Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zubi1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zubi1990

  1. Kasy Kulczyka fury Rydzyka mocy Pudziana chaty beckhama cholesterolu w normie i życia w nowym roku w dobrej formie:-) życzy Wojtek
  2. a może zaworek w korku od zbiornika?????
  3. do blokowania wałka-tak :>
  4. wszystkiego najlepszego
  5. przynajmniej licznik nie cofany
  6. ten spełnia 507.00 http://www.valvoline.pl/pr,1,synpower_xl-iii_5w-30.html SynPower XL-III 5W-30 Spełnia wszystkie wymagania testowe dla silników według ACEA C3 Spełnia wszystkie wymagania w zakresie ochrony silników silników według ACEA C2, ACEA A3/B4-04, BMW LL-04, MB Aprobata 229.31 i 229.51 VW 504.00,507.00
  7. ja kupiłem zamiennik za 200zł i nic nie trzęsło więc mi się wydaje plotka wyssana z palca
  8. poduszki jak chcesz sprawdzić to zrób tak:zaciąg ręczny włącz jedynkę i puszczaj sprzęgło tak jak byś chciał ruszyć gwałtownie a druga osoba patrzy na silnik ja jak miałem wyrwane poduszki to mi się silnik dźwigał 20cm
  9. popychacze i rozrząd do sprawdzenia ale poczekajmy na innych co powiedzą
  10. zubi1990 odpowiedział(a) na adam1077 temat w 1.9TDI
    jak leci to spróbuj delikatnie dociągną chyba że jest mocno dociągnięta to wtedy trzeba wymienić uszczelkę bo "wypłynęła" z miejsca osadzenia w pokrywie zaworów a i jak będziesz dokręcał to z wyczuciem delikatnie bo znów ci "wypłynie"
  11. ni pomyliłeś podciśnień wszystko wy podpinałeś dobrze rozrząd dobrze ustawiony?
  12. no a tak zmieni sie jak kolega pisze bo pasek się uciągnoł troszeczkę i to wystarczy
  13. zamontuj bez tej gąbki tylko usuń ją z silnika i zakłądaj
  14. no wsumie ja jak wymieniałem płyn u siebie to tak zrobiłem nagrzałem i bach poszło wszystko
  15. koledzy to nie lepiej nagrzać silniczek do 90*c żeby się termostat otworzył
  16. brat miał ten silnik w a4 i spalał mu 6 w mieście no ale poszła audiczka z dymem
  17. a może ci zawory o tłoki pukaja delikatnie albo popychacze puste są jeszcze
  18. zależy ile kolega ma kaski do wydania i co ma zamiar tym robić bo jak ma bardzo dużo to polecam ten zestaw mamy go na warsztacie wszystki w jednym miejscu http://moto.allegro.pl/wozek-narzedziowy-beta-c24s-150elm-cz-wa-wys-0zl-i1478162897.html jak ma już mniej a chce dużo to polecam też to http://moto.allegro.pl/zestaw-narzedzi-honiton-h4399-99-ele-okazja-wyprz-i1469928731.html ten mam w domu i daje radę a jak coś do amatorki to: http://moto.allegro.pl/klucze-nasadowe-8-32mm-23szt-1-2-neo-08-616-i1443945800.html http://moto.allegro.pl/zestaw-kluczy-yato-yt-3883-111-szt-klucze-nasadowe-i1472998210.html reszty nie polecam
  19. kolega chyba tematy pomylił
  20. poszło turbo na zieloną trawkę
  21. niech mechanik co będzie ci rozrząd robił niech sprawdzi skąd kapie i wyciek usunie
  22. zubi1990 odpowiedział(a) na Orange temat w Lifestyle i Hydepark
    masakra
  23. wojciech kolasa spytkowice
  24. wszystkiego najlepszego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.