Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Głowacki mógł mieć drugą asyste, ale Matri czysto nie trafił w światło bramki..., ale będzie kur kompromitacja na Euro 2012... :gwizdanie:
  2. Nie ma Orła - Nie ma zwycięstwa... We wtorek mecz z Węgrami
  3. Zamiast przypierdzielić, to ten strzela jak by nie miał siły w nodze. Nawet nie wiem czy ja bym tego nie obronił...
  4. Głowacki powinien mieć zakaz gry w Reprezentacji Polski obecnie PZPN... . Najsłabsze ogniwo... Wiedziałem, że będą baty w meczu z Włochami...
  5. gdyby Szczęsny był bardziej cofnięty do tyłu to by bramki nie było... Ewidentny błąd bramkarza
  6. Słychać kibiców: "Gdzie jest orzeł?" i "PZPN PZPN ebać, ebać PZPN" .
  7. Ciekaw jestem dzisiejszego meczu. Jak by to logo PZPN było np. na rękawach, a herb by został na swoim miejscu to by jeszcze to jakoś uszło... Jak się zachowają polscy piłkarze po strzeleniu gola... Pocałują logo PZPN? Ja gdybym był piłkarzem RP to bym się sprzeciwił i nie ubrał koszulki, ale widocznie brak im jaj albo piłkarze dostali dobrze w łapę od PZPN :gwizdanie:
  8. Jutrzejszy skład Włochów na mecz z Polską: Gianluigi Buffon - Ignazio Abate, Andrea Ranocchia, Giorgio Chiellini, Domenico Criscito - Riccardo Montolivo, Daniele De Rossi, Andrea Pirlo, Claudio Marchisio - Mario Balotelli, Giampaolo Pazzini. Będzie pogrom?
  9. Można powiedzieć: PUMA wróć .
  10. Według mnie są . Najlepsze i najładniejsze były te:
  11. Nowy stój Reprezentacji Polski na Euro 2012: Jak się Panom podoba?
  12. Najlepiej było wywalić trenera. To już tradycja w "Ekstraklasie" i pewnie Bitona nie wykupią... :gwizdanie: ;(
  13. Mecz odwołany
  14. Polecam . Bardzo dobry film dokumentalny o rywalizacji Tu-144 z Concordem riGwbtuNO_Y
  15. "Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki"
  16. To tylko pretekst, żeby wielcy pier obrońcy demokracji czyli amerykanie zaatakowali Iran... Wystarczy 3-4 bombki i po USA .
  17. Wisła -> tragedia -> nie ma obrony... Lamey i Jaliens out
  18. 3:1 :gwizdanie: i chyba po ptakach...
  19. Wisła = zero obrony Wisła powinna się uczyć od Legii jak się gra w LE. Jak oglądałem momentami grę Legii to aż morda się cieszyła, że to polski zespół tak gra .
  20. uczył ich sam Manuel Arboleda
  21. W poprzednich latach, było więcej takich przypadków: Re2GJBOByDc aKhKEAJ2tcI WC0LHSvlnR4 FpL_j7O_fs8 Jestem pełen podziwu dla tych pilotów. Trzeba mieć wyjątkowe umiejętności i stalowe nerwy .
  22. Trzeba mieć nadzieje, że w przyszłości amerykanie zapłacą za swoje zbrodnie .
  23. Włosi z Holendrami nie będą mieli daleko, żeby podpatrzeć swoje taktyki
  24. Pewnie w czasie wypadku konstrukcja tego samochodu złożyła by się jak harmonijka... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.