Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Głowacki mógł mieć drugą asyste, ale Matri czysto nie trafił w światło bramki..., ale będzie kur kompromitacja na Euro 2012... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Nie ma Orła - Nie ma zwycięstwa... We wtorek mecz z Węgrami
-
Piłka nożna
Zamiast przypierdzielić, to ten strzela jak by nie miał siły w nodze. Nawet nie wiem czy ja bym tego nie obronił...
-
Piłka nożna
Głowacki powinien mieć zakaz gry w Reprezentacji Polski obecnie PZPN... . Najsłabsze ogniwo... Wiedziałem, że będą baty w meczu z Włochami...
-
Piłka nożna
gdyby Szczęsny był bardziej cofnięty do tyłu to by bramki nie było... Ewidentny błąd bramkarza
-
Piłka nożna
Słychać kibiców: "Gdzie jest orzeł?" i "PZPN PZPN ebać, ebać PZPN" .
-
Piłka nożna
Ciekaw jestem dzisiejszego meczu. Jak by to logo PZPN było np. na rękawach, a herb by został na swoim miejscu to by jeszcze to jakoś uszło... Jak się zachowają polscy piłkarze po strzeleniu gola... Pocałują logo PZPN? Ja gdybym był piłkarzem RP to bym się sprzeciwił i nie ubrał koszulki, ale widocznie brak im jaj albo piłkarze dostali dobrze w łapę od PZPN :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Jutrzejszy skład Włochów na mecz z Polską: Gianluigi Buffon - Ignazio Abate, Andrea Ranocchia, Giorgio Chiellini, Domenico Criscito - Riccardo Montolivo, Daniele De Rossi, Andrea Pirlo, Claudio Marchisio - Mario Balotelli, Giampaolo Pazzini. Będzie pogrom?
-
Piłka nożna
Można powiedzieć: PUMA wróć .
-
Piłka nożna
Według mnie są . Najlepsze i najładniejsze były te:
-
Piłka nożna
Nowy stój Reprezentacji Polski na Euro 2012: Jak się Panom podoba?
-
Piłka nożna
Najlepiej było wywalić trenera. To już tradycja w "Ekstraklasie" i pewnie Bitona nie wykupią... :gwizdanie: ;(
-
Piłka nożna
Mecz odwołany
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Polecam . Bardzo dobry film dokumentalny o rywalizacji Tu-144 z Concordem riGwbtuNO_Y
-
Piłka nożna
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki"
-
[INNE] Koniec w LIBII, czy teraz czas na IRAN!!!!
To tylko pretekst, żeby wielcy pier obrońcy demokracji czyli amerykanie zaatakowali Iran... Wystarczy 3-4 bombki i po USA .
-
Piłka nożna
Wisła -> tragedia -> nie ma obrony... Lamey i Jaliens out
-
Piłka nożna
3:1 :gwizdanie: i chyba po ptakach...
-
Piłka nożna
Wisła = zero obrony Wisła powinna się uczyć od Legii jak się gra w LE. Jak oglądałem momentami grę Legii to aż morda się cieszyła, że to polski zespół tak gra .
-
Piłka nożna
uczył ich sam Manuel Arboleda
-
Awaryjne ladowanie B767 na Okeciu
W poprzednich latach, było więcej takich przypadków: Re2GJBOByDc aKhKEAJ2tcI WC0LHSvlnR4 FpL_j7O_fs8 Jestem pełen podziwu dla tych pilotów. Trzeba mieć wyjątkowe umiejętności i stalowe nerwy .
-
[INNE] Koniec w LIBII, czy teraz czas na IRAN!!!!
Trzeba mieć nadzieje, że w przyszłości amerykanie zapłacą za swoje zbrodnie .
-
Piłka nożna
Włosi z Holendrami nie będą mieli daleko, żeby podpatrzeć swoje taktyki
-
[ALL] Chinska Podrobka A4 B8
Pewnie w czasie wypadku konstrukcja tego samochodu złożyła by się jak harmonijka... :gwizdanie:
-
[ALL] ciekawe auta, ktore mijales na trasie