Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o pomoc w konkursie Mazda ZOOM ZOOM (wersja testowa nowego rysunku)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:.

Od dziecka interesowałem się samochodami i lubiłem/lubię je rysować, także postanowiłem wziąć udział w konkursie Mazdy ZOOM ZOOM. Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem... Odwołania już nie ma. Może to co narysowałem to nie jest wysokich lotów :embarrassed:. Mam prośbę do Was o głosy :).

Tutaj znajduje się link do mojej pracy http://www.mazdadesign.pl/praca,364.html (proszę o szczere oceny, wtedy będę wiedział, że jest jeszcze dużo do poprawienia).

Z chęcią przeczytam Wasze opinie na temat mojej pracy :).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc, jest jeszcze trochę do poprawienia :gwizdanie: sam lubię rysować autka, na lekcjach już nie raz z nudów rysowałem. Ale dałem ci 5 pkt. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz niby fajnie ale profi rysunek to nie jest, ja osobiscie nie rysuje, wiec negowac tez za bardzo nie moge ale proszac o opinie chetnie powiem co mysle

otoz wysylajac rysunek na taki konkurs i myslac o wygranej rysunek powinien wygladac jak spod deski kreslarskiej a nie jak wytwor nudnych lekcji historii, tak wiec uwazam, ze linie powinny byc symetryczne, zderzaki powinny identycznie zachodzic na kola, wszystkie wymiary powinny byc mniej wiecej podobne i takie aby je odtworzyc w skali 1:1

mysle rowniez, ze np felgi moglbys znacznie lepiej dopracowac, bo teraz wygladaja jak od wozu drabiniastego :thumbdown:

ale ogolnie pomysl ok, tylko moze moglby byc bardziej futurystyczny :mysli:

zycze kolego udanej realizacji projektu i zwinnej reki do narysowania poprawek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za opinie :hi:. Tak się zastanawiałem czy wysłać czy nie wysłać tych rysunków. Najwyżej popracuje nad poprawioną wersją :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie wygląda najlepiej, ale jak przyjdzie wena to narysuje coś lepszego :przebiegly:.[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 16:45_________________________________________________Witam :). Akurat znalazłem chwilę czasu i postanowiłem narysować jeszcze raz, narazie to wersja testowa. Może być?

skanuj0004w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jest lepiej ale nadal koślawo. Przód wygląda jak VAN, bo przednia szyba i maska są prawie pod takim samym kątem. Kratki w zderzaku też trochę przekombinowane i generalnie przedni zderzak wygląda jak pług. No i fele zmień bo z przodu masz 16" a z tyłu 15" :polew: Tylne nadają się do prostowania :polew: Ale środkowa część i tył ujdzie, tylko przód spaprałeś. No i te koła popraw, żeby takie koślawe nie były :> A i wzór felg przypomina mi hitlerowski żelazny krzyż :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj, dawaj, zrobimy z Ciebie drugiego Picassa. Może wygrasz konkurs i zatrudni Cię jakiś koncern, np Audi. Wtedy klub będzie miał swoją wtykę w Ingolstadt a co za tym idzie będziemy mieli duży wpływ na wygląd kolejnych generacji A4 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pokreśliłem na szybkiego i wyszło mi cuś takiego :blink::

skanuj0005r.jpg

Trochę koślawy, ale bedzie. Wyklepie się... a jak :polew: :polew: :polew:.

Starczy na dzisiaj :decayed:. I'll be back... soon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: Patrząc na Twoje wcześniejsze rysunki to widzę tu duże podobieństwo... To chyba Mazda A4 :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Mazdy nie ma jazdy :polew: :polew: :polew:, a tak na poważnie to ostatnio mnie jakoś wzięło na rysowanie :blink:. Czyżby jakaś wena :mysli:. Od zawsze marzyłem, żeby zostać projektantem samochodów, ale niestety trzeba być bardzo dobrym z matematyki i fizyki, a u mnie z tym kulawo... No i jest jeszcze kilka rzeczy do poprawienia, a rysowanie trochę trwa..., a teraz za bardzo czasu nie mam bo egzaminy, zaliczenia itp... gdzieś w drugiej połowie czerwca będzie go więcej... :). Jak patrzyłem na inne prace w tym konkursie Mazdy to moje wymiękają... :embarrassed:. Początkowo jako projektant chciałbym pracować dla Toyoty i chciałbym stworzyć samochód, który by z powodzeniem mógł konkurować z Mitsubishi Lancerem Evo czy Subaru Imprezą WRX STi, a nazywał by się Toyota Electrom... Dobrze, że marzenia nie kosztują... a teraz tylko OOOO :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...