Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Ciekaw jestem jak Włochy zagrają z Paragwajem 14 czerwca... Ostatnio u nich dużo pesymizmu... . Mam nadzieje, że będzie ciekawy mecz .
  2. a jak bym zalał Motulem 8100 X-Cess 5W40 to będzie źle? Pytam bo chce jak najlepiej dla mojej .
  3. Też nie kibicuje, ale pooglądać nie zaszkodzi .
  4. Nicolas Anelka... za bardzo indywidualnie...
  5. Obecnie mam przejechane ponad 202 tyś km. Żadnych wycieków. Pierwszy raz wymieniałem olej na Mobil S 10W40 przy przebiegu 190600 km. Wlałem Mobil S 10W40 ponieważ, taki mi polecono na tym forum jak się pytałem jaki olej powinienem wlać, a nie dawno mi powiedziano też na forum, że powinienem jeździć na Motul 8100 X-Cess 5W40. Przy przebiegu 199700 km dolewałem 0.5 litra oleju. Moje pytanie. Czy mogę zmienić spokojnie na olej Motul 8100 X-Cess 5W40 czy zostać przy Mobilu, a może zalać Motulem Synergie 6100? Pytam bo się już pogubiłem w tym wszystkim .
  6. Wszędzie o tej promocji trąbią w radio i tv
  7. Dziękuje za pomoc . Okazało się, że gdzieś woda się dostała i to spowodowało, że sprzęgło nie odbijało i za naprawę zapłaciłem 50 zł. Czas pokaże czy tylko to było przyczyną...
  8. Witam Czy przypadkiem olej Motul 8100 X-Cess 5W40 nie jest do silnika diesla z pompo-wtryskiwaczami i on kosztuje 245 zł? Tak mi powiedział mechanik. Chyba, że chce mnie wprowadzić w błąd? Czy zmiana oleju z Mobil S 10W40 na Motul 8100 X-Cess 5W40 nie wpłynie źle na prace silnika? Bo znowu mam wątpliwości .
  9. Witam . Dzisiaj przed 15 miałem jechać po olej Motul X-Cess 8100 5W40, a jutro na wymianę oleju, filtrów, klocków i tarcz, ale na moje nie szczęście w ogóle nie ruszyłem z pod bloku tylko stoczyłem się na dół ;( . Naciskam na sprzęgło, wrzucam jedynkę i w ogóle sprzęgła mi nie odbiło to mnie bardzo zdziwiło, bo rano byłem samochodem w pracy i wszystko chodziło jak powinno . Nie wiecie Panowie w czym tkwi problem? Czy przypadkiem nie poszła pompka od sprzęgła? Jak tak to ile kosztuje? .
  10. Zgadzam się. To błaganie o koszulki było żałosne... . "Wymienisz się ze mną koszulką? Cio?" SZOK... OOOO Torres..., a co mają powiedzieć Węgrzy po porażce z Holandią 6:1? Można powiedzieć, że jesteśmy na poziomie Węgier, ale oni też są od nas lepsi bo strzelili bramke jaki pierwsi . BTW. Holandia może dużo zamieszać... . Prosili się o te koszulki jak dzieciaki... WSTYD. Ani grosza honoru... Niech zarabiają adekwatnie do umiejętności. To może coś ich nauczy. Widać, że głowa sodowa im szybko bije do głowu. Reprezentować narodowe barwy to powinien być dla nich zaszczyt. Jak widać mają to głęboko gdzieś. Tylko by kase trzepali. Ja jak bym dostał powołanie do Reprezentacji Polski to na samą myśl się bardzo cieszył i nie musiał zarabiać tyle co oni, bo mało nie zarabiają.
  11. Solidarność, Grecja? Obrady okrągłego stołu z same siebie nie przyszły, Polacy to wszystko wywalczyli? Związki zawodowe strajkują..., a dlaczego z Nas kierowców mają doić bezpodstawnie? Gdyby ta kasa szła na drogi to ja rozumiem, dla poprawy bezpieczeństwa na drogach, ale niestety tak nie jest. Cała kasa idzie do kieszeń urzędników .
  12. Protest, ale to musi być już, bo jest coraz gorzej... Rok temu cena za litr benzyny był po 3,20 zł.
  13. Dzisiaj tankowałem na Statoilu w Skawinie PB95 4,67 zł/litr... niby 2 grosze w dół..., ale wciąż mało... .
  14. Drogo zapłacimy za paliwo jadąc na wakacje W lipcu litr benzyny może kosztować nawet 5,4 zł - ostrzega "Rzeczpospolita". Już w tym miesiącu cena litra benzyny może oscylować wokół 5 zł, wynika z analizy gazety. a przeprowadzono ją m.in. w oparciu o notowania hurtowe paliw. Także porównanie do ubiegłego roku nie wygląda najlepiej - benzyna 95 jest obecnie o 40 gr. droższa. Wśród przyczyn należy upatrywać z jednej strony rosnący popyt, a ponowne osłabianie się złotówki do dolara - z drugiej. Także olej napędowy zmierza ku górze i wkrótce może sięgnąć poziomu bliskiego 5 zł za litr. Drożejące paliwa oznaczają dla całej gospodarki wzrost kosztów. W szczególnie trudnej sytuacji mogą się znaleźć firmy transportowe. Ale droższe paliwa, to także większy koszt podróży samolotem, co z kolei może wpłynąć na ceny, tak popularnych w lecie, wakacyjnych podróży - kończy "Rzeczpospolita". NO COMMENT... . Okradają Nas w biały dzień...
