Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje TOP 10 (kolejność przypadkowa :tongue4::decayed:):

1. Pontiac Trans Am:

knightrider.jpg

2. Audi Quattro:

audiquattro19881024x768zd.jpg

3. Honda NSX:

hondansx.jpg

4. Toyota Supra:

toyotasupra19961024x768.jpg

5. DMC DeLorean:

deloreanflowers1024x768.jpg

6. Audi RS2:

audirs2avant19931024x76.jpg

7. Chevrolet Camaro:

chevroletcamaro19751024.jpg

8. Dodge Challenger:

dodgechallengerta197010.jpg

9. Mitsubishi Lancer EVO VI:

mitsubishilancerevovi.jpg

10. Nissan Skyline GT-R R34:

nissanskylinegtrvspecii.jpg

Opublikowano
  • Autor

może sobie kiedyś dokupię takiego klasyka do towarzystwa dla B2-ki

No właśnie, pokaż tu swoją B2-kę. :wink4:

cały urok Youngtimerów,to właśnie 100% oryginału w niesamowicie idealnym stanie :kox:

obniżone zawieszenie + ekstra felgi,to max z tuningu,no chyba,że oryginalne spoilery z lat produkcji.

Święte słowa. :th:

boberek miał fajnego youngtimera, ale z tego co wiem to sprzedał..

Golf%20I%20cabrio.jpg

Opublikowano

ze starych amercarów zawsze najbardziej mi się widział GTO z 1967 roku...

67_00342_1.jpg

aa_1967_pontiac_gto_xxx1.jpg

kumpel w Poznaniu ma Plymoutha Roadrunnera rocznik 71 :) w tej chwili jest w trakcie odrestaurowywania

ACFD3D.jpg

Opublikowano
  • Autor

Fajne fury. :th:

Mnie się podobają też nieco młodsze krążowniki, np:

2741891182277116365.jpg

2741891182277118731.jpg

2741891182277120871.jpg[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 09:05_________________________________________________W amerykańskich filmach zawsze najbardziej lubiłem pościgi: :kox::decayed:

800px-BluesmobileReplica.jpg

Opublikowano

Ford Capri

72898320.jpg

Opel Manta

51960300.jpg

:slina::kox:

Opublikowano

Volkswagen Corrado

1994-volkswagen-corrado-pic-63096.jpeg

Lotus Omega

lotusomega.jpg

Chevy El Camino

El%20Camino.jpg

Jako bonus Fiat 125p pick-up (na takiego poluje od dłuższego czasu ale wszystkie to totalne szroty)

osse0154al.jpg

pict2888stdstd9zx5ve.jpg

Opublikowano

cfcb543469874b20.jpg

zboczuchy wrzuciły zdjęcie do innego działu,ale dla mnie,to jest właśnie Youngtimer, auto które było świetne w swoich czasach i dzielnie znosi próbę czasu,a do tego można nim bez problemu jeździć co dziennie i do tego wspaniale wygląda. :good:

znalazł się w innym dziale ze względu na inne ciekawe "rysy" :kox:

coś ode mnie jako, że drugie auto mam takie do pracy (oczywiście nie cosworth)

essidrift.jpg

i coś na wesoło, a jednocześnie youngtimer'owo :wink4:

lambofiat.jpg

Opublikowano

Ja zaś od zawszę choruje na klasycznego Mustanga :)

1967mustangfastback.jpg

Opublikowano
  • Autor

Volkswagen Corrado

1994-volkswagen-corrado-pic-63096.jpeg

Ten samochód zawsze był dla mnie idealny. Poza tym Agatka - moja wychowawczyni ze średniej szkoły takim jeździła. :kox: Ależ to była sztuka - ta Agatka oczywiście. :decayed:

1991_vw_corrado.jpg

vw_corrado_schmidt_modern_line_03_gr.jpg

VW Scirocco to też była zadziorna furka. :)

c2473531822f459emed.jpg

Opublikowano

Mój kumpel miał białe corrado 1.8 G60 160KM :kox: :kox: Za 50zł robił max 50km :decayed:

To dla mnie ideał :rolleyes:

1981-audi-quattro-13_460x0w.jpg

A co do VW to nie zapominajcie o ogórach :decayed:

