jest zamontowany o tak sobie tylko, żeby chronił silnik przed wymienionymi przez Mario82A4 czynnikami zewnętrznymi.
  6. rdzBCFgdBAg Wtedy byłem w szkole i o atakach z 11.09.2001 dowiedziałem się z gazety (każdego dnia od pon do piątku dostawaliśmy kilkanaście gazet), a później z ogólnoświatowych wiadomości m.in. BBC, CNN itp. Pięć lat później dowiedziałem się jak to na prawdę było. Normalnie wieże WTC nie miały prawa się zawalić. Tyle z mojej strony .
  7. koniec dominacji Barcelony? Man Utd w lidzę idze jak burza . Jeden z faworytow do wygrania LM. Finał Man Itd - Real?
  8. JUVENTUS 4:1 Parma
  9. :> DSSUjqKWQ6E
  10. To było do przewidzenia, że przegra. Obecnie bracia Kliczko są bez konkurencyjni... Szkoda... Coś Adamek powolny był. Mało uników... Gdzie ta jego szybkość?
  11. Do końca 3 rundy?
  12. Adamek bez szans...
  13. Zmieniam na Toyote Land Cruiser, a Audi chowam do garażu .
  14. Tam też spotykają się sympatycy Juve... :gwizdanie:
  15. dla nie go ważniejsze jest Bunga Bunga i kobiety
  16. Oglądałem. Piękna ceremonia, piękny stadion . Planuje się wybrać na jakiś mecz. Może w tym roku, jak nie to na pewno w następnym :>. Tylko szkoda, że grają tak średnio..., ale trzeba mieć nadzieje, że z czasem będą grać coraz lepiej.
  17. Ciekaw jestem jak to się ma w Serie A (tutaj trudno wskazać lidera) i Premier League (tutaj pewnie Man Utd na czele).
  18. Mi się wydaje, że zabrakło Piszczka i wtedy obrona by jakoś wyglądała . Może już niedługo uda mi się zobaczyć na żywo nowy stadion Juve. Bo na zdjęciach wygląda pięknie .
  19. Nie grał bo -> http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/smuda-to-niemieccy-dzialacze-nie-pozwolili-zagrac-,1,4841170,artykul.html
  20. w Legii też całkiem sobie radzi Byliśmy nawet na 16 miejscu :gwizdanie:
  21. Jak byśmy wygrali z Niemcami to by trąbili. "Pierwsza historyczna wygrana Polski z Niemcami" itp. Chyba mecze Polski z Anglią i Niemcami wzbudzają największe emocje . Dla Nas Polaków mecze z tymi drużynami to coś więcej niż tylko mecz :>. Wawrzyniak wpadł w poślizg w nieodpowiednim momencie... Pewnie miał założone ujowe "ogumienie". Jakoś nie pewnie grał w tym meczu, może się polepszy. Zobaczymy co w kolejnym meczu pokaże. Co do Głowackiego to się zgadzasz ze mną? Pozytywnie mnie zaskoczył Damian Perquis .
  22. Mam nadzieje, że to był ostatni mecz Głowackiego i Wawrzyniaka w kadrze . Głowacki nie pierwszy raz zawalił bramkę Polsce i Wiśle (jak w niej jeszcze grał). Pamiętam jak Polska wygrała z Włochami 3:1 bodajże w 2004 roku . Jak kuzynowi o tym powiedziałem to nie dowierzał. Znowu była wielka radość i później totalne rozczarowanie. Mam nadzieje, że Smuda wyciągnie z tego wnioski i opierdzieli tych którzy zawinili...
  23. Zgadza się... Zabrakło 30 sekund do historycznej wygranej... To najbardziej boli... .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.