Treść opublikowana przez zubi1990
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
Kasy Kulczyka fury Rydzyka mocy Pudziana chaty beckhama cholesterolu w normie i życia w nowym roku w dobrej formie:-) życzy Wojtek
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
a może zaworek w korku od zbiornika?????
-
[B5 AFF] Wymiana rozrządu
do blokowania wałka-tak :>
-
Wesołych Świąt
wszystkiego najlepszego
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
przynajmniej licznik nie cofany
-
[B7 BPW] Co myślicie o tym oleju !!
ten spełnia 507.00 http://www.valvoline.pl/pr,1,synpower_xl-iii_5w-30.html SynPower XL-III 5W-30 Spełnia wszystkie wymagania testowe dla silników według ACEA C3 Spełnia wszystkie wymagania w zakresie ochrony silników silników według ACEA C2, ACEA A3/B4-04, BMW LL-04, MB Aprobata 229.31 i 229.51 VW 504.00,507.00
-
[B5 AFN] Poduszka Silnika-Jaka moze być cena??
ja kupiłem zamiennik za 200zł i nic nie trzęsło więc mi się wydaje plotka wyssana z palca
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić poduszki skrzyni i silnika??
poduszki jak chcesz sprawdzić to zrób tak:zaciąg ręczny włącz jedynkę i puszczaj sprzęgło tak jak byś chciał ruszyć gwałtownie a druga osoba patrzy na silnik ja jak miałem wyrwane poduszki to mi się silnik dźwigał 20cm
-
[INNE] ATJ Głośne klepanie w górze silnika.
popychacze i rozrząd do sprawdzenia ale poczekajmy na innych co powiedzą
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
i moje poszło
-
[B6 AVF] Cieknacy olej...
jak leci to spróbuj delikatnie dociągną chyba że jest mocno dociągnięta to wtedy trzeba wymienić uszczelkę bo "wypłynęła" z miejsca osadzenia w pokrywie zaworów a i jak będziesz dokręcał to z wyczuciem delikatnie bo znów ci "wypłynie"
-
[B5 AVG] Problem z turbiną po wymiane głowicy
ni pomyliłeś podciśnień wszystko wy podpinałeś dobrze rozrząd dobrze ustawiony?
-
[B5 AHU] Wymiana rozrządu czy warto samemu?
no a tak zmieni sie jak kolega pisze bo pasek się uciągnoł troszeczkę i to wystarczy
-
[B5 AFN] Porozrywana gąbka osłony silnika
zamontuj bez tej gąbki tylko usuń ją z silnika i zakłądaj
-
[B5 AFN] Spuszczanie płynu chłodniczego z całego silnika
no wsumie ja jak wymieniałem płyn u siebie to tak zrobiłem nagrzałem i bach poszło wszystko
-
[B5 AFN] Spuszczanie płynu chłodniczego z całego silnika
koledzy to nie lepiej nagrzać silniczek do 90*c żeby się termostat otworzył
-
[B5 AFN] Duże spalanie silnik
brat miał ten silnik w a4 i spalał mu 6 w mieście no ale poszła audiczka z dymem
-
[B5 AHU] Głośna praca popychaczy olejowych
a może ci zawory o tłoki pukaja delikatnie albo popychacze puste są jeszcze
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
zależy ile kolega ma kaski do wydania i co ma zamiar tym robić bo jak ma bardzo dużo to polecam ten zestaw mamy go na warsztacie wszystki w jednym miejscu http://moto.allegro.pl/wozek-narzedziowy-beta-c24s-150elm-cz-wa-wys-0zl-i1478162897.html jak ma już mniej a chce dużo to polecam też to http://moto.allegro.pl/zestaw-narzedzi-honiton-h4399-99-ele-okazja-wyprz-i1469928731.html ten mam w domu i daje radę a jak coś do amatorki to: http://moto.allegro.pl/klucze-nasadowe-8-32mm-23szt-1-2-neo-08-616-i1443945800.html http://moto.allegro.pl/zestaw-kluczy-yato-yt-3883-111-szt-klucze-nasadowe-i1472998210.html reszty nie polecam
-
[B7 BDG] Dobór odpowiedniego oleju
kolega chyba tematy pomylił
-
[B7 BLB] Co to za dzwięk prośba o analizę.
poszło turbo na zieloną trawkę
-
[B5 AKN] Audi a4 b5 2.5 TDI 150KM co wybrać.?
niech mechanik co będzie ci rozrząd robił niech sprawdzi skąd kapie i wyciek usunie
- Zakopianka
-
Nasza Klasa - profil klubu
wojciech kolasa spytkowice
-
Urodziny Prezesa
wszystkiego najlepszego