tauron

• Ostatnia wizyta

O tauron

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia tauron

Reputacja

1. Hmm nie widzi mi się to jakoś , jak dla mnie to za duże są do tych drzwi , a efekt byłby lepszy gdyby były zamontowane na tylnej półce , kolega Kwaśniewski dobrze napisał że dzwięk i tak będzie stłumiony , noo chyba że to ma robić dużo chałasu ale dzwięku z tego nie będzie i jestem tego pewien nie raz już to przerabiałem i to nie tylko na A4. ale to już rzecz gustu kto i co robi w swoim aucie , :gwizdanie:
  2. u mnie z kasowaniem inspekcji nie ma problemu , do tego używam vaga 4.9 pl tam wystarczy tylko po kolei wciskac pozycje od gory na dół i samo się przestawia i po robocie [mod]Czy przeczytałeś temat tego wątku? - kolejne OT będą skutkowały ostrzeżeniem[/mod]
  3. hm wiedzą wiedzą , tylko trzeba czytać wszystko uważnie :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_wymiana_filtra_paliwa-t35766.30.html#quickreply
  4. całkiem całkiem , tylko te lampy z tyłu
  5. nie wnikam głęboko ale pewnie miała bo widze delikatne zniekształcenia przy prawej lampie , ale nic przeczekam zimę i trzeba będzie się brac za nią , bo od kąd kupiłem jeszcze nic nie zrobiłem przy niej , nie licząc tego ze ją odkurzam i myję .
  6. O DV pisałem coś tutaj troche czasu temu , http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avj_splitter-t90126.0.html turbo słychac jak przygazuję na jałowym , takie fajne furkotanie ale zawsze myslałem że to ma tak byc chyba że się mylę , u mnie nie ma nikt z tym silnikiem tak że więc odpada , przyjdzie mi więc kupić .
  7. no własnie czuć zamula szarpanie czuć tez czasem jak ruszam to wyglada jak by go zalewało albo wachy brakowało ,czy może mieć coś do tego uszkodzenie DV , jeszcze go nie wymieniałem bo nie mogłem dostac a kupic na allegro uzywke to tak jak 6 w totka wygrac.
  8. Heh koledzy ja mam ten sam błąd po dzisiejszym skanowaniu , i tak ie błędy 01262 – Solenoid Valve for BOOST Pressie Control (N75) 26-00 – Output Open. 16505- throttle Position Sensor (G69); Implausible Signal P0121 - 35-10- - - Intermittent. 17978 – Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 – 35-10 - - - Intermittent. wiem że DV prawdopodobnie jest uwalony i nie działa , robiłem jakieś testy podesłane tu z forum i wychodzi że jest uwalony autko zamula jak na te swje koniki , aaa i mam jeszcze jedno pytanko ? ostatni po przejechaniu 10 km otworzyłem wieczorkiem maskę a tam czerwony kolektor , i nie wiem czy tak ma byc czy może cos jest nie tak .
  9. Witam dziś po skanowaniu wyskoczyły 3 błędy , i nie bardzo wiem o co chodzi 01262 – Solenoid Valve for BOOST Pressie Control (N75) 26-00 – Output Open. 16505- throttle Position Sensor (G69); Implausible Signal P0121 - 35-10- - - Intermittent. 17978 – Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 – 35-10 - - - Intermittent.
  10. No i czytając ten wątek niczego się nie dowiedziałem , ale jedno wiem quattro moja bieze od 12 do 13 /l w miescie czy mi sie podoba czy nie i mniej nie chce . to jest realne spalanie tego silnika i nikt mi nie wmówi że 1.8t qattro spala mniej , od pół roku smigam nia i nigdy mi nie wyszło mniej niż 12 , zawsze więcej to zalezy od nogi
  11. Hm ja tam smigam 1.8 t tez w quattro od pół roku i nie narzekam , po zakretach idzie jak po szynach , fakt rozpedza się dla mnie jakby mułowato , ale tłumaczę sobie to tym że na to maja wpływ koła 225x40x18'' no i spalanie w mieście 12,5l czasem i wiecej zależy od jazdy . zobaczymy jak bedzie juz niebawem odpowiednia pogoda jak to sie ma w zimie .
  12. Heh czytając ten temat też moge sie podczepic , ostatnio przy jezdzie do pracy moja niunia dostała przez chwilke buta i z ciekawości zajrzałem pod maskę , no i było tam czerwono jak , wystarczyło jej jakieś 1,5 kilometra , moim zdaniem chyba jednak te typy tak mają , jedno co jest ważne to nie gasic silnika w momencie gdy jest czerwona , wystarczy odczekac pare minut lub spacerkiem sie przejechać i będzie git .
  13. tauron

[B6 AVJ] Splitter

no tak trza będzie zrobić .
  14. tauron

[B6 AVJ] Splitter

Hm musze potwierdzić , napaliłem sie jak szczerbaty na suchary na tego TIP-a Będę miał na sprzedaż, za niedługo kilka sztuk TIP oraz Test Pipe hmm pewnie i ja bym się skusił.
  15. tauron

[B6 AVJ] Splitter

no i pupa ;( zawór chyba uwalony , jak zasysam powietrze przez te małe wejscie na górze to nic sie nie dzieje tak jakby była dziurka i słysze ja sobie syczy .