Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
http://sport.interia.pl/raport/wisla-europejskie-puchary/news/wisla-kusi-megagwiazde-transfer-jakiego-w-polsce-nie-bylo,1646372 http://sport.interia.pl/raport/wisla-europejskie-puchary/news/operacja-liga-mistrzow-rusza-w-wisle-wyjatkowo-wczesnie,1646466 Coś czuje, że tym razem się uda
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
albo dostanie drugie życie
-
Piłka nożna
Dla przypomnienia : ODHZmrzpJs8 AfasA8kgeGg bGhUolydt3Q
-
Piłka nożna
Co tu pisać... Nudy, nudy, nudy. Mam nadzieje, że Wisła porządnie się wzmocni przed walką o Ligę Mistrzów .
-
Piłka nożna
No chyba se jaja robisz... Jednostronne widowisko nazywasz najlepszym meczem :?: Gdzie ten Twój obiektywizm Najlepszy mecz w historii LM był 6 lat temu dokładnie 25 maja 2005 roku
-
Piłka nożna
nie oglądałem wczoraj meczu Też nie oglądałem. BTW. Takich zawodników jak Patrick Kluivert się nie zapomina
-
Piłka nożna
Było wiadomo, że Barcelona przechodzi dalej po meczu z Wisłą, ale wynik idzie w świat. Chyba jedyny zespół z którym Barcelona przegrała w drodze po puch LM HiZ1GlesPoE W latach 90tych Ajax był jednym z najlepszych klubów w Europie, a teraz... Mają problem dostać się do LM. Kluivert-Saviola to był duet . Swego czasu Kluivert miał przejść do Wisły, ale szkoda im było kasy...
-
Piłka nożna
Najwięcej "sezonowych" kibiców ma Barcelona, Real Madryt i Manchester United . Ciekawe czy "nowi" kibice pamiętają Barcelone za czasów Romario... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Ja czekam na powrót Juve
-
[BMW E38] Mój Rekinek ;)
Fajna, ale w czarnym kolorze by lepiej wyglądała
-
Piłka nożna
Czerwone diabły
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Wsadzić 4.2 TDI od A8 i będzie
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Emeryci Niemieccy mogą sobie pozwolić na wyjazd do Egiptu, Indii czy do innych egzotycznych krajów, a w Polsce... Wszyscy wiemy jak jest...
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
To była ironia? A jak myślisz? Pewnie tak, ale w Polsce może być lepiej tylko trzeba chcieć zmian. Nie przytakiwać na to co rząd mówi. Walczyć o swoje. Jeśli tylko się chce... . Zjednoczyć się, ale w Polsce to nie możliwe... Polacy sami sobie dołki kopią, a rząd to wykorzystuje...
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
5 czerwca Era znika z polskiego rynku, a za nią wkracza T-Mobile. Gdyby nie PRL to byśmy mieli swoją markę samochodów. Ilu informatyków, inżynierów w czasach PRLu uciekło z kraju. Jak już zostali w Polsce to nie mieli jak rozwinąć skrzydeł, bo władza ich blokowała. http://nt.interia.pl/komputery/wiadomosci/news/jak-prl-pograzyla-polskiego-geniusza-komputerowego,1615431,1010 Polskie wspaniałe drogi do raju: http://www.epiotrkow.pl/news/Raport-NIK-Polskie-drogi-przyczyna-wypadkow,7351 http://moto.onet.pl/1643806,1,raport-nik-niebezpiecznie-na-polskich-drogach,artykul.html?node=15 http://www.polskieradio.pl/5/115/Artykul/197229,Raport-GDDKiA-polskie-drogi-to-dziura-na-dziurze- http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/514049,raport_nik_fatalny_stan_polskich_drog_ginie_dwa_razy_wiecej_osob_niz_w_ue.html[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 18:58_________________________________________________ To była ironia?
