-
[B5 AFB] Czekac czy działać?
poczekaj do maja napewno odpali To nie jest miejsce do głupich żartów.W działach technicznych wypowiadamy się konkretnie i rzeczowo.
-
[B5 AJM] Vag łączy się ze wszystkim oprócz abs-u
u mnie abs dziala a tez nie moglem sie polaczyc vagiem
-
[ALL B5] w trzech oponach jednakowe bieżniki i w czwartym innny moze tak być?
nie moze tak byc!musza byc jednakowe opony na osi..
-
[B7 BLB] Czy te świece to dobry zakup?
ja ostatnio kupywalem do swojego AVN swiece i placilem po 40 zl za sztuke ale napewno ori,,na alegro sa po 20zl,, ale w wiekszosci to tylko pydelka sa ori a swieca chinska,,
-
[B6 AVF] Nie odpala...
ustawienie kata wtrysku,,,,u mnie 80zl
-
Najlepszy motor - statystycznie
AVN :> szkoda tylko ze juz na wymarciu,,,,,chcialbym miec teraz nowke sztuke avn na wymianke,,
-
Passat vs A4
jezdze kombi poprzednie moje auto to passa b5 ,,w pasku wiecej miejsca i to duzo,,ale jezdzilem trasy czesto do belgi do holandi wydawalo mi sie ze ok ,ale raz pozyczylem audi a4 b5 i szok przyjemnosc jazdy jak dla mnie zdecydowanie lepsza wiekszy komfort,,robiac taka sama trase odczulem duzo mniejsze zmeczenie,,wtedy postanowilem zmienic marke,,i nie zaluje bo nie potrzebuje duzego bagaznika a w audi czuje sie wiele wiele lepiej,,,passatem jakos jest bardziej sztywna jazda,moze dlatego ze nie jestem zbyt wysoki nie potrafilem w pasku znalezc sobie tak wygodnej pozycji w fotelu jak w audi,,,jesli chodzi o reszte typu koszty to nie widze roznicy,przynajmniej w b5 moze jakies czesci ori sa drozsze ale anie pasek ani moja niunia nie psuja sie tak abym musial kupywac jakies drogie czesci,,,wymienialem termostat na ori i dalem 80zl w pasku 75zl ,,itp,,,,nastepne auto napewno badzie ze znaczkiem poza tym audi jest ladniejszy :>
-
Strefa Śmiechu
Wrong Hole with DJ Lubel, Taryn Southern and Scott Baio [PL bylo juz ostatnio to wklejalem
-
Strefa Śmiechu
zakochany na maxa :>
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/30148/oswiadczyl_jej_sie_na_trybunach_nie_zgodzila_sie/
-
Strefa Śmiechu
- [INNE] Pecherzyki
trzeba latac,,bo dziura ja sie patrzy i to pewnie w nadkolu wewnetrznym rowniez,,,,zadne szpachlowanie co tam szpachlowac jak tam wyjdzie wielka locha razem z rantem,,tylko reperaturka z blaszki,,- [B5 AFN] Klimatronic sam się przełącza
z tym nadmuchem to jest ok,,,a co do swiecenia to umnie widac dobrze,,a jak przelacze na kody to bardzo mocno swieci,,,- Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
http://www.obrazki.jeja.pl/2377,dres.html - [INNE] Pecherzyki
stahxxx
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Konto
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.