Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] 1.8 125PS Rezerwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jeżeli ktoś z was ma ten silnik co ja tej mocy, niech mi powie ile udaje mu się przejechać na spokojnej jeździe od zapalenia ikonki rezerwy ?

Od niedawna mam samochód i nie wiem na ile mogę sobię pozwolić :) z góry dziękuje

:hi:

Opublikowano

U mnie ( 1,8 ARG) jak zapali się rezerwa to wlewam 50 litrów do baku. Nie próbowałem jeździć zbyt długo na rezerwie bo duży świecący dystrybutor i brak temp. zewnętrznej mnie wqr...

Opublikowano

Z tego co pamiętam to rezerwa to 8l

Opublikowano
  • Autor

czyli tak ok 50-60km dam rade jak by co ? :chytry: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 20:50_________________________________________________

U mnie ( 1,8 ARG) jak zapali się rezerwa to wlewam 50 litrów do baku. Nie próbowałem jeździć zbyt długo na rezerwie bo duży świecący dystrybutor i brak temp. zewnętrznej mnie wqr...

Jak narazie mam tyle wydatków że głowa mała, pewnie święcący się dystrybutor będzię mnie nawiedzał po nocach :shocked::slina:

Opublikowano

To zależy jak ciśniesz pana pedała :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No uwzględniłem to na początku, pisałem o spokojnej jeździe panie Hugo :):wink4:

Opublikowano

Na rezerwie powinieneś spokojnie zrobić 40-50 km. Akurat jechałem dzisiaj na mecz do Wołowic, bo tam akurat jest Orlik... a w Skawinie podczas powodzi niestety został zalany... :disgust::angry::thumbdown::rolleyes:. Wyjeżdżając, ze Skawiny świeciła mi się kontrolka od paliwa i miałem przejechane 40 km i spokojnie zrobiłem 40 km więcej na rezerwie. Czyli w dwie strony zrobiłem łącznie 40 km. Zawsze przy tankowaniu zeruje licznik i patrze ile przejechałem km (ten licznik TRIP) :good:.

Opublikowano
  • Autor

no to gitara chłopaki. Właśnie mi się rezerwa zaświeciła i dostałem Upomnienie ( NIE MANDAT !! ) jak wracałem za prędkość i brak gaśnicy :shocked:

Uff, całe szczęście że jacyś ludzcy się trafili... :good: - Wymówka " miałem być 2h temu w domu " :decayed: :decayed: :decayed:

hyhyhy! kocham tym samochodem snuć się po nocach tylko że świeżbi noga na pedał i rezerwa dała we znaki < :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.