-
Analiza Logów Po Czyszczeniu Turbo Afn
właśnie nie dymi i równo pracuje. logi w dwójkę robiliśmy
-
Analiza Logów Po Czyszczeniu Turbo Afn
żadna. jednie co, to to że na MAPie ciśnienie jest, a silnik sam widzisz jak chodzi... A wg wskaźników, ecu ma wszystko co potrzeba, a jest kupa.. więc trzeba kombinować ewentualności. jak miałem hondzianke w benzynie - 0 błędów, zapłon wymieniony, kompresja sprawdzona, a na wolnych obrotach nie chodził na 1 cylindrze..... !!! przypadkiem okazało się że wydmuchało uszczelke kol. dolotowego ED Słupek - to blok silnika - żargon sprzedawców silników mechanik jak czyścił kolektor to uszczelkę też wymieniał jeśli o nią chodzi. Zastanawiam się nad wyczyszczeniem intercoolera bo tak przy 3000 obrotów jest miękki przewód ten wychodzący koło alternatora
-
Analiza Logów Po Czyszczeniu Turbo Afn
witam jeżeli chodzi o prace silnika, zapalanie i dymienie to wszystko ok no a jeśli chodzi o spalanie no to jest trochę większe ale myślę że to wina opon na jakie zmieniłem 225/55 r16. Kolektor ssący też czyściłem filtry oczywiście też wymienione,a wlotów w głowicy nie ruszałem. No a paliwo raz eko dieasel a raz verwa dieasel ale bez większych różnicy. Czyli proponujesz mi sprawdzić i ewentualnie zregenerować wtryski, a o jaki słupek chodzi?
-
Analiza Logów Po Czyszczeniu Turbo Afn
egr był czyszczony no i u mechaniora na chwile go zaślepiliśmy i też bez zmian. Jeszcze spróbuje wyczyścić inercooler, ale już mi pomysły się skończyły
-
Analiza Logów Po Czyszczeniu Turbo Afn
ten pierwszy na górze log 011 na czwartym biegu i reszta na trzecim niestety nie mam gdzie się rozpędzić na piątce z resztą i tak ledwo dobija do 160km/h
-
Analiza Logów Po Czyszczeniu Turbo Afn
Witam od niedawna mam taki problem że autko strasznie zamula na 4 i 5 biegu i nie pokazuje żadnych błędów na vagu ostatnio wymieniałem sprzęgło, wymienione wszystkie przewody podciśnieniowe do sterowania turbiną, wszystkie opaski na łączeniach intercolera, podmieniona przepływka, podmieniony zawór N75, czyszczona była turbina, wydłubany katalizator co nic nie pomogło. Na pierwszych trzech biegach jest super, a później jakby turbo nie chciało dalej pompować i z oporami ledwo osiąga 160km/h .Proszę o wskazówki gdzie mogę jeszcze szukać, pozdrawiam LOGI: DYNAMICZNE: Grupa 011: http://vaglog.rtnet.pl/log_181535.html Grupa 011: http://vaglog.rtnet.pl/log_181534.html Grupa 010: http://vaglog.rtnet.pl/log_181533.html Grupa 008: http://vaglog.rtnet.pl/log_181532.html Grupa 003: http://vaglog.rtnet.pl/log_181531.html Grupa 001: http://vaglog.rtnet.pl/log_181530.html Grupa 000: http://vaglog.rtnet.pl/log_181529.html STATYCZNE: Grupa 007: http://vaglog.rtnet.pl/log_181544.html Grupa 004: http://vaglog.rtnet.pl/log_181545.html Grupa 011: http://vaglog.rtnet.pl/log_181546.html Grupa 013: http://vaglog.rtnet.pl/log_181547.html Grupa 018: http://vaglog.rtnet.pl/log_181548.html Grupa 023: http://vaglog.rtnet.pl/log_181549.html Grupa 000: http://vaglog.rtnet.pl/log_181538.html Grupa 000: http://vaglog.rtnet.pl/log_181539.html Grupa 001: http://vaglog.rtnet.pl/log_181540.html Grupa 003: http://vaglog.rtnet.pl/log_181541.html Grupa 003: http://vaglog.rtnet.pl/log_181542.html Grupa 004: http://vaglog.rtnet.pl/log_181543.html
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
słabo się odpycha na 4 i 5 biegu mój mechanik już ręce opuścił i szukam mądrzejszej głowy,pozdrawiam
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Witam czy ktoś z pobliskich klubowiczów potrafi zrobić ligi statyczne i dynamiczne???
-
podłączenie spryskiwaczy reflektrów
To będzie kosztowne przedsięwzięcie: -pompki które się wysuwają ze zderzaka X2 (nowa ok 100zł) -zbiorniczek z dwoma pompkami jedna na szybę druga większa na spryski (używka około 60zł) -no i podłączenie
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam potrzebuje pomocy przy montażu PDC w Audi A4 B5 1999r zakupiłem sobie zestaw w 15lolo wszystko już rozciągnąłem pozostało podpiąć kostkie 16 pinową do samochodu, kiedyś w A3 z pomocą Bart-S udało mi się podłączyć no ale skleroza nie boli (podobno). Tak więc koledzy gdzie mam się wpiąć tą kostką 16 pinową
-
[b5 afn] avant po lifcie by street23player
cześć kolego oczywiście jak będziesz przejeżdżał to zapraszam na małego spota
-
[b5 afn] avant po lifcie by street23player
Witam wszystkich na forum po raz kolejny wróciłem do czterech kółek na masce z czego jestem bardzo zadowolony. Parę lat temu już siedziałem za sterami A4 B5 więc w nowo kupionym czuje się jak w domu.Chociaż przy kupnie strasznie zamulona (kobitka jeździła pół roku) ale już została przywołana do porządku. Pozdrawiam ;-) Na wyposażeniu: -climatronic -pełny fis -spryskiwacze reflektorów (które na razie nie działają) -felgi 16' standard -zmieniarka oryginalna+radio też -2xszyby elektryczne oczywiście też standard -hak -i pewnie coś tam jeszcze......
-
[ALL B5] czarne A4 avant...
Witam a gdzie można by było obejrzeć auto??
-
Nakarm psa
poszło pozdrawiam
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
cześć ja się wybieram
street23player
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta