Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Prośba o pomoc w konkursie Mazda ZOOM ZOOM (wersja testowa nowego rysunku)
Wiem, że to nie wygląda najlepiej, ale jak przyjdzie wena to narysuje coś lepszego .[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 16:45_________________________________________________Witam . Akurat znalazłem chwilę czasu i postanowiłem narysować jeszcze raz, narazie to wersja testowa. Może być?
-
[ALL] Profesjonalne obszywanie elemantów skórką - Polecam
Popieram .
-
[B5 AJM] Dylemat.17 cali czy za duże?
Ja jeżdżę na 17" felgach oczywiście oryginalnych OOOO i jakoś strasznie samochód nie stracił na komforcie, na koleinach trzeba mocniej trzymać kierownice, a na równej drodze bardzo fajnie się jedzie, a trzyma się drogi jak przyklejony . Z przodu mam opony 225/45, a z tyłu 245/40. Fakt, że zawieszenie jest bardziej obciążone. Prawie 2 lata jeżdżę Audi po polskich drogach i od tego czasu wymieniłem prawy dolny tylny wahacz i łącznik stabilizatora, a dziury omijam w miarę możliwości (nie kiedy nie ma możliwości ominięcia bo jedzie coś z naprzeciwka to wtedy zwalniam) i na złych drogach zawsze jadę powoli. Według mnie 17" felgi nie są za duże. Są w sam raz. Na forum są też tacy hardcorowcy, co moją 18" czy nawet 19" fele , ale 17" mi wystarczy.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
powoli widać ręke Franka Smudy... :polew: . Myślisz, że zdążą na Euro 2012?
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Już 8 czerwca Polska - Hiszpania. Ciekaw jestem czy będzie 1:7 :polew: . Tak na poważnie to sądze, że Hiszpanie się będą oszczędzać przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się 3 dni później czyli 11 czerwca, żeby nie złapać kontuzji. Ogólnie polska piłka ostatnio strasznie spadła na dół. Mamy tylko 3 bardzo dobrych piłkarzy: Jeleń, Błaszczykowski i Boruc... Oni sobie dobrze radzą w klubach, a inni grzeją ławy za granicą. Pamiętam jak Polska wygrała z Portugalią, z Czechami czy Belgią. Wtedy aż się dusza radowała, a teraz szkoda oglądać jak się kopią...
-
Prośba o pomoc w konkursie Mazda ZOOM ZOOM (wersja testowa nowego rysunku)
Dziękuje za opinie . Tak się zastanawiałem czy wysłać czy nie wysłać tych rysunków. Najwyżej popracuje nad poprawioną wersją .
-
Prośba o pomoc w konkursie Mazda ZOOM ZOOM (wersja testowa nowego rysunku)
Witam . Od dziecka interesowałem się samochodami i lubiłem/lubię je rysować, także postanowiłem wziąć udział w konkursie Mazdy ZOOM ZOOM. Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem... Odwołania już nie ma. Może to co narysowałem to nie jest wysokich lotów . Mam prośbę do Was o głosy . Tutaj znajduje się link do mojej pracy http://www.mazdadesign.pl/praca,364.html (proszę o szczere oceny, wtedy będę wiedział, że jest jeszcze dużo do poprawienia). Z chęcią przeczytam Wasze opinie na temat mojej pracy . Pozdrawiam.
-
PROSZĘ O POMOC
Jestem za składką klubową .
-
[ALL] Jak usunąć rysę z felgi?. Zdjęcia wstawione. Prośba o pomoc :).
Może jestem za bardzo spostrzegawczy, że widzę te wszystkie rysy ... , a jak ten specjalny preparat do usuwania rys się nazywa? . Ja na Allegro znalazłem takie coś: http://www.allegro.pl/item1022739136_pasta_polerska_lekkoscierna_do_rys_nano_gratis.html i http://www.allegro.pl/item1050654822_no_1_autosol_pasta_polerska_polerowania_aluminium.html. Co Panowie o tych pastach polerskich sądzą? .
-
[ALL B5] 2.8 quattro na gaz???
Wysokiej klasy gaz sekwencyjny . ok 3000-4000 zł trzeba wydać :gwizdanie:.
