Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Szkoda, że w Europie nie był oferowany Nissan Skyline z kierownicą po lewej stronie... ;(. To jest dopiero driftowóz Jak na początek to najlepiej BMW E30 320i
  2. Transfer z Ljuboją chyba wypalił
  3. Ja z kolegą w kolejce po bilety czekałem od 11:00 do 16:32... Ciekaw jestem czy warto było... :gwizdanie:.
  4. Np. jakich? Jak coś to PW . No to jedziemy: SmM0653YvXU Będzie hit pNB21N6GG0Y W3nJo2iw3cI Ywp1Zo2FWgU AWwZj5G9ZyI ZEFdtRVtaYo
  5. Pewnie jakiś wirus... :polew:
  6. Nie bój się Rex. Wisła się jeszcze rozkręci :gwizdanie:
  7. Będą z niego ludzie . Jeszcze jedna na 1:2 . Może się uda.
  8. O 14:30 grają Historia vs Petrodolary . Ciekawe kto wygra . Mam nadzieje, że Man Utd .
  9. Też go lubiłem. PIS go zniszczył... :gwizdanie:
  10. Sama prawda .
  11. Brawo Wisełka :oklaski: . 3:1. W piątek losowanie 4 rundy play-off. Nie ważne na kogo trafią Liga Mistrzów musi być .
  12. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Lepiej zdjęcia wrzucać z ogłoszeń . Ta http://moto.allegro.pl/audi-a4-jedyna-taka-na-allegro-mega-tuning-i1728814354.html czerwona A4 B5 ma taki czerwony włącznik na konsoli środkowej od turbo?
  13. Prawie jak A4... oD6XdvARIVg
  14. Brawo dla Legii :oklaski: . Sergio Aguero przeszedł do Manchesteru City za 40 mln euro. Ma dostawać 11 mln za sezon (205 tyś euro tygodniowo). Za kasą poszedł i tyle... Ciekaw jestem jak zagra w tym sezonie Man City i co pokaże S. Aguero . ...a Tevez przechodzi do Interu... :gwizdanie:
  15. tylko "żyleta" Legii tak potrafi Wisła ma średni młyn :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Byłeś kiedyś na stadionie, że tak mówisz? Tak mówisz, bo nie lubisz Wisły i tyle. Jak ktoś nie lubi danego klubu to zawsze coś na niego znajdzie... Na R22 jadą z dopingiem przez 90 min . W telewizji było słychać kibiców Wisły jak grała, ze Skonto na R22. Wczoraj też było słychać kibiców Wisły jak grali wyjazdowy mecz z Litexem.
  16. Ciekaw jestem na kogo Wisła trafi w 4 rundzie play-off . Możliwe zespoły w 4 rundzie play-off: - Bate Borysow - Glasgow Rangers - FC Kopenhaga Najsłabsi piłkarze we Wiśle: Genkov i Diaz. Może momentami grali słabo, ale ważne, że wygrali 1:2. Na R22 myślę, że będzie tylko dopełnienie formalności .
  17. Skawina Statoil: PB95 5,25 zł/litr, a półtora tygodnia temu było 5,03 zł/litr
  18. Ja zaakceptowałem przeszłość klubu, a Wy tego nie potraficie zrobić. Zamiast patrzyć optymistycznie w przyszłość niepotrzebnie wracacie do przeszłości i jedziecie po Wiśle aż miło... THE END.
  19. Mam nadzieje, że już niedługo Wisła Wam zamknie usta, ale tacy jak Wy zawsze będą się czegoś doszukiwać. Na Was nie ma bata . Nie pierwszy i ostatni raz takich ludzi spotykam... Pozdro 600. Aleeex Deeel Pierooo !!!. Prawdziwa legenda, wspaniały piłkarz i człowiek . ONRIEfALJ3k
  20. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    Ja mam mega twarda wersje wiec o komforcie nie moze byc mowy za to pozakretach jezdzi jak bolid. Mam inne amory sprezyny , 17calowe felgi na niskim profilu. Wykonczenie no nie ma szalu ale jest OK naprawde. Poki co zadowolony , niebawem sprawdze ile to pali bo narazie przejechane 600km i w baku jeszcez troche paliwa jest. Skory nie zamierzam wymieniac bo nie zamierzam inwestowac jakos specjalnie w ten samochod . Oczywiscie to co wymaga inwestycji do prawidlowej eksploatacji tu nie jest oszczedzane nic a nic ale nie zamierzam dokladac nic nowego do tego samochodu . Luz . Tylko podsunąłem pomysł...
  21. ale tych gówien było za dużo... Ile takich historii było na Turbo Kamerze... Była taka historia, że gość chciał coś zrobić w Polsce. Zwodzili go, uwalali, w końcu pojechał do Niemiec i mu to zrobili... Tylko nie pamiętam o co chodziło...
  22. a Wy nadal swoje
  23. To jest właśnie Polska -> wspaniały kraj
  24. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    :good: :polew: a nie lepiej wymienić skóre na pomarańczową? Koszt ok 2000 zł - 2500 zł. Według mnie lepsza opcja niż malowanie .
  25. Czyli przy wyniku 3:2 Śląsk awansuje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.