Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!


Sqizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

cała TV huczy o jutrzejszym losowaniu lotto. Obstawiajcie numery jakie padną jutro w losowaniu ( tylko jeden zestaw)

Osoba która trafi liczby otrzyma tytuł łosia który nie zagrał w rzeczywistości.

Moje liczby:

3, 17, 18, 23, 35, 37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając moje szczęście to nie trafię ani jednej cyfry więc nie będę się denerwował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie puszczam. Czekam na kumulację w sobotę :polew:

Ostatnio jakoś dużych kumulacji nie było , zaczęli mniej zarabiać to zrobili mega kumulację , żeby ludziom odbiło i wydali trochę kasy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo lotto, najgorsze co można zrobić to obstawiać cały czas te same numery w każdym losowaniu... potem z przyczyn losowych nie uda nam się zawrzeć zakładu i akurat padną :naughty: To by było dopiero :shocked: Ja puszczę na chybił-trafił więc numerów nie podam :przebiegly:

A najbardziej mnie rozp... podejście niektórych: -idziesz puścić lotka? - Nieeee dzisiaj jest tylko 3 mln do wygrania, a jak jest 20< to każdy leci. No zrozumiałe bo co to jest 3 mln :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jakieś mam ale i tak za pewne inne padną ehh ten kto zgarnie tą kwotę szkoda gadać

ja tez nie gram za bardzo w totka bo jak bym chciał to bym musiał w kombinacje wejść a wtedy to już hazard na maksa ]

kurde jak ja bym chciał wygrac tą kasę eh pierwsze co to było by RX8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej mnie rozp... podejście niektórych: -idziesz puścić lotka? - Nieeee dzisiaj jest tylko 3 mln do wygrania, a jak jest 20< to każdy leci. No zrozumiałe bo co to jest 3 mln :gwizdanie

nie wiem czego tu nie rozumiesz :decayed:, wygrasz w zyciu moze raz (choc koles wygral chyba z 2, 3 razy :kox: ), wiec jak wygrac to tyle zeby sie juz nie musiec martwic . A takie 3mln (z czego zostanie Ci ok. 2.6mln), rozpierd... lada dzien nawet nie bedziesz wiedziec kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 18 25 26 27 30 :) większa jest szansa że wpadnę pod samochód na pasach w drodze do kolektury niż wygram :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50mln pln to jakieś €11mln. W Irlandii kobieta wygrała €115mln w Euromillions, gdzie podstawowy jackpot to €15mln. Polskie kumulacje są śmiechu warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej mnie rozp... podejście niektórych: -idziesz puścić lotka? - Nieeee dzisiaj jest tylko 3 mln do wygrania, a jak jest 20< to każdy leci. No zrozumiałe bo co to jest 3 mln :gwizdanie

nie wiem czego tu nie rozumiesz :decayed:, wygrasz w zyciu moze raz (choc koles wygral chyba z 2, 3 razy :kox: ), wiec jak wygrac to tyle zeby sie juz nie musiec martwic . A takie 3mln (z czego zostanie Ci ok. 2.6mln), rozpierd... lada dzien nawet nie bedziesz wiedziec kiedy.

może i rozpie.. raz dwa takie 2-3bańki ale rs4 w garżu już będzie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie 80% zwycięzców lotto traci wszystkie pieniądze po max 4 latach. W UK gość przewalił £16.5mln w 4 lata i skończył z £1mln długu. :kox: W USA rekordzista przepuścił $300mln w 5 lat :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...