Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Wspaniała UE
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
Jak odpisze to pochwal się co Ci odpisał . Polscy blacharze to zawstydzają nawet samego Turbodynomana
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
o kur.... . Można się było tego spodziewać...
-
Piłka nożna
Ja się wybieram 19 lipca na R22
-
[B5 ADR] Prośba o pomoc - zapadający się pedał sprzęgła
Witam. Mam dość nietypowy problem. Jak chcę odpalić samochód w takiej pogodzie jak dzisiaj 25-30 stopni to przy wrzucaniu jedynki zapada mi się pedał sprzęgła i już nie odskakuje na swoje miejsce, tak samo mi się działo kiedy dużo jeździłem po Krakowie w korkach... Tak mi się zdarzyło do tej pory 5 razy. Koło dwumasowe miałem wymieniane 30 tyś km temu. Wie ktoś w czym tkwi problem? Dziękuje za wszelką pomoc .
-
Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-europy/le-irtysz-pawlodar-wyeliminowal-jagiellonie-bialys,1,4785599,wiadomosc.html WSTYD!!! :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Wiem. Niezrównoważony psychicznie. Tylko by popsuł atmosfere z Juve... Mam nadzieje, że Sergio "Kun" Aguero trafi do Juve.
-
Piłka nożna
WTF? :doh1: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/serie-a-juventus-chce-pozyskac-carlosa-teveza,1,4781169,wiadomosc.html Ploty, ploty...
-
Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/juventus-turyn-bedzie-negocjowal-transfer-sergio-a,1,4780503,wiadomosc.html Może jutro coś będziemy wiedzieć więcej...
-
Piłka nożna
Nie widać jego godnych następców...
-
Piłka nożna
Aguero wielokrotnie ostatnio mówił, że PRZESZEDŁBY do Realu. To właśnie bardzo wkurzyło kibiców Atletico i dla wielu już jest nikim. Kto zapłaci za niego 45 milionów (taką ma klauzulę) - ten go będzie miał. Prezesi nie mają wtedy NIC do gadania. Błagam, nie piszcie o czymś, jak pojęcia nie macie... Wiem, że jest klauzula odejścia 45 mln euro. Juventus oferuje 40 mln euro + ewentualnie jakiś zawodnik . Niech się już to skończy bo to za długo trwa... :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 23:08_________________________________________________ ale za to Brazylijki wygrały 3:0 . Ostatnio Kanarki bardzo słabo na wielkich turniejach od początku MŚ 2006
-
Piłka nożna
Aguero wielokrotnie powtarzał, że nie przejdzie do lokalnego rywala. Poza tym prezesi Atletico się nie zgodzą, ale jak wiadomo różnie z tym bywało. W Realu Aguero byłby jednym z wielu, a w Juve miałby status gwiazdy. Czekało by go ogromne wyzwanie w odbudowaniu potęgi Juve. On musi trafić do Juve. Tylko jego widzę jako godnego następce Del Piero .
-
Piłka nożna
Przyszli: - Stephan Lichtsteiner - Andrea Pirlo - Reto Ziegler - Michele Pazienza W planach: - Sergio Aguero lub Giuseppe Rossi - Keisuke Honda - Michel Bastos 5gMYe4JsLp0 Od 1:00 . W końcu Juve i Wisła zaczęły robić jakieś konkretne transfery. Sergio Aguero byłby godnym następcą Alexa Del Piero .
-
Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inter-mediolan-bedzie-musial-dokonac-cudu,1,4779891,wiadomosc.html ...albo wywołać Calciopoli 2 .
-
Inspekcja drogowa przejmuje obsługę fotoradarów od 01 lipca 2011.
Pewnie będzie zaraz "Szefie, Szefie będą duże dochody z fotoradarów...". . Pierdzielenie w kółko, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków :doh1: . Przecież tak najłatwiej. Niedawno Najwyższa Izba Kontroli opublikowała raport dotyczący stanu polskich dróg i 50% nie nadaje się do użytku, a najgorsze są w Małopolsce... i główną przyczyną jest zły stan dróg, a nie prędkość... Nie ważne gdzie pojadę po Krakowie to stanu dróg jest beznadziejny. W ciągu dwóch tygodni poszły 3 wahacze... Poj_#@ny kraj... . Pewnie zarządcy dróg ze służbami porządkowymi mają jakiś układ... Na Euro 2012 jak się zjadą z innych krajów to sobie pomyślą "Gdzie my urwa jesteśmy? Czy to trzeci świat Europy? . Wstyd .
-
Piłka nożna
w USA i Rosji jest chyba największy odsetek dziwnych ludzi :gwizdanie:. Ja zawsze na Argentynę .
-
Ceny paliwa marzec 2026
Statoil Skawina PB95 5,03 zł/litr raczej Unia obsesyjnie dba o nasze portfele nie tylko na paliwach Teraz jeżdżenie na gazie przestanie być opłacalne. Cena gazu + dodatkowe koszty eksploatacji. 4 lata temu cena gazu 1,20 zł/litr :gwizdanie:, a PB95 3,60 zł/litr. Wspaniały kraj .
-
Inspekcja drogowa przejmuje obsługę fotoradarów od 01 lipca 2011.
http://moto.onet.pl/1646483,1,inspekcja-drogowa-przejmuje-obsluge-fotoradarow,artykul.html?node=2 No i mamy . Wspaniały kraj
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
shFjBj-m_tY
-
[BMW E38] Mój Rekinek ;)
To już lepiej E38 730d o mocy 184KM albo zaszaleć i kupić 740d o mocy 245KM (swego czasu najbardziej zaawansowany silnik swoich czasów).
-
[BMW E38] Mój Rekinek ;)
Zdala od TDS'ów
-
Piłka nożna
i tak najlepsza piłka jest w Europie . Liga Mistrzów czy Liga Europejska. Głównie w Ameryce Południowej i Afryce piłka nożna to sport narodowy .
-
Piłka nożna
No i w piz*u spadli... http://sport.onet.pl/pilka-nozna/zamieszki-w-buenos-aires-po-spadku-z-ekstraklasy-p,1,4765675,wiadomosc.html
-
Piłka nożna
Wielu piłkarzy po degradacji Juve do Serie B uciekło z tonącego statku, ale wielu zostało i to cieszy :oklaski:. Są duże szanse, że Juve pozyska Aguero, ale czas pokaże co z tego będzie.
-
[ALL] Wycena felg
Ja kupowałem swoje używane oryginalne felgi R17 S-Line Audi za 1800 zł