Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stahxxx

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. poczekaj do maja napewno odpali To nie jest miejsce do głupich żartów.W działach technicznych wypowiadamy się konkretnie i rzeczowo.
  2. u mnie abs dziala a tez nie moglem sie polaczyc vagiem
  3. ja ostatnio kupywalem do swojego AVN swiece i placilem po 40 zl za sztuke ale napewno ori,,na alegro sa po 20zl,, ale w wiekszosci to tylko pydelka sa ori a swieca chinska,,
  4. stahxxx odpowiedział(a) na Chuck Norris temat w 1.9TDI
    ustawienie kata wtrysku,,,,u mnie 80zl
  5. AVN :> szkoda tylko ze juz na wymarciu,,,,,chcialbym miec teraz nowke sztuke avn na wymianke,,
  6. jezdze kombi poprzednie moje auto to passa b5 ,,w pasku wiecej miejsca i to duzo,,ale jezdzilem trasy czesto do belgi do holandi wydawalo mi sie ze ok ,ale raz pozyczylem audi a4 b5 i szok przyjemnosc jazdy jak dla mnie zdecydowanie lepsza wiekszy komfort,,robiac taka sama trase odczulem duzo mniejsze zmeczenie,,wtedy postanowilem zmienic marke,,i nie zaluje bo nie potrzebuje duzego bagaznika a w audi czuje sie wiele wiele lepiej,,,passatem jakos jest bardziej sztywna jazda,moze dlatego ze nie jestem zbyt wysoki nie potrafilem w pasku znalezc sobie tak wygodnej pozycji w fotelu jak w audi,,,jesli chodzi o reszte typu koszty to nie widze roznicy,przynajmniej w b5 moze jakies czesci ori sa drozsze ale anie pasek ani moja niunia nie psuja sie tak abym musial kupywac jakies drogie czesci,,,wymienialem termostat na ori i dalem 80zl w pasku 75zl ,,itp,,,,nastepne auto napewno badzie ze znaczkiem poza tym audi jest ladniejszy :>
  7. Wrong Hole with DJ Lubel, Taryn Southern and Scott Baio [PL bylo juz ostatnio to wklejalem
  8. zakochany na maxa :>
  9. http://www.smog.pl/wideo/30148/oswiadczyl_jej_sie_na_trybunach_nie_zgodzila_sie/
  10. trzeba latac,,bo dziura ja sie patrzy i to pewnie w nadkolu wewnetrznym rowniez,,,,zadne szpachlowanie co tam szpachlowac jak tam wyjdzie wielka locha razem z rantem,,tylko reperaturka z blaszki,,
  11. z tym nadmuchem to jest ok,,,a co do swiecenia to umnie widac dobrze,,a jak przelacze na kody to bardzo mocno swieci,,,
  12. http://www.obrazki.jeja.pl/2377,dres.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.