Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Paliwo po pięć złotych!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cena benzyny bezołowiowej może wzrosnąć do 5 zł za litr - wieszczy "Dziennik Polski".

ffcd4a2b91633a1effadfa081ce8177d,0,1.jpg

Na naszym rynku paliwowym obserwujemy ostatnio zjawisko stopniowego wzrostu cen, realizowanego na zasadzie podglądania tego, co robi konkurencja i dostosowywania się do jej poziomów. Wyznacznikiem są duże stacje, a mniejsze się na nich wzorują.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów badał sprawę wiele razy, ale nie może nic z tym procederem zrobić. Jeśli nie ma zmowy cenowej, to wszystko jest zgodne z prawem. Duże sieci zatrudniają specjalnych pracowników do nieustannego monitorowania cen w mieście na stacjach konkurencji.

Faktycznie o wszystkim decydują dwa dominujące koncerny: Orlen i Lotos. To u nich zaopatruje się hurtowo większa część naszych firm. Drugim czynnikiem, decydującym o wysokiej cenie, są podatki zawarte w paliwie.

Obecnie w Polsce ceny detaliczne paliw są dwukrotnie większe niż w bogatej Ameryce - kończy "Dziennik Polski"

Opublikowano

robiąc małe OT:

mnie to nie dotyczy - ja i tak zawsze tankuję za 50zł :polew:

Opublikowano

No niestety już wiele nie brakuje do tych 5 zł. W Głogowie PB95 -4,72 a ON 4,39 dzisiaj na Statoil a jeszcze wakacje przed nami także będziemy trzymać się za kieszeń :no:

Opublikowano

z tymi cenami to bez kitu jakaś paranoja :wallbash:

Opublikowano

a ponoć w Warszawie cena PB98 przekroczyła grubo 5zł..

Ale to co się dzieje to nieporozumienie.. Jeszcze rok temu można było zatankować ropki po 3.20/l a teraz.. ciężko znaleźć po 4.2/l...[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 14:43_________________________________________________W sumie to teraz warto przesiąść się na LPG.. cena na lato jak zwykle spadnie (miejmy nadzieję) poniżej 2zł.

Opublikowano
  • Autor

Gdzie ja to słyszałem... :polew:..., ale za 50 zł się mniej wleje :decayed:... Jak sobie pomyśle, że w Libii za 50 zł miałem 2x pełny bak to mi ciśnienie skacze :wallbash::angry::disgust:... Nie dość, że drogi dziurawe z koleinami to, benzyna nie adekwatna do średniej krajowej, podatki... i wysokie ceny nowych samochodów w PL, jedne z najdroższych w Europie...

Opublikowano

za 8 godzin pracy na kasie zaleje 8 litrów przejadę 100 km

2553941388_6955c79e70.jpg

kończę te studia i uderzam na zachód :tongue4: i trzymam za was kciuki :naughty:

Opublikowano

Kolega ze Stanów, hamerykanin spytał mnie ile kosztuje paliwo u nas, to powiedziałam i osłupiał a następnie zapytał- why ?! i że co miałam nibyc powiedzieć? bo Polska to taki dziwny kraj, że u nasz szyby się nie walą ale paliwo drożeje a w USA nie :P

Opublikowano
  • Autor

i tutaj się sprawdza, że Polacy lubią być robieni w jajo... nie walczą o swoje... Ciekawe kiedy przejrzą na oczy, że Ich własny kraj Ich okrada i tu nie tylko chodzi o ceny benzyny... to widać na każdym kroku... Brak słów... Jak by zrobić zamieszanie jak w czasach Solidarności, wyjść na ulicy i pokazać swoje nie zadowolenie. Jak nikt się nie buntuje to polityką do głowy przychodzą coraz bardziej absurdalne pomysły m.in. podatek ekologiczny... Chcemy, żeby było lepiej to trzeba zorganizować ogólnonarodowy protest, ale niestety to nie możliwe, bo przecież w Polsce jest pięknie...

Opublikowano

same marudy....

ja tam kocham ten kraj , nigdzie nie ma takich klimatów jak u nas :evil::kox:

Opublikowano

2,07 x 47l = 97,27 :tongue4:

Opublikowano

2,07 x 47l = 97,27 :tongue4:

4,87 x 70l=0,00PLN - karta flotowa :naughty::decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hehehe marudy, przecież to nasza kochana cecha narodowa ;) a druga faktycznie - brak jaj, Grecy walczą o europejskie emerytury i drą się oflagowani na ulicach a u nas z ludzi się zdziera ale ludzie się oficjalnie nie drą. :decayed:

Opublikowano

LPG POWER :punk: :punk: :JC_fan:

Opublikowano

w grecji mamy co tydzień jakiś strajk :gwizdanie: ale przez to, że się "drą" to jeszcze ich nie sprzedali :cool1:

waha średnio jest po 1,5 euraka, a bajura jakieś 30 centów tańsza (nie pamiętam, bo dawno tankowałem)

Opublikowano

Nie ma co narzekać 5 zł to jeszcze nie tak dużo , zawsze może być jeszcze więcej :cool1:

Opublikowano

Nie ma co narzekać 5 zł to jeszcze nie tak dużo , zawsze może być jeszcze więcej :cool1:

:good::decayed:

wreszcie jakiś normalny post :decayed: :decayed: :decayed::notworthy:

Opublikowano

Zastanawiam się co zrobiliby amerykańce gdyby u nich były takie ceny jak u nas... Ogólnonarodowy bunt, a u nas chociażby podnieśli do 6zł to i tak nikt nic by nie zrobił, taki kraj...

Gdyby u nas litr benzyny kosztował 2zł to samochodem jeździłbym nawet do łazienki :-)

Opublikowano

albo LPG albo gnój z koparek :polew:

a czy teraz paliwo kosztuje 4.92 i czy za miesiąc będzie kosztować 5.02 to mnie to wali :gwizdanie: i tak trzeba nalać :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.