Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Wisła jaki i Legia mają duże szanse awansować do 1/8 . Znając waleczność Legii jest to do osiągnięcia, a Wisła ostatnio w meczu Odense i Twente pokazała się z dobrej strony . W LE 1/16 zapowiada się ciekawy mecz Ajax vs Man Utd. W latach 90tych obydwa kluby odnosiły największe sukcesy. Orzełek powrócił . Jak Wam się Panowie podoba nowa koszulka z "orzełkiem"? Według mnie to orzełek powinien być na piersi, a logo PZPN na środku, albo na rękawach.
  2. db2sD4P_Ieg
  3. Jest!!! Cud . WISŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. GOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!
  5. Szkoda, że Wisła dopiero tak gra pod koniec fazy grupowej . Wisła się już żegna z LE, ale mam nadzieje, że wygrają ten mecz, bo są w stanie to osiągnąć .
  6. Właśnie miałem to wrzucić... . Uprzedziłeś mnie. Bardzo ciekawy materiał
  7. . Też myję w zimie . Raz spędziłem przy myciu 4-5 godzin... raz było 8...
  8. W niedziele mecz z Novarą, a później ciężki mecz z Udinese. Pasowało by 6 pkt zdobyć, w drugim przypadku to może być trudne.
  9. Brawo Smerfy :oklaski:. Petro dolary pokonane . AS Roma 1:1 Juve po bardzo dobrym meczu . Mogło być 3 pkt dla Juve, ale zabrakło szczęścia .
  10. takie śmieszne, że dzisiaj gra Juve z Romą? :gwizdanie:
  11. Mecze Barcelony z Realem budzą najwięcej emocji, nie koniecznie te pozytywne . CR7 nie istnieje w meczach z silnymi rywalami. Gdy go Real najbardziej potrzebuje to go nie ma tzw. nie błyszczy formą w ważnych momentach. Gdyby strzelił na 2:2 to pewnie mecz by się inaczej potoczył, a tak Barca dobiła Real .
  12. :oklaski: Barcelona
  13. 1:3. Barca się podniosła. Będzie 1:5 .
  14. Victor Valdes -> najsłabszy punkt Barcelony[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 22:05_________________________________________________http://www.soccer-live.pl -> jest transmisja po polsku
  15. Ciekaw jestem ile będzie żółtych i czerwonych kartek . Czy piłkarze Barcelony będą symulowali faule... słynne 'My face hurts" na YouTube .
  16. Kłamstwo w perfidny sposób... Jeszcze zapewnia, że prawdziwy przebieg . Brak słów 80 tyś zł... :polew: .
  17. Wisła przegrała z Polonią... 0:1. Twente w środę... :gwizdanie:
  18. Zajefajna E46 Coupe Ja bym nic nie zmieniał
  19. zaYfORqCDOQ& Tragedia... Dobrze, że prokuratura się tym zainteresowała . http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10780786,Bulwersujacy_film_z_agresywnym_4_latkiem__Ojciec_.html
  20. Juventus 2:1 Bologna . Czas na Romę
  21. Mecz Dinamo Zagrzeb - Olympique Lyon ustawiony? http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/lm-mecz-dinamo-zagrzeb-olympique-lyon-ustawiony,1,4960834,wiadomosc.html
  22. może czas na zmianę trenera? Kadry? Real też miał swój kryzys, Barcelona itp. itd. Pewnie kryzys teraz dopada Manchester United. Jeżeli chodzi o Man City. Historii nie da się kupić za pieniądze. Man City jej nie ma, w przeciwieństwie do Man Utd czy Liverpoolu
  23. Tevez lada moment w AC Milanie + Ballotelli . Będzie się działo
  24. Vidić ma odejść i kilku innych?
  25. Damian nie spamuj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.