Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Modern Talking :D


Rekomendowane odpowiedzi

Sluchalem.... Poslucham czasami jeszcze.... , ale zeby zakladac temat o Modern Talking? Nie, no .... jest mnostwo kapel bardziej zaslugujacych na wlasny temat.

Osobiscie cale zycie bede sluchal na pewno takich formacji, jak: Dire Straits, ZZ-TOP czy ACDC, ale kazdy ma inny gust. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są Queen, The Beatles, Rolling Stones, Bon Jovi, Europe, Led Zeppelin, Def Leppard, Alice Cooper, Van Halen itp. itd.

Założyłem temat o Modern Talking, bo byłem ciekaw czy ktoś oprócz mnie na forum Ich słucha... tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie cale zycie bede sluchal na pewno takich formacji, jak: ACDC,

http://muzyka.onet.pl/0,2106110,newsy.html

będziesz?

jest szansa usłyszeć prawdziwą muzykę... ja będę :punk: :punk: :punk::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie cale zycie bede sluchal na pewno takich formacji, jak: ACDC,

http://muzyka.onet.pl/0,2106110,newsy.html

będziesz?

jest szansa usłyszeć prawdziwą muzykę... ja będę :punk: :punk: :punk::good:

No i to się nazywa MUZYKA :good: :good: :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem kiedyś tzn chyba we wczesnych latach 90 lub późnych 80 na koncercie na Torwarze :kox:...to chyba był mój pierwszy wypad na koncert

potem gitarowy bardziej się zrobiłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy słucha tego co lubi..., ale żeby od razu obrażać Modern Talking... :shocked::blink::wallbash:... Bez przesady... Chociaż nie słucham Michaela Jackson tak często jak MT to potrafię go docenić za to co zrobił dla przemysłu muzycznego i słusznie jest nazywany Królem Popu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy słucha tego co lubi..., ale żeby od razu obrażać Modern Talking... :shocked::blink::wallbash:... Bez przesady...

Dokładnie bez przesady :!: Nie bierz tego tak do siebie

Zakładając ten temat spodziewałeś się, że wszyscy napiszą jakie to MT jest za***iste :?:

Ja na przykład ich nie słucham, nie słuchałem i na bank nie będę słuchał, chyba że na gitarze zagra Slash :punk:

Jeżeli tak Cię dotyka to, że ktoś nazywa ich muzę giejnią to trzeba było nie zakładać tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład ich nie słucham, nie słuchałem i na bank nie będę słuchał, chyba że na gitarze zagra Slash :punk:

Jeżeli tak Cię dotyka to, że ktoś nazywa ich muzę giejnią to trzeba było nie zakładać tego tematu

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

:punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem pod uwagę to, że MT ma swoich zwolenników i przeciwników (zresztą jak każdy zespół), ale i tak jestem zaskoczony, że kilka osób na forum słucha i lubi MT. Wcześniej zła opinia na Ich temat mnie bolała tzw. sprawiała przykrość, teraz mnie w ogóle nie rusza, ale dziwią mnie te obelgi na Ich temat. Ktoś Ich nie słucha, nie lubi to mówi wprost "Nie lubię i koniec", ale przy tym nie trzeba było używać brzydkich słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Ich nie słucha, nie lubi to mówi wprost "Nie lubię i koniec",

Tak nie można drogi Kolego. Dobre wychowanie wymaga, aby głosząc jakąś opinię, uzasadnić ją ;)

ale przy tym nie trzeba było używać brzydkich słów...

A kto i gdzie?

Myślę, że jesteś z deka przewrażliwiony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie cale zycie bede sluchal na pewno takich formacji, jak: ACDC,

http://muzyka.onet.pl/0,2106110,newsy.html

będziesz?

jest szansa usłyszeć prawdziwą muzykę... ja będę :punk: :punk: :punk::good:

kuszaca propozycja... :evil:

...nie powiem, nawet BARDZO... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jesteś z deka przewrażliwiony :kox:

z deka :good:

temat trochę bez sensu :gwizdanie:

Skyliner jeżeli szukasz fanów MT to załóż fanklub np. www.moderntalking.pl i wtedy słów krytyki nie będziesz musiał słuchać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckmaniak tu się wymądrzasz a tam u siebie pewnie non stop italo disco tłuczesz :evil2::lol1::evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dire Straits

:good:

a MT nie jest najgorsze ale nie slucham :wink4: , kiedys ojciec sluchal(to byl chyba ich remake kawalkow z 80-90) to jak jezdzilem z nim to obijalo mi sie o uszy, maja pare fajnych kawalkow ale zeby to byla wybitna muzyka no to ... nie bardzo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckmaniak tu się wymądrzasz a tam u siebie pewnie non stop italo disco tłuczesz :evil2::lol1::evil2:

Wiedziałęm, że nie da się tego zbyt długo ukryć :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...