VW_Type_2_%28camper%29.jpg

Edit: sorki za rozmiar :rolleyes:

Opublikowano

94-renault-clio-williams.jpg

oryginalne Clio Williams, moje mega hiper turbo marzenie, ale idealy osiagaja kosmiczna cene

olio_1084820125_19_16s_av.jpg

R19 1.8 16V phase1- mialem kiedys taka, ale czarna bestie, moje pierwsze auto, byla w paskudnym stanie technicznym, ale kochalem ja calym soba, do dzis zdjecie nad lozkiem wisi

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.fastestlaps.com/showimage.php%3Ffname%3Dphotos/1992%2520Reanult%252019%252016S.jpg%26new_h%3D460%26new_w%3D460&imgrefurl=http://www.fastestlaps.com/car_Renault_19_16V.html&usg=__vtp0koPuKg6f4346KG_KTYax990=&h=306&w=460&sz=35&hl=pl&start=4&um=1&itbs=1&tbnid=1t_kzg559s_LpM:&tbnh=85&tbnw=128&prev=/images%3Fq%3Drenault%2B19%2B16v%2Bphoto%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN%26tbs%3Disch:1

a taka w idealnym stanie mial moj ojciec, a ja debil, w dwa tyg. po odebraniu prawka skasowalem ja na slupie ;(

caly czas mi siedzi w bani zeby ja kupic

Opublikowano

Jak dla mnie to tylko Mustang z 1967r Fastback (oczywiscie idealnie jakby to byl Shelby Gt 500 :D)

Richards-1967-Ford-Mustang-Super-Snake-Elenaor-GT500-Cover.jpg

WheelsandmoreFordMustangShelbyGT500Eleanor3.jpg

Opublikowano

No i wklejacie auta za grube pieniadze (niektorzy)

Ja mam marzenie (i napewno zrealizuje) na cos bardziej budzetowego

Chodzi mi np o Lade 2103

lada_2103_7.jpg

Czy blizniaczego 125p

Lub Poloneza

fso%20polonez%201500%20coupe

(najlepiej borewicza)

polonez.jpg

Opublikowano

561600.jpg

BMW CSi V12 dla mnie nr jeden :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

561600.jpg

BMW CSi V12 dla mnie nr jeden :gwizdanie:

Podobno bardzo się psuje, ale samochód bomba. :kox:

Czy tak wyglądały te pieski z kiwającą głową z PRLu??

749734.jpg

Czy ktoś ma coś takiego?

Opublikowano

jesli chodzi o mnie to ciagle mam nadzieje ze kiedys uda sie zbudowac ktores z tych aut :slina:

8c6edbb02bc7e2efmed.jpg

ce4f94c7e58c7786med.jpg

51be666cd7a378c9med.jpg

6d78674feb4c4384med.jpg

9cac6649f43ef5eemed.jpg

6e09be38bd09bf36med.jpg

Opublikowano

może nie youngtimer ale piękny

18745996.jpg

15500131.jpg

corvette 1958 :slina:

nie można też zapomnieć o nim :tongue4:

50908709.jpg

Opublikowano

Czy tak wyglądały te pieski z kiwającą głową z PRLu??

749734.jpg

Czy ktoś ma coś takiego?

http://www.spodlady.com/

Opublikowano
  • Autor

jesli chodzi o mnie to ciagle mam nadzieje ze kiedys uda sie zbudowac ktores z tych aut :slina:

8c6edbb02bc7e2efmed.jpg

ce4f94c7e58c7786med.jpg

51be666cd7a378c9med.jpg

6d78674feb4c4384med.jpg

9cac6649f43ef5eemed.jpg

6e09be38bd09bf36med.jpg

Miodzio. :drool: To jest to, co mi się podoba. Obecnie bawię się E trzydziestką - kupiłem ją w grudniu. :)

Niestety E30 jeszcze nie doczekała się sesji zdjęciowej. Zrobiłem tylko taką fotkę:

ioOLA.jpg

Opublikowano
  • Autor

szkoda że Ci nie zrobilismy fotek na wczesniejszym spocie

jak zwijałeś nią kostke pod OBI :naughty:

Taa, trzebabyło jeszcze dodać, że chodzę w dresie. :D

Przecież ja nie zwijam kostki w miejscach publicznych... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.