Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logo Audi na kluczyk. Prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:,

Czy wielkość logo kluczyków Audi:

kluczyk-audi-a3.jpg

(taki mam kluczyk)

a

7.jpg

Jest taka sama?

Pytam, bo któregoś dnia zauważyłem, że nie mam tego loga na kluczyku... :disgust:, chyba się odkleiło :thumbdown:.

Podeszło by coś takiego do mnie: http://allegro.pl/znaczek-na-kluczyk-emblemat-logo-audi-i1966410285.html, a jak nie to będą mieli coś takiego w ASO?

Opublikowano

Na oko widać że w scyzoryku jest większy.

Opublikowano

na pewno na scyzoryku jest większe.Na aukcji nie pisze na jaki klucz to jest ale podejrzewam,że na scyzoryk własnie.Musisz zapytać

Opublikowano

Ja zamawiałem u tego kolesia do siebie bo mi przepadł gdzieś znaczek. I mam scyzoryk.

Opublikowano
  • Autor

Pytałem i to logo, które sprzedaje ma wymiary: 16 mm x 6mm, a ja mam 14 mm x 6 mm :disgust:. Chyba pozostają mi jakieś używki na Allegro albo spytać w ASO :mysli:.

Opublikowano

w ASO to pewnie z 50zl :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w ASO to pewnie z 50zl :decayed: :decayed:

Okaże się jutro :decayed:

Opublikowano

w ASO to pewnie z 50zl :decayed: :decayed:

Okaże się jutro :decayed:

obawiam sie,że samego loga na klucz w ASO sie nie dostanie :mysli: A poza tym na cholere ci to,,przecież to już stary paździoch i nie ma co przeżywać :tongue4::wink4:
Opublikowano
  • Autor

w ASO to pewnie z 50zl :decayed: :decayed:

Okaże się jutro :decayed:

obawiam sie,że samego loga na klucz w ASO sie nie dostanie :mysli: A poza tym na cholere ci to,,przecież to już stary paździoch i nie ma co przeżywać :tongue4::wink4:

Nie mają takiego loga w ASO :). Pozostaje przerobić ten co jest na Allegro albo jeździć bez loga :decayed:.

Opublikowano

w ASO to pewnie z 50zl :decayed: :decayed:

Okaże się jutro :decayed:

obawiam sie,że samego loga na klucz w ASO sie nie dostanie :mysli: A poza tym na cholere ci to,,przecież to już stary paździoch i nie ma co przeżywać :tongue4::wink4:

Nie mają takiego loga w ASO :). Pozostaje przerobić ten co jest na Allegro albo jeździć bez loga :decayed:.

mówiłem :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Kluczyk 295 zł + dorobienie, elektronika itp, a na Allegro kluczki ori Audi tylko z plastikowym logiem + transponder 25-30 zł i dorobienie to liczmy za wszystko 50 zł... Ładne zdzierstwo... :gwizdanie:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.