Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat: Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki

Jeśli kogoś, oprócz mnie interesuje temat to zapraszam do dyskusji, wklejania zdjęć pełnoletnich aut, linków do interesujących ogłoszeń, prywatnych projektów itp. Oczywiście nie rozmawiamy tu tylko o Audi. ;)

Ja ostatnio zaraziłem się starymi autami z klasycznym napędem, a konkretnie BMW: :naughty:

BMW3Series-E30-Coupe-medium-763_2.jpg

bmw-6-e24-630-cs-1.jpg

Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe zdjęcia samochodów tego typu to będą one tu mile widziane... :th:

Opublikowano

Co osoba to opinia o samochodzie "z duszą" :) rozmawiamy o samochodach marzeniach (od np 1mln zl) czy realnych do kupienia?

Ja od zawsze chorowałem na

119835899051590.jpg

CRX SiR

DelSolAug-1-08%20%282%29.JPG

CRX Del Sol SiR

Nie mylcie z wiejskim tjuningiem. Dla mnie klasyki z serduchem B16B

p0000648.jpg

Tego chyba nikomu nie trzeba przedstawiac :naughty:

Opublikowano

Temat: Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki

Ja ostatnio zaraziłem się starymi autami z klasycznym napędem, a konkretnie BMW: :naughty:

Mam ten sam problem. Rozwiązaniem chyba jednak będzie E36 (kompromisowym)

DSC00496.JPG

:jerk:

Po głowie cały czas mi chodzi jeszcze coś takiego:

13460320_3-mercedes-e220-coupe.jpg_chevrolet.jpg

Opublikowano
  • Autor

Co osoba to opinia o samochodzie "z duszą" :) rozmawiamy o samochodach marzeniach (od np 1mln zl) czy realnych do kupienia?

Myślę raczej o pełnoletnich, z dyskretnym tuningiem i realnych do kupienia.

bmw_E30_325i_11.jpg

bmw_3_e-21_14.jpg

BMW-E30-Roof-Racks-wallpapers.jpg

Rost:

rost-audi-41066.jpg

rt1.jpg

i,2,72a7d71a8f898b96be20d2a674990fe8

edmondo, a co powiesz na coś takiego?? :naughty: Auto oczywiście ze "Świadka koronnego":

z4134814X.jpg

Opublikowano

COOL.

Koleś na mojej wsi ma takie cóś: 560SEC :kox: na felach AMG 19'.

W ostatnim Auto Świecie jest opisane natomiast Audi V8 - z mojej wioski także. Muszę kolesia wyczaić i porządnie to obejrzeć któregoś weekendu.

http://www.auto-swiat.pl/wydania,Audi-V8-Luksusowy-klasyk-dla-konesera,29370,1.html

Opublikowano
  • Autor

Buba, coś dla Ciebie - fajna sztuka, bez zbędnego tuningu. :wink4:

honda%20crx%20li-pag-.jpg

To jest coś, na co choruję - BMW E24: :kox:

e24_cypress_green.jpg

e24m6149K009.jpg

e2421.jpg

bmw_e24_m6_17.jpg

7092_1024.jpg

BMW_635_CSI_a%20(1).jpg

Opublikowano

Buba, coś dla Ciebie - fajna sztuka, bez zbędnego tuningu. :wink4:

honda%20crx%20li-pag-.jpg

To jest coś, na co choruję - BMW E24: :kox:

e24_cypress_green.jpg

Wiem, gdzie takie stoi (od paru miesięcy), bez opieki :gwizdanie:

Leciutko puknięte prawym przednim rogiem .

Opublikowano

a mi się zawsze siostra poloneza podobała :wink4:

lancia_delta_integrale_1991_03_s.jpg

!!rv4PNwBW0~$(KGrHqIOKkYEuZr)OKY9BLr1!VfTsw~~_27.JPG

Opublikowano
  • Autor

Wiem, gdzie takie stoi (od paru miesięcy), bez opieki :gwizdanie:

Leciutko puknięte prawym przednim rogiem .

Hehe, na razie mam jedną podopieczną - E30 :wink4:

Te są fajne:

BMW_E30_na_koncu_drogi_by_besmusk.jpg

Bmw_E30_coupe_VI_by_ShadowPhotography.jpg

bmw_e30_coupe_VII_by_ShadowPhotography.jpg

Ta jest piękna: :kox:

1973_BMW_3.0cs_E9_Coupe_Front_1.jpg

Opublikowano

stare bmw są porządne, szczególnie rekiny

choć lubię też e30

może sobie kiedyś dokupię takiego klasyka do towarzystwa dla B2-ki

Opublikowano

Kolejne:

1991_acura_nsx4.jpg

3.0 VTEC :kox:

mercedes_benz_sl_class_3.JPG

SL 500 :naughty:

Opublikowano

cały urok Youngtimerów,to właśnie 100% oryginału w niesamowicie idealnym stanie :kox:

obniżone zawieszenie + ekstra felgi,to max z tuningu,no chyba,że oryginalne spoilery z lat produkcji.

Opublikowano

cały urok Youngtimerów,to właśnie 100% oryginału w niesamowicie idealnym stanie

ktore kosztuje mase zielonych :gwizdanie:

Opublikowano

cfcb543469874b20.jpg

zboczuchy wrzuciły zdjęcie do innego działu,ale dla mnie,to jest właśnie Youngtimer, auto które było świetne w swoich czasach i dzielnie znosi próbę czasu,a do tego można nim bez problemu jeździć co dziennie i do tego wspaniale wygląda. :good:

Opublikowano

jak rekiny to tylko e28.....:)

E28_M5_Early_Exterior.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.