Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Modern Talking :D


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Czy ktoś na forum oprócz mnie słucha Modern Talking? Jak tak to jak długo i dlaczego? :decayed:. Pytam z ciekawości :).

Modern+Talking.jpg

Modern+Talking.jpg

Modern%2BTalking.jpg

mts10.jpg

ModernTalking4.jpg

Modern-Talking.jpg

mtalking_conc.jpg

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham (tzn nie że mój ulubiony zespół) ale muzę mają kultową :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Modern Talking kojarzy z przeciągającym kasety magnetofonem Kasprzak,

w połowie lat `80 pamiętam mój brat cioteczny takowy katował ..., flaki się przewracały :decayed:

pamiętam też, że na początku lat `90-tych już totalnym obciachem było ich słuchać :polew:

ogólnie Dieter Bohlen robi muzę, której moja ukochana stacja radiowa nigdy nie wyemitowała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za młodego się słuchało... :decayed:

To powinno poprawić Wam humor :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba przeróbka You're My Heart You're My Soul w wykonaniu Leningrad Cowboys. Oba zespoły miały swój okres świetności mniej więcej w tym samym czasie, ale przeróbka LC miażdży, podoba mi się o wiele bardziej niż oryginał.

http://www.youtube.com/watch?v=KWzukFKBKOg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w latach 80- tych jak chodzilem do podstawowki tylko Modern Talking krolowal na dyskotekach , panienki szalaly :hahaha: pozniej to byl juz lekki obciach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem oba te filmiki :). Najbardziej podoba mi się ten 1 z tą reklamą ubezpieczenia :>.

O Modern Talking dowiedziałem się w 1995 roku, dzięki Blue System (projekt ten został powołany po pierwszym rozpadzie Modern Talking w 1987 roku przez Dietera Bohlena), a w 1998 roku nastąpił wielki powrót i niestety w czerwcu 2003 roku Dieter Bohlen wraz z Thomasem Andersem ogłosili rozpad Modern Talking ;(.

Mój tata pracował w Kaliningradzie i z stąd przywiózł kasety Blue System i tak się zaczęła moja historia z MT i słucham Ich do dziś :decayed:. Nie wstydzę się Ich słuchać. Jak jade :audi: to często słucham MT. Wiele osób, którzy mnie znają dziwią się, że Ich słucham, ale ich opinia na ten temat mnie nie interesuje...

Jak koledzy jeżdżą ze mną i puszczam Modern Talking to oni wtedy się chowają po kątach, żeby ich nie było widać :polew: :polew: :polew:.

Jak to 4 lata temu powiedział Dieter Bohlen "Es gibt nie ein ende von Modern Talking" czyli "Nigdy nie będzie końca Modern Talking".

Według mnie dzisiejsza muzyka nie ma tyle magii w sobie co muzyka w latach 80tych. Dla nie których Modern Talking to "tylko" zespół muzyczny, a dla innych coś więcej m.in. dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. pamietam jak w dziecinstwie ktos sluchal MT - był leszczem i nie skakal z nami po dachu smietnika.

z lat 80tych tylko:

Bonfire: Sword and Stone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu... ten temat może dobrze ewoluować w kierunku muzy lat 80 :kox: nie tylko MT & stuff :decayed:

Niektóre kapele z tamtych lat postanowiły sie reaktywować z różnym skutkiem :przebiegly:

Pamięta ktoś tych :

Def Leppard - Now

To już nie ta sama nuta co w Hysterii... ale fajnie sobie ich przypomnieć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal kiedyś podobno słuchał..nosił nawet takie same fryzury i ubrania :kox::naughty::polew:

A tak na serio to irytuje mnie taka muzyka, nie słucham..unikam jej jak tylko to możliwe :bag::wink4:

Roxette mnie bardziej podchodzi/ło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Młode Tłuki to taka gejówera trochę :decayed:

Przyzwyczajony jestem do tego typu obelg na temat Modern Talking, ale do tej pory nie mogę zrozumieć dlaczego... :wallbash::kwasny::disgust::blink::shocked::rolleyes:... i jeszcze to pisze osoba starsza ode mnie o 13 lat. Brak słów... To, że w latach 80tych wyglądali tak, a nie inaczej? Każdy podobnie wyglądał w latach 80tych. To, że wysokie chórki były w refrenach? Brak słów na takie komentarze... Co z tego, że Freddie Mercury był gejem i tak lubię niekiedy posłuchać sobie zespołu Queen. Dziwi mnie takie ocenianie po orientacji seksualne niż po muzyce... George Michael i Elton John też są gejami i mają wiele fanów na świecie. Tak samo było z Michaelem Jacksonem było... Dziwny jest ten świat...jak śpiewał Czesław Niemen... Tyle z mojej strony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Młode Tłuki to taka gejówera trochę :decayed:

Przyzwyczajony jestem do tego typu obelg na temat Modern Talking, ale do tej pory nie mogę zrozumieć dlaczego... :wallbash::kwasny::disgust::blink::shocked::rolleyes:... i jeszcze to pisze osoba starsza ode mnie o 13 lat. Brak słów... To, że w latach 80tych wyglądali tak, a nie inaczej? Każdy podobnie wyglądał w latach 80tych. To, że wysokie chórki były w refrenach? Brak słów na takie komentarze... Co z tego, że Freddie Mercury był gejem i tak lubię niekiedy posłuchać sobie zespołu Queen. Dziwi mnie takie ocenianie po orientacji seksualne niż po muzyce... George Michael i Elton John też są gejami i mają wiele fanów na świecie. Tak samo było z Michaelem Jacksonem było... Dziwny jest ten świat...jak śpiewał Czesław Niemen... Tyle z mojej strony...

NIe bierz tego tak do siebie.

Dla Ciebie to mistrzostwo świata, a dla mnie syfilis.

Są gusta i guściki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słucham i zawsze w aucie uwielbiam ich

a w domu to już nie uwielbiasz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...