Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Mówiłem, że Barca wygra . Afellay zapierdziela cały czas do przodu . Lada moment i zawita do wyjściowej 11. Messi tylko dołożył nogę i bramka. Piękna druga bramka Messiego. Mijał rywali jak tyczki. Jak typowy Messi . btw. Marysia będzie dawcą dla Mariusza .
-
Piłka nożna
Na Polsacie 2?
-
Piłka nożna
Real Madryt lubi przepłacać . Barcelona wygra .
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Papierowe Audi A7 AXnhc6ZzPbM
-
Piłka nożna
Jest jeszcze rewanż
-
Czarnobyl 1986-2006
To kiedy jakiś zlot w Czarnobylu? , a tak na poważnie ktoś z Was by jechał w lipcu lub w sierpniu do Czarnobyla?
-
Ceny paliwa marzec 2026
To cisza przed burzą... . Na wakacje dopiero się zacznie...
-
Ceny paliwa marzec 2026
http://moto.onet.pl/1642554,1,paliwo-drozsze-przez-urzednikow,artykul.html?node=6
-
Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/alessandro-del-piero-srubuje-wspanialy-rekord,1,4251685,wiadomosc.html Mam nadzieje, że przedłużą z Il Capitano kontrakt :oklaski:
-
E91 320D SCHWARZ M-PAKIET - NOWE FOTY STR.1
Wiem, że BMW może mieć 4x4, ale nawet z RWD w zimie daje radę. Dobre zimówki wystarczą i umiejętne obchodzenie się z pedałem gazu .
-
E91 320D SCHWARZ M-PAKIET - NOWE FOTY STR.1
tR4dJlz1PBE
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.onet.pl/f1/robert-kubica-opuscil-szpital-w-pietra-ligure,1,4251213,wiadomosc.html
-
Piłka nożna
Będzie ciekawie w środę
-
Piłka nożna
Juventus = Tragedia . To co oni odpierdzielają woła o pomste do nieba. Wygrywać 2:0 dzięki bramkom Del Piero i dać sobie wbić bramkę w doliczonym czasie gry na 2:2..., a Pepe do wypierdzielenia... Dobrze, że tylko jest na wypożyczeniu. Dwa remisy, a powinni wygrać. O LM mogą zapomnieć... Jeszcze w sezonie 2009/2010 wygrywali z Realem w LM, a teraz ich Lech pokonuje w LE. Co robią w Juve tacy piłkarze jak Melo, Sorensen, Toni, Pepe? Po wymieniać kilku piłkarzy, trenera i może coś się ruszy..., bo aż przykro patrzeć co się dzieje z moim ukochanym klubem... ;(.
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
Rozmawiałem z nim wczoraj przez telefon i powiedziałem mu 900 zł do negocjacji i w trakcie rozmowy zaznaczałem to kilka razy i powiedział, że się zastanowi, a nie mówił coś w stylu, że "za dużo", "oje ało Cię z ceną" itp.
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
Nie powiedziałem, że 900 zł to ostateczność i jestem gotowy do negocjacji . Ja mam być dostępny od 18:00 do rana czyli godz. 4:00 lub 6:00. Sam się zaoferował, że zapłaci za paliwo + coś dla mnie. Jak powie, że 900 zł to dużo to zejdę z ceny nie ma problemu, a ewentualne szkody wyrządzone przez pijanych pasażerów? To też trzeba wziąć pod uwagę. Jak bym miał Audi A6 czy A8 to wtedy mógł bym wziąć 900 zł? Powtórzę jeszcze raz. 900 zł to nie jest ostateczna cena i nawet jak wspominałem wcześniej jestem gotów zejść nawet do 500 zł lub 400 zł .
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
hehehe zartowalem z tym kolem;d jak dobry znajomy do 500zl to wszystko co bym wzial... a wlasnie d*py pijane :decayed: ja bym tam probowal inne korzysci wyciagnac :embarrassed: W sumie też dobry pomysł...
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
Sam Zmija napisałeś, że 1000 zł :gwizdanie:. Chyba, że napisałeś tak dla jaj :gwizdanie: . To mu powiedziałem, że 900 zł, ale jestem otwarty na negocjacje i mogę zejść nawet do 500 zł, bo początkowo o takiej kwocie myślałem...
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
Może tak, ale to nie jest ostateczna cena .
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
Właśnie się zastanawiałem jak mój samochód będzie wyglądał rano... . Powiedziałem mu 900 zł do negocjacji. Nic nie mówił, że za dużo tylko powiedział, że musi się zastanowić. Jak powie, że za dużo to zejdę z ceny.
-
Wesołych Świąt
Życzę Wszystkim wesołych, spokojnych świąt i bezpiecznej podróży
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
Witam Wszystkich . Mam okazję zarobić sobie dodatkowych kilkaset złotych. Sprawa wygląda tak. Znajomy kolegi się za tydzień żeni się i miałbym w tym czasie robić za kierowcę od 18:00 do rana 4:00 lub 6:00. Mam rozwieść ok. 40-50 osób swoim samochodem do Krakowa, w stronę Zakopanego i okolicę Skawiny. Daje pieniądze na paliwo + kasa dla mnie i tak sobie myślę czy 700 zł to nie będzie za dużo? Jak myślicie? Pozdrawiam .
-
Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/autobus-przejechal-po-trofeum-realu-madryt,1,4249844,wiadomosc.html :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Piłka nożna
Casillas :oklaski:. Duduś zebrał kolejny puchar do kolekcji. Tym razem Copa Del Rey, ale cieszy to, że pomimo bycia rezerwowym w jest szanowany w Realu i w klubie panuje fajna atmosfera. Nie byle kogo zatrudnia Real . Hardcore : eZoU7s7kVWk
-
Piłka nożna
jak nie jak tak