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
Nie przesadzaj, czy specjalnie ktoś spalil ten samochód? wypadki się zdarzają. Słusznie ktoś to nazwał zdarzeniami losowymi więc nieco więcej spokoju. Dzisiaj mamy takie czasy, że każdy natychmiast chce szukać winnych chociaż nie zawsze da się to zrobić. Ale przyjemnie jest jak się obrzuci kogoś gnojem, oskarży i tak dalej. Kiedyś palono na stosach czarownice za wszelkie zło tego świata... i to zdaje się pokazywać, że ludzie dzisiaj znowu odchodzą od racjonalnego myślenia a dają się kierować najniższymi instynktami. Po to są ubezpieczenia, również dla warsztatów aby mieć z czego wypłacić odszkodowanie w tkaich przypadkach jak ten. To, jaka jest wycena samochodów to już jest zupełnie odrębny temat. A tak jak już żałujecie tego auta, ludzie to w końcu był tylko samochód. Gdyby w tej lakierni razem z autem spalił się jakiś pracownik to też chciałbyś kogoś wieszać??? to tylko kupa blachy i plastiku więc nie warto się nad tym aż tak rozczulać. kasy szkoda więc może kupić sobie inne tańsze auto, spali się dokładnie tak samo W Polsce ciągle się słyszy, że ASO różnych marek leci w #uja... Wystarczy poczytać trochę w internecie, oglądnąć od czasu do czasu Turbo Kamere. Dla kogoś samochód to tylko środek transportu, ale znam kilka osób dla których samochód to więcej niż tylko "kupa blachy i plastiku". Dla wielu użytkowników tego forum Ich to coś więcej niż tylko samochód . Ja w lipcu 2009 roku oddałem z tatą Mitsubishi Lancera sprowadzonego w Libii do RM Filipowicz ASO Mitsubishi w Krakowie. Pomyślałem wtedy, że w ASO to powinni się znać na robocie i zrobią to starannie, jak się później okazało byłem w dużym błędzie. Chodziło o zamontowanie w Lancerze światła przeciwmgielnego, żeby przeszedł przegląd na stacji diagnostycznej i regulacja silnika, bo to jest gaźnik + zamontowanie nowego radia... Po kilku dniach przychodzimy z tata po odbiór samochodu... Cały koszt roboty wyszedł 680 zł jak dobrze pamiętam... Chcemy odpalić samochód i... nie chcę odpalić. Przychodzi dwóch mechaników, otwierają maskę patrzą na siebie i nie wiedzą co zrobić. Przyszedł trzeci, coś tam pogrzebał i w końcu silnik zapalił i dziwne było to, że naprawa silnika nie była uwzględniona w naprawie... Mało tego... Po kilku miesiącach od wizyty w ASO spaliło się radio... i niedawno byłem u elektryka i powiedział mi, że mamy szczęście, że samochód się nie zapalił (chodzi o instalację elektryczną odpowiedzialną za włącznik światła przeciwmgielnego, które w nocy świeci po oczach, a obok była zaślepka na przycisk...). Jak się później okazało rok wcześniej ASO Mitsubishi RM Filipowicz straciło autoryzacje... Tak wygląda ten włącznik:
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
Szkoda samochodu ;(. Współczuje. Życzę powodzenia w szukaniu nowej B6 . Tych odpowiedzialnych za spalenie i właściciela ASO to bym za jaja powiesił . W Polsce ASO różnych marek są tylko z nazwy, a pracują w nich pseudo fachowcy, którzy zamiast naprawić to bardziej spierdzielą samochód. Wiem coś o tym na przykładzie swoim w ASO Mitsubishi w Krakowie... :gwizdanie:.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Widzę, że Pan Jarosław jest zadowolony z życia w Polsce i bardzo dobrze .
-
Piłka nożna
Dlatego Man Utd wygra . Już drugi raz Del Piero dostał owacje na stojąco na Old Trafford .
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Takie protesty powinny być w każdym mieście, zrobić najazd na Wiejską albo wysłać jakiegoś terrorystę żeby uderzył pustym samolotem w Wiejską...
-
Piłka nożna
: IEIjEG6iyeE
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Zgadza się. Min. 3000-4000 zł dla wszystkich
-
Piłka nożna
W Polsce to łapówa, goni łapówe i stąd jest tak, a nie inaczej... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Man Utd 1:2 Juventus KuXXjK1_H80 Juventus - Storia grande di amore
-
Piłka nożna
W sobotę się wszystko wyjaśni