-
PROSZĘ O POMOC
Ja jestem za .
-
[ALL] Jak usunąć rysę z felgi?. Zdjęcia wstawione. Prośba o pomoc :).
Zgadza się . Samemu można prawie wszystko jeśli się chce, ma się trochę umiejętności i przede wszystkim ma się czas, ale jak się coś spier to to się wtedy człowiek wkurza na siebie... Alu felg na pewno bym nie malował bo efekt pewnie byłby odwrotny od zamierzonego .
-
[ALL] Jak usunąć rysę z felgi?. Zdjęcia wstawione. Prośba o pomoc :).
Mój kolega ma taki zakład, że malują, naprawiają i regenerują felgi i z tego co pamiętam mówił mi 200 zł za komplet felg stalowych... nie wiem jak w przypadku aluminiowych... Muszę go spytać .
-
[ALL] Jak usunąć rysę z felgi?. Zdjęcia wstawione. Prośba o pomoc :).
Coś wykombinuje . Jak się uda i końcowe efekty będą zadowalające to wrzucę na forum .
-
[ALL] Jak usunąć rysę z felgi?. Zdjęcia wstawione. Prośba o pomoc :).
A te ryski z 2 zdjęcia da się jakoś spolerować jakąś pastą polerską?[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 22:21_________________________________________________Ma ktoś jakieś pomysły? Proszę o pomoc
-
Audi A4 1.9 TDi vs. BMW 3 e46 320d
Też myślałem o E46, ale w dieslu 320d o mocy 150KM i nie wiem czy BMW w porównaniu do B6 1.9 TDI 130KM... nie jest lepsze . Bo B5 to już stara technika i buda, ale nadal się może podobać... W przypadku Audi jak się chce mocnego diesla to jest 2.5 TDI, ale to awaryjna jednostka tak samo jak 2.0 TDI..., ale po głowie mi chodzi E91... ...
-
[ALL] Jak usunąć rysę z felgi?. Zdjęcia wstawione. Prośba o pomoc :).
Zdjęcia przedstawiają wszystkie 4 felgi: 1. 2. 3. 4. 5. 6. Wszystkie uszkodzenia (oprócz 2 zdjęcia) powstały we wcześniejszym okresie.
-
[ALL] Jak usunąć rysę z felgi?. Zdjęcia wstawione. Prośba o pomoc :).
Witam . Mam pytanie. Czy wie ktoś jak mogę usunąć rysę z felgi? Ona nie jest duża, ani głęboka. Powstała po tym jak pod złym kątem wjeżdżałem tyłem na krawężnik ;(. Wystarczy pasta polerska? Jak tak to jaka, a może macie inny pomysł? Za wszelką pomoc bardzo dziękuje . Jak trzeba będzie zdjęcie umieścić. To jutro zrobię i wrzucę.
-
Ceny paliwa marzec 2026
W Skawinie na Statoilu też spadło o 5 gr... PB 95 4,69 zł/litr... oby w dół .
-
[B5 AAH] moje autko
ale urwał :polew:
-
Czym myjecie swoje auta?
Ja jeźdżę do koleżanki myć samochód , bo u mnie za bardzo nie ma gdzie... , albo daje do myjni ręcznej. Chłopaki myją za 20 zł tylko zewnątrz albo 40 zł komplet (zewnątrz + środek).
-
Czym myjecie swoje auta?
Moja Audiczka nie wie co to myjnia automatyczna , sam ją myje kiedy mam czas, a używam tylko najlepszych środków do czyszczenia i pielęgnacji... Tyle tego jest, że nazw nie pamiętam . Pakuje środki do czyszczenia i pielęgnacji do walizki, bo tyle ich mam i ledwo co mi się mieszczą , a resztę pakuje do plecaka... Mój rekord mycia samochodu to 8 godzin, a najkrócej to 20 min... Później się lśni jak psu jaja... .
-
[ALL B5] A4 White
Ja widzę Twoją Audiczke tak:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Za 4 lata POlska Mistrzem Świata .
-
[B5 ADP] Audi in progress ,visual look
Bardzo fajnie wygląda , tylko silnik... za słaby ... Zrobił bym swap na 1.8T albo na 2.7 .