Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
:polew: :polew: No to Arivederci Inter
-
Piłka nożna
Shalke wyeliminuje Inter 2:2 Boruc jest hardcorem: fNe-tqbBN6E 0ihAnDK5qOc
-
Osobowe zapłacą od lipca za przejazd drogami krajowymi
Zaraz wpadną im kolejne absurdalne pomysły do głowy. Od siedzenia w sejmie i nadmiaru kasy pier oli im się w głowie. Trzeba obalić ten rząd. Nie głosować na PO i PiS, bo już dali POPiS swoich umiejętności kierowania państwem. Jeszcze tak źle nie było. Sprzedają zagranicznym inwestorom co popadnie za marne grosze. Sami widzicie, zresztą tu nie ma przyszłości...
-
Osobowe zapłacą od lipca za przejazd drogami krajowymi
Niejasna definicja w ustawie o drogach publicznych może sprawić, że za przejazd drogami krajowymi zapłacą też kierowcy aut osobowych, choć powinni tylko kierujący pojazdami o masie powyżej 3,5 tony - pisze "Dziennik Gazeta Prawna". Chodzi o doprecyzowanie terminu "pojazd samochodowy", który ma się pojawić 1 lipca w nowej ustawie o drogach publicznych. Obecny termin jest tak szeroki, że obejmuje też auta z przyczepą, np. kempingową, z którą ważą łącznie ponad 3,5 tony. To powoduje, że kierowcy takich aut będą zobowiązani zakupić specjalny nadajnik i płacić nawet 55 groszy za kilometr drogi krajowej. Więcej w "Dzienniku Gazecie Prawnej". i tu http://moto.onet.pl/1640356,1,artykul.html
-
[INNE] TVN TURBOKAMERA - 2 letnia A3 z silniekiem 2.0TDI
Zresztą wpadka z 2.0 TDI Audi/VW nie jest pierwszą. Wcześniej były problemy z 2.5 TDI, później z 3.0 TDI i 4.0 TDI . http://www.youtube.com/watch?v=qbK9kjwfk60
-
[ALL] Ciekawy artykuł na temat przyszłości aut z silnikiem diesla
Mi chodziło o to, że znajdzie się kilka mocnych silników diesla m.in. 3.0 TDI czy 4.2 TDI i 3.0d BMW, które sprawią frajde z jazdy
-
[ALL] Ciekawy artykuł na temat przyszłości aut z silnikiem diesla
ale mało jest diesli, które sprawiają frajde za kierownicą...
-
[ALL] Ciekawy artykuł na temat przyszłości aut z silnikiem diesla
Też czytałem o tym, że Mitsubishi Lancer EVO może być z silnikiem diesla... Jeszcze brakuje Porsche 911, Lamgorghini i Ferrari z dieslem... . Świat schodzi na psy. Zakończyli niedawno produkcje bardzo fajnych samochodów m.in. Mazda RX-8 i Honda Civic TYPE-R..., które nie spełniają normy EURO 5.
-
Piłka nożna
Juve Juve Juve!!! . AS Roma 0:2 Juventus
-
Piłka nożna
Szybko się zrehabilitowałem...
-
Piłka nożna
Intero wpierdzielo i tak ma być. 3:0 od Milanu .
-
Piłka nożna
Real Madryt to marny klubik, który lubi przepłacać za piłkarzy, którzy po jakimś czasie odchodzą za marne grosze i forma wraca np. Robben w Bayernie, Sneider w Interze czy Van Der Vaart w Totenhamie... W ostatnich kilku latach dostawali od Juve, a w jednym z meczów Del Piero dostał owacje na stojąco .
-
Ceny paliwa marzec 2026
Auchan Kraków-Bonarka PB95 4,95 zł/litr Statoil Skawina PB95 5,13 zł/litr
-
Czy posiadanie diesla przestało być opłacalne?
Sprzedać Audi A4 B6 1.9 TDI teraz za dobre pieniądze i kupić Audi A6 C6 3.0 TDI lub BMW E60 530d. Za jakiś czas ceny Audi A4 1.9 TDI spadną i się sprzeda za marne grosze... a w przyszłości przy sprzedaży BMW E60 czy Audi A6 C6 nie straci się dużo tak jak w przypadku B6 1.9 TDI .
-
Czy posiadanie diesla przestało być opłacalne?
