Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] 1995r. 1,8T Quattro. niebieska nowe fotki wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nadszedł czas i na mnie było trochę czasu to i fotki mogłem zrobić , a więc Moja paliwożerna kochanka :) :

Autko z 1995roku,

pełne wyposażenie, elektryczne , skóra itp.

silnik 1.8 t . Quattro

felgi 18'' oponki 225x40

postaram się dodać zdjęcia ale nie wiem czy mi się to uda.

75014661.th.jpg

96969515.th.jpg

98178176.th.jpg

94258646.th.jpg

43983007.th.jpg

dzisiejsze zdjęcia wnętrza tak jak obiecałem :

nie zbyt wyrazne ale są

22725428.th.jpg

37262048.th.jpg

34654461.th.jpg

63698506.th.jpg

Opublikowano

a środeczek pokażesz ?:P

Opublikowano

Ładna jest :good: ale przedni zderzak z siatexem :sick3:

Opublikowano

pomaluj jeszcze jedynie progi pod kolor, bo nie pasuja do pomalowanych listwach na zderzakach, poza tym to silnik git, naped mega gicior i odpowiednia felga. caly zestaw :good: :good: :good:

gratulowac

Opublikowano
  • Autor

srodek wrzuce jak bede mial troche czasu , a co do reszty narazie jest w takim stanie jak ja nabyłem , z pewnoscia sie zmieni. :> :quattro:

Opublikowano

srodek wrzuce jak bede mial troche czasu , a co do reszty narazie jest w takim stanie jak ja nabyłem , z pewnoscia sie zmieni. :> :quattro:

:quattro: napędu to Ci zazdroszczę :slina:

Opublikowano
  • Autor

heh zobacze zima jak się prowadzi jeszcze nie miałem okazji. :no: ale z pewnością będzie fajnie. :naughty:

Opublikowano

bardzo ładna jak na ten wiek :good: zmiany odmłodziły autko felga pasuje idealnie :shocked: jedno zastrzeżenie tylny zderzak lub lampa jest kiepsko spasowana może to kwestia regulacji warto by to poprawić. Zapodaj więcej fotek zwłaszcza w środku życzę więcej tak pozytywnych zmian, pozdrawiam :>

Opublikowano
  • Autor

.

bardzo ładna jak na ten wiek :good: zmiany odmłodziły autko felga pasuje idealnie :shocked: jedno zastrzeżenie tylny zderzak lub lampa jest kiepsko spasowana może to kwestia regulacji warto by to poprawić. Zapodaj więcej fotek zwłaszcza w środku życzę więcej tak pozytywnych zmian, pozdrawiam :>

:good: dzięki , fakt jest taki że dopiero zauważyłem ten mankamencik dopiero teraz ( z tą klapą tylną) , ma kilka jeszcze innych niedociągnięć które trzeba zlikwidować ale to powoli po kolei dojdziemy, a fotki będą tylko czasu teraz mało ,[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 18:57_________________________________________________

a to dzisiejszy wyczyn , trochę się przy tym pomęczyłem ale jak dla mnie to warto było ;

tak wyglądały przed:

49912334.th.jpg

a tak wyglądają po , zdjęcie nie oddaje tego efektu co widok na żywo ale jest ok

66537689.th.jpg

52268654.th.jpg

będzie trochę czasu to zapodam dokładniejsze foty :quattro:

Opublikowano

Prawie jak S4 :> :kox::naughty:. Ciekawa Audiczka z ciekawym kolorem i fajnymi felgami. Zazwyczaj S4 miały taki kolor :decayed:.

Opublikowano

nogaro blue;) ładna tylko kolo opatrzone;)

Opublikowano

nogaro blue;) ładna tylko kolo opatrzone;)

Kolorek :kox:

A fele tak jak mówisz "opatrzone" ale prezentuje się :good:

Opublikowano
  • Autor

opatrzone , pewnie są bo już wiele autek widziałem z takimi samymi , ale jezdzic trzeba na takich jakie są . :mysli:

Opublikowano

opatrzone , pewnie są bo już wiele autek widziałem z takimi samymi , ale jezdzic trzeba na takich jakie są . :mysli:

Zależy gdzie. Dla mnie ta felga jest :kox:

Opublikowano

Siata w zderzaku :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Siata w zderzaku :sick3:

niestety taka juz była i co mam z tym zrobic ???

:confused4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jak co zrobić ?! - Zbierać PLN'y i zmieniać na zderzaczek z s4 :przebiegly:

A co do woziku - znasz moje zdanie ;)

Opublikowano

Pod maską - bliźniak

Napęd - bliźniak

Kolor - rzecz gustu

Fele - O KUTFA!!! :kox:

Bezawaryjności & szrokości...

:good:

Opublikowano

fajny kolorek :>

12MHqJ.jpg

Opublikowano

A czemu progi nie w kolorze??? :naughty:

Miała dzwona przodem? bo widze lewy błotni z otworami na listwe z pierwszelo lifta 97-99 :naughty::decayed:

Reszta bardzo fajna :good: 1,8T + Quattro to fajna zabawka :kox: No i ten niebieski kolor :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.