Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

zaYfORqCDOQ&



Tragedia... :wallbash::kwasny::disgust:
Dobrze, że prokuratura się tym zainteresowała :good:.
http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10780786,Bulwersujacy_film_z_agresywnym_4_latkiem__Ojciec_.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można w ten sposób wychowywać swoje dziecko. Przedkładać dziwne fascynacje sportowe na życie rodzinne.

Sam mam córcie 2 letnią i staram się aby była wychowana w dobrych warunkach, bez przemocy czy ostrych słów. Ktoś kto świadomie zaszczepia agresję w takim dziecku powinien ostro się zastanowić.

Od wczoraj trąbią o tym na w radiu, ale puszczali bardzo łagodny fragment.. po obejrzeniu całego filmiku jestem w szoku.. iście galopującym. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można w ten sposób wychowywać swoje dziecko. Przedkładać dziwne fascynacje sportowe na życie rodzinne.

Sam mam córcie 2 letnią i staram się aby była wychowana w dobrych warunkach, bez przemocy czy ostrych słów. Ktoś kto świadomie zaszczepia agresję w takim dziecku powinien ostro się zastanowić.

Od wczoraj trąbią o tym na w radiu, ale puszczali bardzo łagodny fragment.. po obejrzeniu całego filmiku jestem w szoku.. iście galopującym. :wallbash:

Ragga ode mnie z miasta :kwasny::wallbash:

prosze drugi filmik z malym bohaterem :confused4:

wlosy sie jeża przeciez takiego brzdaca nie mozna puscic do piaskownicy czy do przedszkola po takim szkoleniu. maly a juz mozg zorany przez tatusia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie "tatuś" uważał, że to śmieszne i "cool", kiedy przy kolegach jego synek przeklinał i śpiewał na kibiców z drużyn przeciwnych-koledzy się śmiali i podkręcali, a jego skrzywione Ego-rosło... :wallbash:

potem w wieku 10 lat-chłopiec nie będzie miał szacunku do nikogo, a w wieku 14 lat zatłucze kogoś na śmierć i resztę życia spędzi w Więzieniu...dzięki "tatusiowi"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy tylko nadzieję że tym zatłuczonym będzie właśnie "tatuś" a nie jakiś jego kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio brak słów... :wallbash::shocked: Patologia!!! Tak rodzą się mordercy! Ojczulka poniosło z tym wszystkim i świadczy to o jego braku rozumu... Masakara! Bradzo dobrze, że policja się tym zajęła!! Młody pewnie będzie miał rozmowy z psychologiem i ojciec pewnie też! Nie wiem jak go nazwać bo brakuje słów... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w "Uwadze" widziałem podobny film z palącym papierosy trzylatkiem w roli głównej... :wallbash::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w "Uwadze" widziałem podobny film z palącym papierosy trzylatkiem w roli głównej... :wallbash::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

i odrąbującym lalce głowę siekierą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko to nawet komentowac...

z calym szacunkiem dla Prawdziwych Kibicow (mnie akurat pilka kopana malo interesuje), ale to jest esencja tego, co widzialem kiedys na murze:

"Na co mnie mozg? mam Legie"

I to główne przesłanie kiboli. Nie mówie kibiców żeby było jasne.

Całe to pseudokibicowskie ścierwo powinno sie wytłuc jak Hitler żydów. Wtedy normalni kibice mogli by spokojnie pójść na mecz i kibicowac swojej druzynie a nie większość nie pójdzie bo się boi że czymś ciężkim od takiego zjeba dostanie w głowe. Założe się że i przychodziły by całe rodziny gdyby tylko warunki do tego były.

A tu tatuś popaprany psychol i "dresik" uczy swoje dziecko tego do czego sam doszedł w życiu.

Żenada dosłownie. A temu dziecku trzeba tylko współczuć że ma takiego pojebanego ojca i tego jaką krzywde mu robi :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko to nawet komentowac...

z calym szacunkiem dla Prawdziwych Kibicow (mnie akurat pilka kopana malo interesuje), ale to jest esencja tego, co widzialem kiedys na murze:

"Na co mnie mozg? mam Legie"

I to główne przesłanie kiboli. Nie mówie kibiców żeby było jasne.

Całe to pseudokibicowskie ścierwo powinno sie wytłuc jak Hitler żydów. Wtedy normalni kibice mogli by spokojnie pójść na mecz i kibicowac swojej druzynie a nie większość nie pójdzie bo się boi że czymś ciężkim od takiego zjeba dostanie w głowe. Założe się że i przychodziły by całe rodziny gdyby tylko warunki do tego były.

A tu tatuś popaprany psychol i "dresik" uczy swoje dziecko tego do czego sam doszedł w życiu.

Żenada dosłownie. A temu dziecku trzeba tylko współczuć że ma takiego pojebanego ojca i tego jaką krzywde mu robi :disgust:

true...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Burak ten koleś (Ojcem go nazwac nie można), Głupi dres i kawał hu...a. Pewnie pod blokiem stoi E36, obnizone w gazie z rozwierconym tłumikiem po tjuningu, a w kuchni ma krzesełka ze stadionu po jakiejś zadymie. Jak dla mnie do odstrzału bo jest szkodliwy dla społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dajcie spokój :wallbash:

siostrzeniec 6lat i mają dwóch podobnych typków w grupie

jak przychodzą opiekunki po nich to czekają aż wszystkie inne dzieciaki zostaną odebrane, bo się wstydzą i głupio im jak oni je bluzgają i jak się do nich odnoszą, skądś takie zachowanie się bierze, więc obstawiam że takie zachowanie dziecko wynosi z domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za paranoja :wallbash:

szkoda mi tego dzieciaka, a jego opiekuna powinni zamknąć dla dobra tego Chłopca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak bezmózgie barany zakładają rodziny... :wallbash:

niestety. Przed ślubem powinno się robic egzaminy wstepne u psychologa żeby takie jednostki izolowac :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak bezmózgie barany zakładają rodziny... :wallbash:

niestety. Przed ślubem powinno się robic egzaminy wstepne u psychologa żeby takie jednostki izolowac :disgust:

Potem kastracja żeby nie rozprzestrzeniały się chu.jowe geny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ślub to patologia jest . Zrobił dziecko i tyle . Pewnie miał z 16 lat a mama z 14 l. Tata go molestował . To wychowuje jeszcze gorszego gnoja od siebie. Brak słów dla takich marginesów. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak bezmózgie barany zakładają rodziny... :wallbash:

niestety. Przed ślubem powinno się robic egzaminy wstepne u psychologa żeby takie jednostki izolowac :disgust:

Potem kastracja żeby nie rozprzestrzeniały się chu.jowe geny.

:polew: :polew: :polew: fakt wskazane. :cool1:

selekcja troche mniej naturalna ale jakże potrzebna :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ręce opadają, piękny start ma dziecko :wallbash:

ale czego się można spodziewać bo kibolach, bo to chyba z tego marginesu typy

palący 3 latek też patologia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...