Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. :polew: :polew: No to Arivederci Inter
  2. Shalke wyeliminuje Inter 2:2 Boruc jest hardcorem: fNe-tqbBN6E 0ihAnDK5qOc
  3. Zaraz wpadną im kolejne absurdalne pomysły do głowy. Od siedzenia w sejmie i nadmiaru kasy pier oli im się w głowie. Trzeba obalić ten rząd. Nie głosować na PO i PiS, bo już dali POPiS swoich umiejętności kierowania państwem. Jeszcze tak źle nie było. Sprzedają zagranicznym inwestorom co popadnie za marne grosze. Sami widzicie, zresztą tu nie ma przyszłości...
  4. Niejasna definicja w ustawie o drogach publicznych może sprawić, że za przejazd drogami krajowymi zapłacą też kierowcy aut osobowych, choć powinni tylko kierujący pojazdami o masie powyżej 3,5 tony - pisze "Dziennik Gazeta Prawna". Chodzi o doprecyzowanie terminu "pojazd samochodowy", który ma się pojawić 1 lipca w nowej ustawie o drogach publicznych. Obecny termin jest tak szeroki, że obejmuje też auta z przyczepą, np. kempingową, z którą ważą łącznie ponad 3,5 tony. To powoduje, że kierowcy takich aut będą zobowiązani zakupić specjalny nadajnik i płacić nawet 55 groszy za kilometr drogi krajowej. Więcej w "Dzienniku Gazecie Prawnej". i tu http://moto.onet.pl/1640356,1,artykul.html
  5. Zresztą wpadka z 2.0 TDI Audi/VW nie jest pierwszą. Wcześniej były problemy z 2.5 TDI, później z 3.0 TDI i 4.0 TDI . http://www.youtube.com/watch?v=qbK9kjwfk60
  6. Mi chodziło o to, że znajdzie się kilka mocnych silników diesla m.in. 3.0 TDI czy 4.2 TDI i 3.0d BMW, które sprawią frajde z jazdy
  7. ale mało jest diesli, które sprawiają frajde za kierownicą...
  8. Też czytałem o tym, że Mitsubishi Lancer EVO może być z silnikiem diesla... Jeszcze brakuje Porsche 911, Lamgorghini i Ferrari z dieslem... . Świat schodzi na psy. Zakończyli niedawno produkcje bardzo fajnych samochodów m.in. Mazda RX-8 i Honda Civic TYPE-R..., które nie spełniają normy EURO 5.
  9. Juve Juve Juve!!! . AS Roma 0:2 Juventus
  10. Szybko się zrehabilitowałem...
  11. Intero wpierdzielo i tak ma być. 3:0 od Milanu .
  12. Real Madryt to marny klubik, który lubi przepłacać za piłkarzy, którzy po jakimś czasie odchodzą za marne grosze i forma wraca np. Robben w Bayernie, Sneider w Interze czy Van Der Vaart w Totenhamie... W ostatnich kilku latach dostawali od Juve, a w jednym z meczów Del Piero dostał owacje na stojąco .
  13. Auchan Kraków-Bonarka PB95 4,95 zł/litr Statoil Skawina PB95 5,13 zł/litr
  14. Sprzedać Audi A4 B6 1.9 TDI teraz za dobre pieniądze i kupić Audi A6 C6 3.0 TDI lub BMW E60 530d. Za jakiś czas ceny Audi A4 1.9 TDI spadną i się sprzeda za marne grosze... a w przyszłości przy sprzedaży BMW E60 czy Audi A6 C6 nie straci się dużo tak jak w przypadku B6 1.9 TDI .
