Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Statoil Skawina PB 95/litr wczoraj: 4,78 zł dzisiaj: 4,83 zł
  2. a ten utwór nie nazywa się przypadkiem Celebration?
  3. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    normalnie jakbym swoją babcię słyszał a myślisz, że jak było?
  4. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tak samo w Iraku było, że niby Irak ma bombe masowego rażenia, a chodziło głównie o ropę naftową. Przecież 11 września to USA samo się zaatakowało. Było wiele przykładów, że płonący budynek po uderzeniu samolotu czy pożarze nie miał prawa się zawalić i to jeszcze jak domek z kart. W którymś filmie dokumentalnym poświęconym atakom z 11 września ewidetnie było widać eksplozje materiałów wybuchowych. W Pentagon niby uderzył samolot? Akurat to była rakieta.
  5. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/buffon-zostane-w-juve-do-konca,1,4195767,wiadomosc.html. Brawo Buffon :oklaski: . Takich piłkarzy najbardziej cenie. Obyście jeszcze z Del Piero poczuli smak zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Tego Wam życzę .
  6. Juve tonie... ;( ... Przykro patrzeć co się dzieje z tym klubem. Del Neri out i koniecznie wzmocnienia. Dobrze by było, żeby transfer z Javier Pastore wypalił i jeszcze kupić Neymara, który jest zainteresowany grą w Juventusie i Jefferson Farfan by się też przydał... Szkoda mi Del Piero, tyle lat gra w Juve i tylko raz wygrał z Juve Lige Mistrzów. Na zakończenie kariery to byłby piękny prezent po tylu latach, tylko teraz trzeba wygrywać .
  7. E-uDGfO9OuQ
  8. Czas pokaże co z tego będzie :gwizdanie:
  9. Pod koniec było gorąco pod bramką Bragi. Szkoda, że od początku meczu tak nie grali... . Ciekaw jestem co jutro pokaże Wisła...
  10. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Wystarczy tylko chcieć zmian, a bunt to jedyny skuteczny środek . Nie ma się co oszukiwać Panowie... jest coraz gorzej... , a w lipcu Polska będzie przewodniczyć Unii Europejskiej... Na Euro 2012 miały być wybudowane drogi: autostrady: 1800 km ekspresówki: 2418 km Będzie: autostrady: 1604 km ekspresówki: 1159 km Czy będzie kompromitacja na skalę światową? Odpowiedź już w połowie czerwca 2012 .
  11. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ale 6 nic nie zdziałamy... . Też mi się marzy bunt w Polsce, ale niestety większość ludzi w PL ma klapki na oczach
  12. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Bunty w kilkunastu krajach arabskich (jak na zdjęciu): Ciekaw jestem jak dalej się potoczy sytuacja na świecie...
  13. zbyt pewni byli po zwyciestwie z interem dla mnie trener do wymiany bo druzyna gra piach Zarząd i trener do wymiany. Guus Hiddink i Moggi jedyny ratunek. Mieli kupić Edina Dzeko, Neymara, a kupili dziadków... . Ostatnio czytałem, że są zainteresowani Jeffersonem Farfanem, nawet... Andream Pirlo... . Wszystko się zaczęło pieprzyć jak kontuzji nabawił się Fabio Q... ;( ... Aż przykro patrzeć to co się dzieje...
  14. Lecce 2:0 Juve... ;( . Tragedia..., a już myślałem, że będzie lepiej...
  15. Modelki zapadły w sen zimowy . Trzeba czekać do wiosny :gwizdanie:
  16. BLnlAE2tNhk
  17. Szczęsny pokazał się z bardzo dobrej strony i to w takim meczu :>. Real będzie miał trudno z Lyonem. Czy klątwa 1/8 zostanie zwyciężona ...
  18. Nie , po prostu dobra pamięć. Przeciętny piłkarz jak dla mnie. [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:43_________________________________________________Dzisiaj mecz LM Arsenal - Barcelona o 20:45 Kto będzie oglądał? Duża szansa dla Szczęsnego na pokazanie swoich umiejętności z bardzo silnym rywalem .
  19. Szybko, czyżby Pan Piotr nie był zadowolony i postanowił wrócić do ?
  20. Z innej beczki. Ronaldo też jest jednym z najbardziej zdradliwych piłkarzy (Barcelona -> Inter -> Real Madryt -> AC Milan), dla których wyłącznie liczy się kasa. Może grał bardzo dobrze w piłke, ale jakoś nigdy za nim nie przepadałem. Szczerze to cenie sobie bardziej Romario. Duet Saviola - Kluivert w Barcelonie też się sprawdził. Jest też Figo (Barcelona -> Real Madryt), Ibrahimovic (Juventus -> Inter -> Barcelona -> Milan), Torres (Liverpool -> Chelsea), Tevez (Manchester Utd -> Manchester City). W Polsce Łukasz Surma (Wisła Kraków -> Legia Warszawa). Znalazło by się pewnie więcej. Tak jak kilka miesięcy temu AC Milan chciał Del Piero :polew: . Del Piero mógł by zagrać w AC Milanie, ale w FIFE albo PESie. Del Piero i Buffon są bardzo przywiązani do klubu i szanują swoich fanów. Nawet zostali w Juve po niesłusznej degradacji do Serie B .
  21. To było do przewidzenia. Za niedługo pewnie Julio Cruz, Van Der Sar, Totti, Del Piero, Giggs, Scholes...
  22. W zaległym meczu Romy z Interem remis i będzie
  23. Jutro o 20:45 Juve - Inter .
  24. :notworthy: :hi: . Widać, że Robert jest bardzo szanowany zagranicą i ludzie martwią się o niego, potrafią docenić go jako człowieka i zawodnika, a w Polsce nie zawsze tak jest ...
  25. Nie , ale wystarczająco blisko, żeby widzieć bolid Reb Bulla i słyszeć dźwięk silnika :>.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.