  15. Nie ma co się dziwić, że na stadionach śpiewają *eba* *eba* PZPN, PZPN, PZPN *eba* *eba* PZPN. Ostatni raz byłem dumny z Reprezentacji Polski jak awansowała do Euro 2008, a jak na nich zagrała... Byłem dumny kiedy Polska wygrała z Portugalią 2:0, z Czechami 2:1, a teraz... szczerze oglądanie meczów Polaków to strata czasu... i polskiej ligi kopanej też. Najbardziej mnie wkurza polityka Wisły... Mówią, że będą transfery i uja z tego jest . Testowali ponad 100 bramkarzy, może przesadziłem z liczbą, ale było ich sporo. Dlaczego przed walką o LM LE (dawniej Puchar UEFA) polskie drużyny osłabiają się tzw. sprzedając najlepszych. Np. Lech Lewandowskiego, zamiast się wzmacniać... Wisła z taką Levadią nie daje rady , a kilka lat wstecz grała jak równy z równym z Schalke, Interem, Barceloną, Lazio itp. Brak słów to co się dzieje z polskim sportem woła o pomste do nieba... . Co robią tacy piłkarze w Wiśle jak Jop, Pawełek? Dobrze, że Jopa się pozbyli, a Pawełek nadaję się do 3 ligi... Ciekaw jestem czy kupią tego bramkarza z Kostaryki... Wczoraj Hiszpania klepała sobie na luzie. Wystarczy kilka podań na sytuacje do strzelenia bramki. Dzieli nas przepaść w porównaniu do Hiszpanii. Węgry ostatnio dostały 6:1 od Holandi i co oni mają powiedzieć? Wątpie, żeby coś się zmieniło w ciągu 2 lat. Jeżeli chcemy grać coraz lepiej to tylko z zespołami z czołówki np. z Holandią, Brazylią, Argentyną, Włochami, Anglią czy Niemcami (czy doczekamy momentu w którym Polska pokona Niemców? Życze tego Wam i sobie z całego serca . Tak jak wspominałem wcześniej mamy 2 piłkarzy na bardzo dobrym poziomie to: Kuba Błaszczykowski i Ireneusz Jeleń. Było wczoraj widać, że Kuba nie bał się walki 1 na 1, był waleczny. Ma chłopak talent. Sam Kuba nie wygra Nam meczu... Nie widać kolejnych talentów... Smolarek się wypalił, Obraniak bodajże ma kontuzje... Oby EURO 2012 nie było kompromitacją na skale światową...
  16. Jednym słowem "Tragedia". Jesteśmy 100 lat za murzynami (bez obrazy). Przeciwko Hiszpanii grał Błaszczykowski i 10 koszulek... ;( . Dobrze, że nie awansowaliśmy, bo by była kolejna kompromitacja. W latach 90tych przegraliśmy z Hiszpanią 3:2 i to był mecz . Ciekaw jestem jak się zaprezentują polskie zespoły tzw. Lech, Wisła, Legia i Ruch...
  17. Ten filmik jest lepszy : jGyeulXOCww
  18. Jak oglądałem mecz półfinałowy Włochy z Niemcami to bardzo się cieszyłem, że przegrali , a mina Niemców po przegranej bezcenna . Dla przypomnienia: Z58BY6bUP7I Piękna bramka Del Piero na 2:0 , szkoda, że nie zagra na tegorocznych MŚ w RPA ;(.
  19. Misiek przejechał w ciągu 8 lat ponad 156 tyś km :>.
  20. Gdzie te czasy gdzie benzyna była po 3,20 zł/litr ;(... Teraz jak patrze na obecne ceny to dostają oczo-pląsów
  21. Ponad 200 tyś... dokładnie nie pamiętam ile .
  22. Czarnym koniem mistrzostw może być Holandia . Dzisiaj jak grali z Węgrami... . Bajka. Wygrali 6:1, a przegrywali 0:1...
  23. Bez Mazdy nie ma jazdy :polew: , a tak na poważnie to ostatnio mnie jakoś wzięło na rysowanie . Czyżby jakaś wena . Od zawsze marzyłem, żeby zostać projektantem samochodów, ale niestety trzeba być bardzo dobrym z matematyki i fizyki, a u mnie z tym kulawo... No i jest jeszcze kilka rzeczy do poprawienia, a rysowanie trochę trwa..., a teraz za bardzo czasu nie mam bo egzaminy, zaliczenia itp... gdzieś w drugiej połowie czerwca będzie go więcej... . Jak patrzyłem na inne prace w tym konkursie Mazdy to moje wymiękają... . Początkowo jako projektant chciałbym pracować dla Toyoty i chciałbym stworzyć samochód, który by z powodzeniem mógł konkurować z Mitsubishi Lancerem Evo czy Subaru Imprezą WRX STi, a nazywał by się Toyota Electrom... Dobrze, że marzenia nie kosztują... a teraz tylko OOOO .
  24. Trochę pokreśliłem na szybkiego i wyszło mi cuś takiego : Trochę koślawy, ale bedzie. Wyklepie się... a jak :polew: . Starczy na dzisiaj . I'll be back... soon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.