  15. Teraz, żeby trafić na zadbanego diesla trzeba dobrze poszukać, większość to odpicowane złomy z przekręconym przebiegiem i w późniejszym mogą się okazać skarbonka bez dna... :gwizdanie:. Dzisiejsze diesle nie są tak trwałe jak te pod koniec XX i na początku XXI wieku. Powymyślali jakieś filtry DPF (niby w ochronie środowiska), więcej strat niż korzyści... Jedynie taki niezawodny silnik diesla Audi to chyba tylko 1.9 TDI. Koszty eksploatacji samochodu z lpg wcale nie są tańsze niż np. samochodu z silnikiem diesla i nie każdy silnik benzynowy toleruje gaz. Koszt dobrej instalacji sekwencyjnej to ok. 2500zł-3000zł. Ja tam nie jestem zwolennikiem gazu, bo dla mnie gaz jest do gotowania, a nie do napędzania samochodu. Już wolę częściej lać benzynę, niż żeby jakieś jaja zaczęły mi się dziać z silnikiem... Prawie przez 3 lata użytkowania Audi nic mi się nie dzieje z silnikiem i mimo nalatanych prawie 210 tyś chodzi jak ta lala i przy tym całkiem fajnie mruczy, tylko najsłabszym punktem jest przednie wielowahaczowe zawieszenie (szczególnie w modelu A4 B5). W ostatnich latach koncerny powymyślały silniki benzynowe z bezpośrednim wtryskiem paliwa, niby mniej palą, ale nie są tak trwałe jak "zwykłe" benzynówki. Niektóre marki z roku na rok są coraz gorsze (np. Mercedes, nie ma już Mercedesów, które wytrzymywały po 1 mln km), inne mają wzloty i upadki, a jeszcze inne trzymają poziom. Niby koncerny chcą zarobić, ale szanujący się klient uwali tą markę i kupi inny samochód. Klient płaci - klient wymaga .
  16. U mnie pod blokiem też jest parking i niekiedy gościu parkuje Mitsubishi Carismą na dwa miejsca . Już tak dwa razy zaparkował... Jak będzie trzeci to będzie miał na samochodzie karnego qutasa, za #ujowe parkowanie .
  17. http://moto.onet.pl/1640932,1,epoka-diesla-wlasnie-sie-skonczyla,artykul.html?node=2 http://motoryzacja.interia.pl/wydarzenie/uzywane/porady-ekspertow/news/chcesz-kupic-diesla-lepiej-to-przemysl,1616263,5906 Diesle są droższe w eksploatacji od silników benzynowych, problemy z filtrami DPF (zapychający się filter cząsteczek stałych podczas jazdy w mieście, podwyższony poziom oleju), awaryjne pompowtryskiwacze, koła dwumasowe, problem z turbinami itp. itd. Diesel przestał być tańszy od benzyny, teraz się nawet ceny wyrównały. Obecnie silniki posiadają bezpośredni wtrysk paliwa, które są wrażliwe na jego jakość, ale nadal można znaleźć silnik benzynowy, który będzie palił nie wiele więcej od diesla np. 1.8T Audi czy 2.5i w BMW E46 (192KM, w mieście spali od 8-12l/100km) i E90 (218KM, spali podobnie co w E46). Sam, się zastanawiam czy kolejny samochód, nie będzie z silnikiem benzynowym. Czy nadal warto kupić diesla?
  18. j6SSTMpIRFI
  19. Dziękuje Wszystkim za pomoc . Problem rozwiązany. Sprawcą całego zamieszania okazał się akumulator...
  20. Ostatnio jak w Libii byłem tzw. 2 lata temu to benzyna kosztowała 0,40 zł/litr . Wątpię w powodzenie takiej akcji... Rząd też ma bardzo duży wpływ na ceny paliwa... Trzeba go obalić .
  21. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Sami rozsyłali plotki, że cukier będzie po 5 zł kg, koncerny to podchwyciły i mają 5 zł...
  22. Najlepiej siedzieć cicho i nie gadać, że paliwo będzie po 7 czy 8 zł/litr albo cukier po 6 zł kg. Koncerny to podchwycą i będzie tak jak w przypadku cukru po 5 zł...
  23. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja planuje w lipcu... Najgorsze jest to, że w większości firm wymaga doświadczenia, a jak ja mam zdobyć doświadczenie jak nie pracowałem w danym fachu... Mam nadzieje, że wiecie Panowie o co mi chodzi .
  24. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.