Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] 1.8 125PS Rezerwa


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeżeli ktoś z was ma ten silnik co ja tej mocy, niech mi powie ile udaje mu się przejechać na spokojnej jeździe od zapalenia ikonki rezerwy ?

Od niedawna mam samochód i nie wiem na ile mogę sobię pozwolić :) z góry dziękuje

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ( 1,8 ARG) jak zapali się rezerwa to wlewam 50 litrów do baku. Nie próbowałem jeździć zbyt długo na rezerwie bo duży świecący dystrybutor i brak temp. zewnętrznej mnie wqr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to rezerwa to 8l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak ok 50-60km dam rade jak by co ? :chytry: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 20:50_________________________________________________

U mnie ( 1,8 ARG) jak zapali się rezerwa to wlewam 50 litrów do baku. Nie próbowałem jeździć zbyt długo na rezerwie bo duży świecący dystrybutor i brak temp. zewnętrznej mnie wqr...

Jak narazie mam tyle wydatków że głowa mała, pewnie święcący się dystrybutor będzię mnie nawiedzał po nocach :shocked::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak ciśniesz pana pedała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uwzględniłem to na początku, pisałem o spokojnej jeździe panie Hugo :):wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rezerwie powinieneś spokojnie zrobić 40-50 km. Akurat jechałem dzisiaj na mecz do Wołowic, bo tam akurat jest Orlik... a w Skawinie podczas powodzi niestety został zalany... :disgust::angry::thumbdown::rolleyes:. Wyjeżdżając, ze Skawiny świeciła mi się kontrolka od paliwa i miałem przejechane 40 km i spokojnie zrobiłem 40 km więcej na rezerwie. Czyli w dwie strony zrobiłem łącznie 40 km. Zawsze przy tankowaniu zeruje licznik i patrze ile przejechałem km (ten licznik TRIP) :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gitara chłopaki. Właśnie mi się rezerwa zaświeciła i dostałem Upomnienie ( NIE MANDAT !! ) jak wracałem za prędkość i brak gaśnicy :shocked:

Uff, całe szczęście że jacyś ludzcy się trafili... :good: - Wymówka " miałem być 2h temu w domu " :decayed: :decayed: :decayed:

hyhyhy! kocham tym samochodem snuć się po nocach tylko że świeżbi noga na pedał i rezerwa dała we znaki < :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...