Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Prośba o pomoc. Pompa wody, zachowanie samochodu przed wymianą i po wymianie


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:.

We wtorek miałem wymienianą pompe wody i mam pytanie do Was Panowie. Przed wymianą starej pompy na nową silnik mi się szybciej nagrzewał tzw. szybciej osiągał 90 stopni, a teraz znacznie wolniej. Powodem wymiany było ogólnie już wyeksploatowanie pompy, strasznie się tłukła. Teraz po wymianie pompy wody samochód jak nówka i to mnie bardzo cieszy tylko martwi mnie to, że silnik wolniej się nagrzewa. Termostat miałem wymieniany rok temu, a płyn jest nowy Dynagel 2000.

Czy to normalne w takim przypadku, że silnik się wolniej nagrzewa? Pompa wody może mieć na to wpływ?

Za wszelką pomoc bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara pompa skoro byla zepsuta to slabo mieszala i wtedy nie bylo dobrego obiegu co powodowalo ze plyn sie wolniej przemiszczal i dlatego szybciej nagrzewal!prawdopodobnie gdybys jej nie wymienil to by sie zaczą przegrzewac a temperatura spadala by po dodaniu gazu! ale to teoria mozliwa w praktyce!bo moze byc tak jak kolega wyzej pisze![br]Dopisany: 01 Październik 2010, 19:43_________________________________________________ale jezeli nagrzewa sie do 90 i trzyma to jest spoko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...