Teraz, żeby trafić na zadbanego diesla trzeba dobrze poszukać, większość to odpicowane złomy z przekręconym przebiegiem i w późniejszym mogą się okazać skarbonka bez dna... :gwizdanie:. Dzisiejsze diesle nie są tak trwałe jak te pod koniec XX i na początku XXI wieku. Powymyślali jakieś filtry DPF (niby w ochronie środowiska), więcej strat niż korzyści... Jedynie taki niezawodny silnik diesla Audi to chyba tylko 1.9 TDI. Koszty eksploatacji samochodu z lpg wcale nie są tańsze niż np. samochodu z silnikiem diesla i nie każdy silnik benzynowy toleruje gaz. Koszt dobrej instalacji sekwencyjnej to ok. 2500zł-3000zł. Ja tam nie jestem zwolennikiem gazu, bo dla mnie gaz jest do gotowania, a nie do napędzania samochodu. Już wolę częściej lać benzynę, niż żeby jakieś jaja zaczęły mi się dziać z silnikiem... Prawie przez 3 lata użytkowania Audi nic mi się nie dzieje z silnikiem i mimo nalatanych prawie 210 tyś chodzi jak ta lala i przy tym całkiem fajnie mruczy, tylko najsłabszym punktem jest przednie wielowahaczowe zawieszenie (szczególnie w modelu A4 B5). W ostatnich latach koncerny powymyślały silniki benzynowe z bezpośrednim wtryskiem paliwa, niby mniej palą, ale nie są tak trwałe jak "zwykłe" benzynówki. Niektóre marki z roku na rok są coraz gorsze (np. Mercedes, nie ma już Mercedesów, które wytrzymywały po 1 mln km), inne mają wzloty i upadki, a jeszcze inne trzymają poziom. Niby koncerny chcą zarobić, ale szanujący się klient uwali tą markę i kupi inny samochód. Klient płaci - klient wymaga .
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
U mnie pod blokiem też jest parking i niekiedy gościu parkuje Mitsubishi Carismą na dwa miejsca . Już tak dwa razy zaparkował... Jak będzie trzeci to będzie miał na samochodzie karnego qutasa, za #ujowe parkowanie .
-
Czy posiadanie diesla przestało być opłacalne?
http://moto.onet.pl/1640932,1,epoka-diesla-wlasnie-sie-skonczyla,artykul.html?node=2 http://motoryzacja.interia.pl/wydarzenie/uzywane/porady-ekspertow/news/chcesz-kupic-diesla-lepiej-to-przemysl,1616263,5906 Diesle są droższe w eksploatacji od silników benzynowych, problemy z filtrami DPF (zapychający się filter cząsteczek stałych podczas jazdy w mieście, podwyższony poziom oleju), awaryjne pompowtryskiwacze, koła dwumasowe, problem z turbinami itp. itd. Diesel przestał być tańszy od benzyny, teraz się nawet ceny wyrównały. Obecnie silniki posiadają bezpośredni wtrysk paliwa, które są wrażliwe na jego jakość, ale nadal można znaleźć silnik benzynowy, który będzie palił nie wiele więcej od diesla np. 1.8T Audi czy 2.5i w BMW E46 (192KM, w mieście spali od 8-12l/100km) i E90 (218KM, spali podobnie co w E46). Sam, się zastanawiam czy kolejny samochód, nie będzie z silnikiem benzynowym. Czy nadal warto kupić diesla?
-
Muzyka w naszych autkach
j6SSTMpIRFI
-
Prośba o pomoc - Audi A3 2004 rok - problem z wentylatorami
Dziękuje Wszystkim za pomoc . Problem rozwiązany. Sprawcą całego zamieszania okazał się akumulator...
-
Akcja prostestacyjna przeciw wysokim cenom paliw.
Ostatnio jak w Libii byłem tzw. 2 lata temu to benzyna kosztowała 0,40 zł/litr . Wątpię w powodzenie takiej akcji... Rząd też ma bardzo duży wpływ na ceny paliwa... Trzeba go obalić .
-
Ceny wariują !!
Sami rozsyłali plotki, że cukier będzie po 5 zł kg, koncerny to podchwyciły i mają 5 zł...
-
Ceny paliwa marzec 2026
Najlepiej siedzieć cicho i nie gadać, że paliwo będzie po 7 czy 8 zł/litr albo cukier po 6 zł kg. Koncerny to podchwycą i będzie tak jak w przypadku cukru po 5 zł...
-
Ceny wariują !!
Ja planuje w lipcu... Najgorsze jest to, że w większości firm wymaga doświadczenia, a jak ja mam zdobyć doświadczenie jak nie pracowałem w danym fachu... Mam nadzieje, że wiecie Panowie o co mi chodzi .
-
Piłka nożna
Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy
-
[ALL] Najciekawsze fotki A4.