Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stahxxx

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stahxxx

  1. poczekaj do maja napewno odpali To nie jest miejsce do głupich żartów.W działach technicznych wypowiadamy się konkretnie i rzeczowo.
  2. u mnie abs dziala a tez nie moglem sie polaczyc vagiem
  3. ja ostatnio kupywalem do swojego AVN swiece i placilem po 40 zl za sztuke ale napewno ori,,na alegro sa po 20zl,, ale w wiekszosci to tylko pydelka sa ori a swieca chinska,,
  4. stahxxx odpowiedział(a) na Chuck Norris temat w 1.9TDI
    ustawienie kata wtrysku,,,,u mnie 80zl
  5. AVN :> szkoda tylko ze juz na wymarciu,,,,,chcialbym miec teraz nowke sztuke avn na wymianke,,
  6. jezdze kombi poprzednie moje auto to passa b5 ,,w pasku wiecej miejsca i to duzo,,ale jezdzilem trasy czesto do belgi do holandi wydawalo mi sie ze ok ,ale raz pozyczylem audi a4 b5 i szok przyjemnosc jazdy jak dla mnie zdecydowanie lepsza wiekszy komfort,,robiac taka sama trase odczulem duzo mniejsze zmeczenie,,wtedy postanowilem zmienic marke,,i nie zaluje bo nie potrzebuje duzego bagaznika a w audi czuje sie wiele wiele lepiej,,,passatem jakos jest bardziej sztywna jazda,moze dlatego ze nie jestem zbyt wysoki nie potrafilem w pasku znalezc sobie tak wygodnej pozycji w fotelu jak w audi,,,jesli chodzi o reszte typu koszty to nie widze roznicy,przynajmniej w b5 moze jakies czesci ori sa drozsze ale anie pasek ani moja niunia nie psuja sie tak abym musial kupywac jakies drogie czesci,,,wymienialem termostat na ori i dalem 80zl w pasku 75zl ,,itp,,,,nastepne auto napewno badzie ze znaczkiem poza tym audi jest ladniejszy :>
  7. Wrong Hole with DJ Lubel, Taryn Southern and Scott Baio [PL bylo juz ostatnio to wklejalem
  8. zakochany na maxa :>
  9. http://www.smog.pl/wideo/30148/oswiadczyl_jej_sie_na_trybunach_nie_zgodzila_sie/
  10. trzeba latac,,bo dziura ja sie patrzy i to pewnie w nadkolu wewnetrznym rowniez,,,,zadne szpachlowanie co tam szpachlowac jak tam wyjdzie wielka locha razem z rantem,,tylko reperaturka z blaszki,,
  11. z tym nadmuchem to jest ok,,,a co do swiecenia to umnie widac dobrze,,a jak przelacze na kody to bardzo mocno swieci,,,
  12. http://www.obrazki.jeja.pl/2377,dres.html
  13. http://www.looknij.pl/video/630
  14. http://www.smog.pl/wideo/1026/ruch_uliczny_w_indiach/[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 17:46_________________________________________________Tatko rano wybierał się do pracy. W łazience mamcia go dopadła, gdyż chciało jej się bardzo seksu. Więc zaczęli uprawiać miłość fizyczną. W pozycji na pieska. Nagle w drzwiach stanął Jasio. - Kurde, muszę wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji - pomyślał tatko. - A ty, niedobra! Ty... ! - ryknął tatko i zaczął walić mamcię w d*pę. Nie będziesz już Jasia więcej biła... A masz... ! A Jasio krzyczy: - Super tatko, super !!! Wyruchaj jeszcze kota, żeby mnie nie drapał !!![br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 19:13_________________________________________________Do domu wraca po pracy bardzo zmęczony grabarz. Żona zapytuje go o przyczynę: -Co ci Heniu? ..dużo pogrzebów? ...że taki padnięty jesteś?? -Nie miałem tylko jeden. -No to nie przesadzaj... -No, ale chowaliśmy kierownika skarbówki... i jak go zakopaliśmy to były takie brawa, że musieliśmy bisować siedem razy!!![br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 19:14_________________________________________________Idzie sobie zajączek przez las podskakuje, podśpiewuje... Usłyszał go krecik. - Z czego tak się cieszysz, zajączku? - Bo idę na dziewczynki... - Weź mnie ze sobą, sam nie trafię, bo jak wiesz słabo>widzę. Idą dalej razem, nagle zajączek potknął się o korzeń. - O, k_rwa ! Na to krecik. - Dzien dobry pani .
  15. zabawne teksty i wpadki w tv, jaja w telewizji (pl), fun GAC humor śmieszne
  16. nie wiem czy to juz bylo? Wiejski tuning
  17. http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/30833/kierowcy_ciezarowek_kontra_kierowcy_osobowek_rzeznia/
  18. zemsta bonka. Tylko dla doroslych!! http://www.smog.pl/wideo/30944/prawda_o_pzpn_tylko_dla_doroslych/
  19. usuneli juz...a co to bylo?
  20. ojej jacy wrazliwi,,,tylko sie czepic potraficie,,,i narzekac!!pewnie z domu nie wychodzisz..?uwaxaj na maczety
  21. zalezy jak sie na to popatrzy,,dla mnie smieszne..
  22. to tez juz bylo? :> http://www.smog.pl/wideo/30886/walka_ruskich_rabadzurkow_powazne_argumenty/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.