Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

561600.jpg

BMW CSi V12 dla mnie nr jeden :gwizdanie:

Podobno bardzo się psuje, ale samochód bomba. :kox:

Czy tak wyglądały te pieski z kiwającą głową z PRLu??

749734.jpg

Czy ktoś ma coś takiego?

,Mam takiego pieska :naughty:

Zajmuje miejsce na regale w pokoju :tongue4:

Opublikowano

No i wklejacie auta za grube pieniadze (niektorzy)

Bo ja wiem czy za grube? Mysle ze te pojazdy dopiero wtedy sa pociagajace, jak je sami odbudowujemy/restaurujemy, a taka baza pod tego mustanga miesci sie chyba w rozsadnych pieniadzach... :mysli:

:mysli: - ale w sumie racja ze na Youngtimera sie nie nadaje, bo za stary....- a taki byl temat.

Niedawno bylem na Techno-Clasica w Essen i zobaczylem tam pare ciekawych (mysle) yountimerow:

459afbd0a9776c52med.jpg8ddec2abe83d6c87med.jpg

387858b76e4e82c3med.jpg683b6b0cc4e00b3fmed.jpg

0e63395e4f231ab4med.jpg

A te to chyba juz jako oldtimery (niektore jeszcze na pograniczu) sie chyba moga nazywac...:

a8e0c5136cf9733fmed.jpg8463fc31b51645cbmed.jpg

4eafdb07a9c308cdmed.jpg0a7a190f4a45932cmed.jpg

eab2e1d43daa4773med.jpg

I mala zagadka na koniec:

Zna ktos? :D

9bc5bde8321fdac8med.jpg

Opublikowano

Panowie sorki ale nie wrzucajcie aut ktore osiagaja kosmiczne ceny typu shelby. mialby byc auta ktore sa dostepne dla normalnego czleka a nie dla szejka do kolekcji

Opublikowano

VW Derby

VW-Derby-Mark-1--1978-.jpg

O E21 ktos juz chyba wspominal :wink4:

e2103xm9.jpg

Opublikowano

2d376278cf4e9475.jpg

A to moje pierwsze auto:)Jeszcze je mam :) Rocznik 78 ,Czasami korzystam :)Mam do niej wielki sentyment :)

Opublikowano

A to moje pierwsze auto:)Jeszcze je mam :)

wow zejebista manta!! przmierzalem sie 3 lata temu do takiej samej, ale pomaraczowej, niezdecydowalem sie bo typek chcial ponad 7tysi za nia,a stan wcale nie byl kolekcjonerski :disgust:

Opublikowano

Omega Lotus :decayed: 3.6 twin turbo 377KM i 568Nm :gwizdanie:

lotus-omega.jpg

bestiales.pl_omega_lotus_005.jpg

Omega_a1-036.jpg

Opublikowano

Panowie sorki ale nie wrzucajcie aut ktore osiagaja kosmiczne ceny typu shelby. mialby byc auta ktore sa dostepne dla normalnego czleka a nie dla szejka do kolekcji

eleanor to tylko 120 tys. :naughty:

Opublikowano

eleanor to tylko 120 tys. :naughty

I będzie dzisiaj leciała w telewizji na TVP1 :wink4:

Opublikowano

eleanor to tylko 120 tys. :naughty

I będzie dzisiaj leciała w telewizji na TVP1 :wink4:

:notworthy:

kij ze 50 razy już oglądałem :decayed:

oczywiście cena w $ :wink4:

Opublikowano
  • Autor

eleanor to tylko 120 tys. :naughty

I będzie dzisiaj leciała w telewizji na TVP1 :wink4:

:notworthy:

kij ze 50 razy już oglądałem :decayed:

oczywiście cena w $ :wink4:

Ładne mi "tylko". :doh1:

Opublikowano

eleanor to tylko 120 tys. :naughty

I będzie dzisiaj leciała w telewizji na TVP1 :wink4:

oczywiście cena w $ :wink4:

Ta replika przy ktorej mam zdjecie jest za 77000€

Opublikowano

Koleżanka miała ciemno - brązowe Audi 4000S. Niestety rozbiła go jakiś rok temu. Szkoda, chętnie bym je odkupił. Szczególnie, że było w świetnym stanie.

Niewtajemniczeni mylili to auto z polonezem :doh1:

Wyglądało mniej więcej tak:

EEB50F65-6A9E-4E4E-8453-E98F1F58F526_1.jpgEEB50F65-6A9E-4E4E-8453-E98F1F58F526_2.jpg

,

Opublikowano

jeżeli chodzi o youngtimery to moim typem jest Camaro Z28 3gen.

ht41001986ChevroletCamaroZ28.jpg

149108.1989.Chevrolet.Camaro.Z28.jpg

1992+Chevy+Camaro+Z28.JPG

Opublikowano

jeśli Camaro to tylko SS i tylko w tej budzie :wink4:

img_0138.jpg

choć te też są zacne :decayed:

79Camaro1.jpg

Opublikowano

jeśli Camaro to tylko SS i tylko w tej budzie :wink4:

mówimy o youngtimer'ach nie oldtimer'ach :wink4: i przedział cenowy też lekko się zmienia :przebiegly:

Opublikowano

Temat: Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki

o kultowych klasykach z duszą też mowa :cool1::wink4:

Opublikowano

jeśli Camaro to tylko SS i tylko w tej budzie :wink4:

mówimy o youngtimer'ach nie oldtimer'ach :wink4: i przedział cenowy też lekko się zmienia :przebiegly:

Ciezko mi wyczuc wlasnie o co chodzi w tym temacie, bo np autko z 1979r Golf1 bylby kultowym youngtimerem, a z kolei camaro z podobnego rocznika za podobne pieniadze juz nie?

Tez wrzucilem mustanga i napisal mi tu ktos ze to samochod dla szejka, ale przeciez baza jest juz za normalne pieniadze. Przyklad z miasteczka obok mojego:

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bqpjcfrabsyo

pogubilem sie...

Definicja oldtimera w niemczech (warunki zeby dostac numery 07- historyczne) to autko musi miec 30-lat i nie moze byc tuninngowane, ale moze byc restaurowane. Dopuszcza sie jakies male modyfikacje jak naprzyklad montaz swiatla przeciwmgielnego tylniego, ktore kiedys nie bylo obowiazkiem.

Opublikowano

o kultowych klasykach z duszą też mowa :cool1::wink4:

:embarrassed: my baaad

_________________________________________________

jak tak to mi się jeszcze widzi coś takiego :decayed:

dodge_charger-red_jpg.jpg

i wersja daytona :wink4:

daytona-red_jpg.jpg

jak w Top Gear testowali Chargera to Hammond powiedział, że twórcy chcieli stworzyć potwora, ale nie mieli pojęcia o aerodynamice i grill chłonie powietrze jak wieloryb plankton :kox:

Opublikowano

Charger kozak :kox: zresztą tak samo jak Fastback (szczególnie Shelby GT 500) :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 22:06_________________________________________________to może coś z filmu?

interceptorH1.jpg

:kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.