Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Mówiłem, że Barca wygra . Afellay zapierdziela cały czas do przodu . Lada moment i zawita do wyjściowej 11. Messi tylko dołożył nogę i bramka. Piękna druga bramka Messiego. Mijał rywali jak tyczki. Jak typowy Messi . btw. Marysia będzie dawcą dla Mariusza .
  2. Na Polsacie 2?
  3. Real Madryt lubi przepłacać . Barcelona wygra .
  4. Papierowe Audi A7 AXnhc6ZzPbM
  5. Jest jeszcze rewanż
  6. To kiedy jakiś zlot w Czarnobylu? , a tak na poważnie ktoś z Was by jechał w lipcu lub w sierpniu do Czarnobyla?
  7. To cisza przed burzą... . Na wakacje dopiero się zacznie...
  8. http://moto.onet.pl/1642554,1,paliwo-drozsze-przez-urzednikow,artykul.html?node=6
  9. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/alessandro-del-piero-srubuje-wspanialy-rekord,1,4251685,wiadomosc.html Mam nadzieje, że przedłużą z Il Capitano kontrakt :oklaski:
  10. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    Wiem, że BMW może mieć 4x4, ale nawet z RWD w zimie daje radę. Dobre zimówki wystarczą i umiejętne obchodzenie się z pedałem gazu .
  11. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    tR4dJlz1PBE
  12. http://sport.onet.pl/f1/robert-kubica-opuscil-szpital-w-pietra-ligure,1,4251213,wiadomosc.html
  13. Będzie ciekawie w środę
  14. Juventus = Tragedia . To co oni odpierdzielają woła o pomste do nieba. Wygrywać 2:0 dzięki bramkom Del Piero i dać sobie wbić bramkę w doliczonym czasie gry na 2:2..., a Pepe do wypierdzielenia... Dobrze, że tylko jest na wypożyczeniu. Dwa remisy, a powinni wygrać. O LM mogą zapomnieć... Jeszcze w sezonie 2009/2010 wygrywali z Realem w LM, a teraz ich Lech pokonuje w LE. Co robią w Juve tacy piłkarze jak Melo, Sorensen, Toni, Pepe? Po wymieniać kilku piłkarzy, trenera i może coś się ruszy..., bo aż przykro patrzeć co się dzieje z moim ukochanym klubem... ;(.
  15. Rozmawiałem z nim wczoraj przez telefon i powiedziałem mu 900 zł do negocjacji i w trakcie rozmowy zaznaczałem to kilka razy i powiedział, że się zastanowi, a nie mówił coś w stylu, że "za dużo", "oje ało Cię z ceną" itp.
  16. Nie powiedziałem, że 900 zł to ostateczność i jestem gotowy do negocjacji . Ja mam być dostępny od 18:00 do rana czyli godz. 4:00 lub 6:00. Sam się zaoferował, że zapłaci za paliwo + coś dla mnie. Jak powie, że 900 zł to dużo to zejdę z ceny nie ma problemu, a ewentualne szkody wyrządzone przez pijanych pasażerów? To też trzeba wziąć pod uwagę. Jak bym miał Audi A6 czy A8 to wtedy mógł bym wziąć 900 zł? Powtórzę jeszcze raz. 900 zł to nie jest ostateczna cena i nawet jak wspominałem wcześniej jestem gotów zejść nawet do 500 zł lub 400 zł .
  17. hehehe zartowalem z tym kolem;d jak dobry znajomy do 500zl to wszystko co bym wzial... a wlasnie d*py pijane :decayed: ja bym tam probowal inne korzysci wyciagnac :embarrassed: W sumie też dobry pomysł...
  18. Sam Zmija napisałeś, że 1000 zł :gwizdanie:. Chyba, że napisałeś tak dla jaj :gwizdanie: . To mu powiedziałem, że 900 zł, ale jestem otwarty na negocjacje i mogę zejść nawet do 500 zł, bo początkowo o takiej kwocie myślałem...
  19. Może tak, ale to nie jest ostateczna cena .
  20. Właśnie się zastanawiałem jak mój samochód będzie wyglądał rano... . Powiedziałem mu 900 zł do negocjacji. Nic nie mówił, że za dużo tylko powiedział, że musi się zastanowić. Jak powie, że za dużo to zejdę z ceny.
  21. Życzę Wszystkim wesołych, spokojnych świąt i bezpiecznej podróży
  22. Witam Wszystkich . Mam okazję zarobić sobie dodatkowych kilkaset złotych. Sprawa wygląda tak. Znajomy kolegi się za tydzień żeni się i miałbym w tym czasie robić za kierowcę od 18:00 do rana 4:00 lub 6:00. Mam rozwieść ok. 40-50 osób swoim samochodem do Krakowa, w stronę Zakopanego i okolicę Skawiny. Daje pieniądze na paliwo + kasa dla mnie i tak sobie myślę czy 700 zł to nie będzie za dużo? Jak myślicie? Pozdrawiam .
  23. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/autobus-przejechal-po-trofeum-realu-madryt,1,4249844,wiadomosc.html :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  24. Casillas :oklaski:. Duduś zebrał kolejny puchar do kolekcji. Tym razem Copa Del Rey, ale cieszy to, że pomimo bycia rezerwowym w jest szanowany w Realu i w klubie panuje fajna atmosfera. Nie byle kogo zatrudnia Real . Hardcore : eZoU7s7kVWk
  25. jak nie jak tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.