Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Które auto do driftu?
Szkoda, że w Europie nie był oferowany Nissan Skyline z kierownicą po lewej stronie... ;(. To jest dopiero driftowóz Jak na początek to najlepiej BMW E30 320i
-
Piłka nożna
Transfer z Ljuboją chyba wypalił
-
Piłka nożna
Ja z kolegą w kolejce po bilety czekałem od 11:00 do 16:32... Ciekaw jestem czy warto było... :gwizdanie:.
-
Muzyka w naszych autkach
Np. jakich? Jak coś to PW . No to jedziemy: SmM0653YvXU Będzie hit pNB21N6GG0Y W3nJo2iw3cI Ywp1Zo2FWgU AWwZj5G9ZyI ZEFdtRVtaYo
-
Wolno działające forum
Pewnie jakiś wirus... :polew:
-
Piłka nożna
Nie bój się Rex. Wisła się jeszcze rozkręci :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Będą z niego ludzie . Jeszcze jedna na 1:2 . Może się uda.
-
Piłka nożna
O 14:30 grają Historia vs Petrodolary . Ciekawe kto wygra . Mam nadzieje, że Man Utd .
-
Andrzej Lepper nie żyje !!
Też go lubiłem. PIS go zniszczył... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Sama prawda .
-
Piłka nożna
Brawo Wisełka :oklaski: . 3:1. W piątek losowanie 4 rundy play-off. Nie ważne na kogo trafią Liga Mistrzów musi być .
-
Audi jako rodzynki tuningu
Lepiej zdjęcia wrzucać z ogłoszeń . Ta http://moto.allegro.pl/audi-a4-jedyna-taka-na-allegro-mega-tuning-i1728814354.html czerwona A4 B5 ma taki czerwony włącznik na konsoli środkowej od turbo?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Prawie jak A4... oD6XdvARIVg
-
Piłka nożna
Brawo dla Legii :oklaski: . Sergio Aguero przeszedł do Manchesteru City za 40 mln euro. Ma dostawać 11 mln za sezon (205 tyś euro tygodniowo). Za kasą poszedł i tyle... Ciekaw jestem jak zagra w tym sezonie Man City i co pokaże S. Aguero . ...a Tevez przechodzi do Interu... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
tylko "żyleta" Legii tak potrafi Wisła ma średni młyn :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Byłeś kiedyś na stadionie, że tak mówisz? Tak mówisz, bo nie lubisz Wisły i tyle. Jak ktoś nie lubi danego klubu to zawsze coś na niego znajdzie... Na R22 jadą z dopingiem przez 90 min . W telewizji było słychać kibiców Wisły jak grała, ze Skonto na R22. Wczoraj też było słychać kibiców Wisły jak grali wyjazdowy mecz z Litexem.
-
Piłka nożna
Ciekaw jestem na kogo Wisła trafi w 4 rundzie play-off . Możliwe zespoły w 4 rundzie play-off: - Bate Borysow - Glasgow Rangers - FC Kopenhaga Najsłabsi piłkarze we Wiśle: Genkov i Diaz. Może momentami grali słabo, ale ważne, że wygrali 1:2. Na R22 myślę, że będzie tylko dopełnienie formalności .
-
Ceny paliwa marzec 2026
Skawina Statoil: PB95 5,25 zł/litr, a półtora tygodnia temu było 5,03 zł/litr
-
Piłka nożna
Ja zaakceptowałem przeszłość klubu, a Wy tego nie potraficie zrobić. Zamiast patrzyć optymistycznie w przyszłość niepotrzebnie wracacie do przeszłości i jedziecie po Wiśle aż miło... THE END.
-
Piłka nożna
Mam nadzieje, że już niedługo Wisła Wam zamknie usta, ale tacy jak Wy zawsze będą się czegoś doszukiwać. Na Was nie ma bata . Nie pierwszy i ostatni raz takich ludzi spotykam... Pozdro 600. Aleeex Deeel Pierooo !!!. Prawdziwa legenda, wspaniały piłkarz i człowiek . ONRIEfALJ3k
-
Fiesta 1.4TDCI WOLF
Ja mam mega twarda wersje wiec o komforcie nie moze byc mowy za to pozakretach jezdzi jak bolid. Mam inne amory sprezyny , 17calowe felgi na niskim profilu. Wykonczenie no nie ma szalu ale jest OK naprawde. Poki co zadowolony , niebawem sprawdze ile to pali bo narazie przejechane 600km i w baku jeszcez troche paliwa jest. Skory nie zamierzam wymieniac bo nie zamierzam inwestowac jakos specjalnie w ten samochod . Oczywiscie to co wymaga inwestycji do prawidlowej eksploatacji tu nie jest oszczedzane nic a nic ale nie zamierzam dokladac nic nowego do tego samochodu . Luz . Tylko podsunąłem pomysł...
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
ale tych gówien było za dużo... Ile takich historii było na Turbo Kamerze... Była taka historia, że gość chciał coś zrobić w Polsce. Zwodzili go, uwalali, w końcu pojechał do Niemiec i mu to zrobili... Tylko nie pamiętam o co chodziło...
-
Piłka nożna
a Wy nadal swoje
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
To jest właśnie Polska -> wspaniały kraj
-
Fiesta 1.4TDCI WOLF
:good: :polew: a nie lepiej wymienić skóre na pomarańczową? Koszt ok 2000 zł - 2500 zł. Według mnie lepsza opcja niż malowanie .
-
Piłka nożna
Czyli przy wyniku 3:2 Śląsk awansuje?