Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Bo większość egzemplarzy jest zajeżdżonych albo zaniedbanych ;(...
  2. Bardzo ładna. Jak wywalisz tzw "kominy", pomalujesz spryski na czarno i zmienił felgi na większe to będzie . Chrom może zostać..., ale bym go wywalił :gwizdanie:.
  3. Większość to pewnie samochody kolegów, koleżanek, rodziców itp. ...
  4. a gdzie temat o wodzie %? .
  5. Moim pierwszym samochodem była srebrna strzała zwana... Fordem Escortem z 1997 roku z silnikiem 1.8 115KM Zetec
  6. ...a może jednak :gwizdanie:... Nie obwijając w bawełnę... Amauri i Iaquinta to drewniacy... Iaquinta nic szczególnego nie pokazał na MŚ w RPA 2010. Ja bym widział w Juve Fabio Quagliarelle. Diego Forlan byłby dużym wzmocnieniem ataku Juve .
  7. Na 90% do Juve ma trafić Diego Forlan : http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/zdobywca-zlotej-pilki-trafi-do-juventusu,1,3323813,wiadomosc.html
  8. Orlen Skawina: PB95 4,59zł/litr
  9. Wysoki udział podatków w cenie paliwa W przypadku jednego litra benzyny tankowanej na stacji udział podatków w cenie paliwa przekracza 50 proc. Sama marża operatora stacji to natomiast tylko niecałe 7 proc. ceny końcowej. Według danych firmy analitycznej e-petrol.pl, cena detaliczna oleju napędowego wynosi aktualnie 4,49 zł za litr. Z tej liczby sama cena paliwa w rafinerii bez podatków to 2,05 zł, natomiast przeciętna marża stacji paliw to 0,35 zł. Resztę ceny stanowią podatki zawarte w cenie paliwa, a mianowicie VAT, akcyza oraz opłata paliwowa. To oznacza, że kupując litr oleju napędowego za przeciętnie 4,49 zł/litr, fiskus w postaci różnych obciążeń pobiera z tego 2,09 zł. A jak wygląda sytuacja w przypadku benzyny? Otóż cena detaliczna benzyny bezołowiowej 95 wynosi aktualnie 4,73 zł za litr. Z tej liczby sama cena paliwa w rafinerii bez podatków to 1,91 zł, natomiast przeciętna marża stacji paliw to 0,32 zł. Resztę ceny stanowią wspomniane już podatki zawarte w cenie paliwa. To oznacza, że kupując litr benzyny bezołowiowej 95 za przeciętnie 4,73 zł/litr, fiskus pobiera z tego 2,5 zł. W roku ubiegłym wpływy do budżetu tylko z tytułu akcyzy od paliw silnikowych wyniosły około 22,37 mld zł, czyli o 2,23 proc. więcej niż w roku poprzedzającym.
  10. Dzięki . Porozmawiam sobie z nią... Może jak pokażę jej te zdjęcia może się od uczy palić .
  11. Łatwo powiedzieć. To jej jedyna wada, że pali... . Ja jej mówiłem, że jeżeli będzie chciała rzucić, to się jej uda i pomogę jej w tym, ale na samym początku mówi, że będzie jej trudno i wątpi, że by się udało... . Z takim jej podejściem będzie trudno o końcowy sukces... .
  12. Jak nigdy nie paliłem i nie mam zamiaru , ale niestety moja dziewczyna pali... Co mogę zrobić, żeby ograniczyła lub całkowicie rzuciła palenie? Panowie macie jakieś pomysły? .
  13. Czemu nie .
  14. Skawina: Statoil PB95 4,72zł/litr Orlen PB95 4,65zł/litr
  15. Bo rządzący w Polsce dbają tylko o siebie i swoje rodziny, a państwo i obywateli mają głęboko gdzieś... Proponuje protest ogólnopolski, bo będzie tylko gorzej. Powoli zaczynam nie nienawidzić tego kraju... Teraz Panowie się nie dziwcie dlaczego mamy z Łukaszem pogląd na kraj taki, a nie inny. Nasze narzekania są uzasadnione... Wystarczy trzeźwo myśleć i nie dać się otumanić bajką, które opowiadają politycy, że będzie lepiej... Zadzwonić do Hamasu i nie rozpie r ten cały Sejm, albo wrzucić ich do samolotu... .
  16. Nowe uprawnienia ITD Już w przyszłym roku postrachem piratów drogowych ma się stać ogólnopolskie centrum śledzące wykroczenia zarejestrowane przez fotoradary w całym kraju - informuje "Metro". Posłowie z sejmowej komisji infrastruktury odgrzewają projekt tzw. ustawy fotoradarowej, który rok temu w części podważył Trybunał Konstytucyjny. Posłowie dogadali się i obecny plan jest wynikiem konsensusu. Usunięto część kontrowersyjnych przepisów, takich jak natychmiastowe karanie czy uchylenie punktów karnych. Posłowie proponują, żeby Inspekcja Transportu Drogowego, która teraz kontroluje ciężarówki, mogła też zatrzymywać samochody osobowe i motocyklistów. Inspektorzy będą mogli łapać pijanych, przekraczających prędkość (jeśli ich namierzą np. na "suszarkę") oraz stwarzających zagrożenie na drodze. Jeszcze większym postrachem kierowców ma być ogólnopolski system automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym, do którego będą spływać informacje ze wszystkich fotoradarów w Polsce. Pieniądze na jego utworzenie da Unia. Centrum znacznie przyspieszy wypisywanie mandatów. Będzie to robić komputer, który nawet zapakuje w kopertę wezwanie kierowcy do ujawnienia, kto siedział za kierownicą (dopiero potem wystawia się mandat).
  17. Łukasz później się ludzie dziwią, że narzekamy na ten pseudo kraj... Chyba, że lubią być w uja robieni... "Tacy ludzie, taki kraj" fragment pewnej polskiej piosenki . Mnie najbardziej wkur. Tam gdzie jest droga 2 pasmowa, aż się prosi żeby jechać z 90-120 km/h to ograniczenie do 70 km/h to fotoradar za fotoradarem... Dobry przykład do ul. Zakopiańska w Krakowie... Z 2 lata temu jak zjeżdżałem z górki na rowerze miałem 60 km/h na liczniku. Pewnie na rowerze by mnie gonili i mandat chcieli wlepić :polew: .
  18. Łuszcząca się emalia na przyciskach sterowania szybami, uchwytach od drzwi i plastikach użytych do wykończenia wnętrza to problem z którym Audi nie może sobie poradzić od ponad 10 lat...
  19. Są prze skur*ysyny . Na autostradzie A4 są fotoradary jak się dojeżdża do bramek :polew: . Pojeb*...
  20. Hiszpania przebudziła się w odpowiednim momencie. Spokojnie mogło być 3:0 dla Hiszpanii, ale zabrakło szczęścia . Teraz Urugwaj wygra z Niemcami w sobotę i można .
  21. Wiedziałem, że Espania wygra. Od początku atakowali i momentami przeważali to ważne, szczególnie jeśli się gra z takim przeciwnikiem jak Niemcy . Ja wierzyłem, że Espania ogra Niemców i się udało . Tylko szkoda, że Pedro nie podał do Torresa i by było 2:0. Tak to była nerwówka do ostatnich minut...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.