Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Inspekcja drogowa przejmuje obsługę fotoradarów od 01 lipca 2011.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

są też i plusy :cool1:

Ponadto na najbardziej niebezpiecznych skrzyżowaniach ze światłami mają być zainstalowane rejestratory wjazdu na czerwonym świetle.

:good:
Opublikowano

Ta i liczba fotoradarów się też zwiększy - niestety... :gwizdanie:kur...a dobrobyt zrobili

Opublikowano

malo tego chyba oni za pasy moga lapac :)

Opublikowano

Mają przy kontroli pojazdów takie same uprawnienia jak Policja ale w ich zakres bardziej wchodzi transport-przewóz a nie samochody osobowe chociaż o takich przypadkach też słyszałem, tylko Krokodyle inne podejście do tematu bo ich za 50 zł nie przekonasz :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

są też i plusy :cool1:

Ponadto na najbardziej niebezpiecznych skrzyżowaniach ze światłami mają być zainstalowane rejestratory wjazdu na czerwonym świetle.

:good:

W Szczecinie jest rejestrator na jednym skrzyżowaniu. Na którym jest bardzo dużo wypadków.

I zamiast poprawić synchronizacje świateł. To łatwiej było postawić fotoskrzynkę... Piękne miejsce do łapania mandatów i rozbicia auta.

Na pewno bardzo dochodowe ;)

Opublikowano

zgadza sie, wczoraj była plaga misiaczków, krokodylkow, nie dosc ze ciagle kursowala oznakowana alfa romeo ST Tychy-Siewierz i tak w kolko zawracała, to wszystkie fotoradary uzypelniali w strone Czestochowy (mowili mobilki na cb-radiu :P) heh no to bedzie niezle :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie będzie zaraz "Szefie, Szefie będą duże dochody z fotoradarów...". :decayed::naughty:.

Pierdzielenie w kółko, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków :D :doh1: :facepalm:. Przecież tak najłatwiej.

Niedawno Najwyższa Izba Kontroli opublikowała raport dotyczący stanu polskich dróg i 50% nie nadaje się do użytku, a najgorsze są w Małopolsce... i główną przyczyną jest zły stan dróg, a nie prędkość...

Nie ważne gdzie pojadę po Krakowie to stanu dróg jest beznadziejny. W ciągu dwóch tygodni poszły 3 wahacze... Poj_#@ny kraj... :wallbash::kwasny::disgust:.

Pewnie zarządcy dróg ze służbami porządkowymi mają jakiś układ...

Na Euro 2012 jak się zjadą z innych krajów to sobie pomyślą "Gdzie my urwa jesteśmy? Czy to trzeci świat Europy? :polew:. Wstyd :facepalm:.

Opublikowano

Pewnie będzie zaraz "Szefie, Szefie będą duże dochody z fotoradarów...". :decayed::naughty:.

Pierdzielenie w kółko, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków :D :doh1: :facepalm:. Przecież tak najłatwiej.

Niedawno Najwyższa Izba Kontroli opublikowała raport dotyczący stanu polskich dróg i 50% nie nadaje się do użytku, a najgorsze są w Małopolsce... i główną przyczyną jest zły stan dróg, a nie prędkość...

Nie ważne gdzie pojadę po Krakowie to stanu dróg jest beznadziejny. W ciągu dwóch tygodni poszły 3 wahacze... Poj_#@ny kraj... :wallbash::kwasny::disgust:.

Pewnie zarządcy dróg ze służbami porządkowymi mają jakiś układ...

Na Euro 2012 jak się zjadą z innych krajów to sobie pomyślą "Gdzie my urwa jesteśmy? Czy to trzeci świat Europy? :polew:. Wstyd :facepalm:.

panowie to wy na Ukrainie nie byliscie - nasze drogi przy ich to niemieckie autostrady :decayed:
Opublikowano

Pewnie będzie zaraz "Szefie, Szefie będą duże dochody z fotoradarów...". :decayed::naughty:.

Pierdzielenie w kółko, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków :D :doh1: :facepalm:. Przecież tak najłatwiej.

Niedawno Najwyższa Izba Kontroli opublikowała raport dotyczący stanu polskich dróg i 50% nie nadaje się do użytku, a najgorsze są w Małopolsce... i główną przyczyną jest zły stan dróg, a nie prędkość...

Nie ważne gdzie pojadę po Krakowie to stanu dróg jest beznadziejny. W ciągu dwóch tygodni poszły 3 wahacze... Poj_#@ny kraj... :wallbash::kwasny::disgust:.

Pewnie zarządcy dróg ze służbami porządkowymi mają jakiś układ...

Na Euro 2012 jak się zjadą z innych krajów to sobie pomyślą "Gdzie my urwa jesteśmy? Czy to trzeci świat Europy? :polew:. Wstyd :facepalm:.

panowie to wy na Ukrainie nie byliscie - nasze drogi przy ich to niemieckie autostrady :decayed:

Potwierdzam

Opublikowano

Ja też, ale to o niczym nie świadczy. Mamy równać w dół czy w górę? Zdecydowanie wolałbym w górę i nie trzeba daleko szukac, ot trochę na zachód :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.