-
[ALL] PANASONIC CQ-C8405N - Prośba o opinie!
Witam serdecznie! Mam okazję kupna radioodtwarzacza PANASONIC CQ-C8405N. Powoli kompletuję Car Audio do samochodu i zależy mi na dość dobrych komponentach - wiem, że na przodzie zagrają głośniki Vibe Black Air 6. Co sądzicie o tym radiu? Jak wypada wg Was firma Panasonic w Car Audio? Jest to najwyższy model tej firmy, który z tego co widzę ma wiele ciekawych funkcji typu filtry LPF, HPF a z bajerów np. kolorowy wyświetlacz z animacjami. Jakby ktoś nie wiedział o jakie radio konkretnie chodzi to odsyłam na stronę: http://www.panasonic.com.pl/oferta.php?prod=3274 Mam okazję taniego kupna tego radia stąd moje pytanie Mam nadzieję, że pomożecie! Pozdrawiam, Maciek
-
[B5 AFN] Końcówka ala'Cupra
W B5 nie będzie to wyglądało za dobrze - przedmówcy mają rację. Pomyśl o jakiejś gustownej "dwururce"
-
[B6 AVF] 18`BBS CH, BRD, FMIC, jeszcze tylko tył...
Bardzo ładne Audi Widać, że zadbana i dopieszczona - tak trzymaj! Swoją drogą felgi masz genialne... Ogólnie samochód na wielki + Pozdrawiam!
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
Świetnie wygląda na tym felunku Ale tylne lampy niestety mi się nie widzą...
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Widzę kolega ze Strefy Car Audio Tam miałem okazję tylko poczytać na temat Twojego car audio a tutaj widzę, że przeprowadziłeś masę modyfikacji nie tylko w CA! Super, dla mnie bomba :> Prezentuje się genialnie! Pełen szacunek
-
[ALL B6] DOTZ Mugello Prośba o VT
Wzór świetny Ale tak jak koledzy radzą - bierz 18" bo "siedemnastki" będą ginąć w nadkolach...
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Ja zaś od zawszę choruje na klasycznego Mustanga
-
[B5 ADR] Lampy przednie
to są lampy do audi A5/S5 Nie kolego To są lampy robione na wzór tych z nowej A4/A5 do A4 B5
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Google - i wszystko jasne
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Spoko, nie ma sprawy Umówimy się jakoś koło czerwca, jak już będzie pogoda na całego Pozdrawiam
-
[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta
Mnie osobiście bardziej podoba się przód od S4 Ale moje zdanie jest jedno zarówno jeśli chodzi o pakiet S4 czy RS4 - jak już to robić całość tzn. oba zderzaki a nie tylko jeden. Ostatnio widziałem A4 B5 z przednim zderzakiem od RS4 i powiem Wam, że masakra - seryjne progi i zderzak tylni wyglądały tragicznie przez to, że zderzak od RS4 jest niski. Zero linii ani jakiejkolwiek spójności więc jeśli już to robić tylko całość
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Przecudna sztuka! I do tego ta biel - coś niesamowitego Pryskaj felgi na czarno, do tego ten czarny grill i będzie miazga! Pozostaje tylko pozazdrościć! BTW. Widzę, że mieszkasz niedaleko Łodzi Co Ty na jakąś sesję zdjęciową? Bo chętnie bym się tego podjął Pozdrawiam
-
Dziurka ;)
No dziurka galanta Ale wyjątek nie stanowi reguły! I tak Polska pod tym względem wymiata
-
[ALL] A oto moje polerowane felgi :)
Pełen szacunek! Naprawdę kawał świetnej roboty - i do tego własnoręcznej Pewnie czasu galancie Ci to zajęło ale efekt jak najbardziej na tak Pokaż tylko fotki na aucie!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam! Jestem nowym forumowiczem więc wypada się przywitać Nazywam się Maciek, lat 19, jestem z Łodzi. Obecnie jestem właścicielem Seata Cordoby SX (Coupe) - niestety samochód został mi skradziony i znalazł się pocięty na części Po wakacjach planuję kupno Audi A4 B5 i mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy dowiem się wiele cennych informacji na temat tego samochodu! Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
blaszczu
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta