Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Zespolone lampy Depo lepiej wyglądają niż od S4...
  2. Mi się podobał z srebrny grilem :> , ale jak wolisz z czarnym to Twoja sprawa .
  3. No i ja mam inną koncepcje na żabe... Preferuje inny styl... ...
  4. Popieram , tak samo było z moimi pokrowcami ..., a co do tych boczków to fajnie wyglądają .
  5. Cały czas myślałem, że w A4 B5 po drugim liftingu zegary są podświetlane na czerwono, a nie na jasno niebiesko i nie wiedziałem ani nie widziałem jak to wygląda. Teraz już wiem... . Ale dzięki emotikonką można wyrazić swoje emocje nie prawda i chyba po to są nie ?...
  6. Ładnie świeci ten po liftowy licznik w nocy .
  7. No nie..., ale z tego co widziałem to w A5 Sportback też jest czerwone poświetlnie. Jeżeli chodzi o zegary w A4 po II liftingu to nie widziałem jak w nocy świecą... .
  8. Hawaj szykuje bombe z opóźnionym zapłonem...
  9. Czerwone podświetlenie to znak rozpoznawczy Audi i zmieniać podświetlenie na inny kolor ...
  10. Na zakrętach trzyma się jak przyklejony :>. Z przodu 225/45, a z tyłu 245/40. Dobrze. Pomyśli się o zawiasie 1BE. No rzeczywiście trochę za dużo tych emotikonek . Poprawie się . W jakim sensie końcówka tłumika wygląda okropnie? .
  11. Witam . Oto zdjęcia mojej żaby (sesja letnia) :>, może nie jakieś cudo, ale ważne, że jest: Pozdrawiam :>.
  12. Lampki fajnie świecą :> , a o spryskach myślałeś ?
  13. Wiem :> ...i tak zostanie... Jak wiadomo stan dróg w Polsce jest nieciekawy . Dużo dziur i kolein... ... Może kiedyś 1BE zawita u żabki ...
  14. Faktycznie, źle zrozumiałem Twój post, bo początkowo myślałem, że chodzi o mnie . Jeżeli chodzi o porównanie do S4 to sobie tak napisałem... . Nie porównuje swojej Audi do S4 bo kilka różnic jest. Nawet nie można sobie napisać "prawie jak S4"... . Lepsze zdjęcia będą niedługo :>. Oto moja żabka : Pozdrawiam .
  15. Popieram w 100% . Te od A8 już się opatrzyły... Widziałem kiedyś piękne i nietypowe 17" alufelgi do Audi ... ale cena za duża... .
  16. a A8 22" :>
  17. Fajna czarnula :> z oszczędnym silnikiem diesla i popularnymi felgami od Audi A8 . Z tyłu brakuje dekielków .
  18. Dzięki Adrian za poparcie . Skórzane pokrowce to rozwiązanie tymczasowe Armistead, teraz są ważniejsze rzeczy niż tapicerka skórzana . Jeżeli uważasz, że oryginalne felgi od S4 to tani tuning i zespolone lampy DEPO to . Ja tuninguje swój samochód krok po kroku i według własnych upodobań. Nie podobają Ci się pokrowce. Twoja sprawa . Powiedział bym coś, ale nie będe się zniżał do Twojego poziomu . Mi nie szkoda kasy na Audi , poprostu dla mnie są teraz ważniejsze rzeczy do zrobienia przy samochodzie m.in. wymiana klocków i tarcz hamulcowych, płynu hamulcowego i konserwacja .
  19. Ogólnie fajna Audiczka z ładnym kolorem i dobrym silnikiem .
  20. Właśnie o te kierunkowskazy mi chodziło . Wcześniej miałem takie wystające, które parowały i były do d*py , a te są bardzo dobre :>.
  21. Prawie jak S4 :> . Ciekawa Audiczka z ciekawym kolorem i fajnymi felgami. Zazwyczaj S4 miały taki kolor .
  22. MTuning za 39 zł . Są na Allegro
  23. Fotki będą wkrótce... . Obecnie żaba jest rozebrana na części pierwsze... Ci wszyscy to są koledzy, którzy mnie znają i była taka sytuacja, że zaraz po założeniu pokrowców nie chcieli wyjść z samochodu bo im tak się podobało siedząc w środku... Tak jak wspomniałem wcześniej, ktoś lubi brewki do Audi proszę bardzo, mi się podobają skórzane pokrowce i tyle . Są różne gusta i guściki... Każdy tuninguje swój samochód według własnych upodobań tak żeby końcowy efekt zadowolił właściciela :>. Ja zawsze chciałem mieć samochód ze skórzaną tapicerką i dlatego te pokrowce skórzane mam założone :>.
  24. Fajna czarnulaz konkretnym silnikiem :>. Zajefajne BBSy . Jeszcze lampki po drugim lifcie i będzie ideał .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.