Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi spotkane przy drodze.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś jadąc ze Starachowic do Niska spotkałem Audi wystawione przy drodze do sprzedania oczywiśćie musiałem się zatrzymać i obejżeć . Nie wiem czy można ale chciałem się z wami podzielić tym co zobaczyłem.Może ktoś skożysta . Gośćio chce za nią 17,500 jest gotowa do rejestracji wszystkie szyby z 2000 roku oprócz przedniej ,lampy valeo orginał ,115 konny diesel,pozatym nie znam się zeby ją ocenić.. :hi:

TVcpS.jpg

TWlL0.jpg

8oRsA.jpg

TWUG0.jpg

HR9bJ.jpg

TZ2mJ.jpg

tKRA9.jpg

już poprawiłem ostatnie jest orginał :naughty:

Opublikowano

Nie dziwie sie ze przdnia szyba wymieniana:D Klapa bez znaczka i oznaczeń?hmm... Dziwnie wygląda prawy przedni błotnik;) Lampy dziwnie spasowane, wyglądają nowe;) Moim zdaniem nie warto;)

Opublikowano

kosz :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie miałem zamiaru ją kupować po prostu mi się spodobała . Chciałem tylko wiedzieć co wy fachowcy powiecie ,bo ja nie bardzo się znam.. :hi:

Opublikowano

Pewnie wyklepana :decayed::polew: i oczywiście "bezwypadkowa" funkiel nówka z salonu :kox:... a to nie jest przypadkiem "anglik"? :mysli:

Opublikowano

Ale jaja.Na zdjęciach numer 1,4, kierownica jest po prawej stronie , a na zdjęciach numer 2,3,5,6 kierownica jest po lewej stronie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Coś mi się wydaje że autor postu robi sobie niezłą reklamę :rolleyes:

Teraz kolego to na tym forum ta fura jest spalona... :bicz: i specjalne zniżki dla klubowiczów nie pomogą :kox:

Opublikowano

buuuhahahha :polew:

Opublikowano
:blink: Tomeeeeeeeeeeeek jak Ty robiłeś te zdjęcia :?:
Opublikowano

Angol jak nic, i tak cena wysoka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To tylko ja coś pokręciłem jak je obracałem w paint.. :wallbash: Ale to napewno nie jest angol

Opublikowano

buaaaahhahahahahaha lusterka i wycieraczki też Ci się w paint'cie obróciły??

TVcpS-a91dfe996c88b10d5b4c122a745d626a.jpg

Opublikowano
  • Autor

Coś mi się wydaje że autor postu robi sobie niezłą reklamę :rolleyes:

Teraz kolego to na tym forum ta fura jest spalona... :bicz: i specjalne zniżki dla klubowiczów nie pomogą :kox:

I bardzo dobrze że spalona chociaż nikt się na minę nie natknie
Opublikowano

a wkładka zamka z prawej strony też została

HR9bJ-a91dfe996c88b10d5b4c122a745d626a.jpg

Opublikowano

buaaaahhahahahahaha lusterka i wycieraczki też Ci się w paint'cie obróciły??

Obróciłem w Paintcie :hi:

1234oz.jpg

Opublikowano

Dobra starczy naśmiewania się ZAMYKAM :kox:

Opublikowano

a wkładka zamka z prawej strony też została

To zdjęcie też obróciłem :decayed:

12345xes.jpg

Opublikowano

To tylko ja coś pokręciłem jak je obracałem w paint.. :wallbash: Ale to napewno nie jest angol

moze photoshopa uzyles :kox:

Opublikowano

UvK2i.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.