Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osobowe zapłacą od lipca za przejazd drogami krajowymi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niejasna definicja w ustawie o drogach publicznych może sprawić, że za przejazd drogami krajowymi zapłacą też kierowcy aut osobowych, choć powinni tylko kierujący pojazdami o masie powyżej 3,5 tony - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

Chodzi o doprecyzowanie terminu "pojazd samochodowy", który ma się pojawić 1 lipca w nowej ustawie o drogach publicznych.

Obecny termin jest tak szeroki, że obejmuje też auta z przyczepą, np. kempingową, z którą ważą łącznie ponad 3,5 tony.

To powoduje, że kierowcy takich aut będą zobowiązani zakupić specjalny nadajnik i płacić nawet 55 groszy za kilometr drogi krajowej.

Więcej w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

i tu

http://moto.onet.pl/1640356,1,artykul.html

Opublikowano

od tego zacznijmy że w PL nie ma Dróg...rozumiem kraje takie Jak Francja ....tam są opłaty drogowe tylko i wyłącznie za autostrady , a drogi tak zwane landówki sa za free i są sto razy lepsze niż Polskie Drogi....jednak nasz kraj jest 100 lat za murzynami..i będą kasę ciągnąć zaraz za powietrze jakim oddychamy

Opublikowano
  • Autor

Zaraz wpadną im kolejne absurdalne pomysły do głowy. Od siedzenia w sejmie i nadmiaru kasy pier oli im się w głowie. Trzeba obalić ten rząd. Nie głosować na PO i PiS, bo już dali POPiS swoich umiejętności kierowania państwem. Jeszcze tak źle nie było. Sprzedają zagranicznym inwestorom co popadnie za marne grosze. Sami widzicie, zresztą tu nie ma przyszłości...

Opublikowano

jak tak dalej będzie to spierniczam gdzieś na jakąś wyspę ...i uj będę żył tam a nie w tak j**niętym państwie :kwasny:

Opublikowano

To powoduje, że kierowcy takich aut będą zobowiązani zakupić specjalny nadajnik i płacić nawet 55 groszy za kilometr drogi krajowej.

Za co ? W DE są lesze drogi między polami niż u nas krajowe :evil: :evil:

Opublikowano

Dobiorą się nam do d*py na każdym kroku. Za dziurawe drogi opłaty, wcześniej czy później dojdzie do tego i niestety chyba wcześniej niż później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.