-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
ori sprzęgło już ma dość, bo się ślizga. zmienią na takie samo jak dwumas nie będzie miał luzów. a jak dwumas będzie w słabym stanie to muszę coś wykombinować.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
do a4 b5 afn przy zmianie sprzęgła jak wrzucę sprzęgło z 1Z przy wirusie na 145KM długo nie pożyje nie ma żadnych oznak zużycia dwumasy jak zdejmę skrzynię to się okaże. Ale po przeczytaniu tematu mam mętlik w głowie.. zakładać z awx sprzęgło, czy może jeszcze coś innego
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
1.9 tdi afn prawie 300 000 przebiegu ( pewnie ma więcej i tak ) w moich rękach od 100 tyś. Na hamowni wypluł 123KM serii
-
1.9 tdi odpala i gaśnie, choinka w zegarach
pod kompem pokazuje błąd 17978. Przeważnie samochód odpala, ale po wrzuceniu wstecznego zapala się abs i air bag i znika prąd wszędzie i samochód gaśnie, wrzucę na luz zapala się wszytko, ale zegary mrugają
-
1.9 tdi odpala i gaśnie, choinka w zegarach
Witam, dziś rano odpaliłem samochód wrzuciłem wsteczny po czym zapalił się błąd absu poduszki, beeep wykrzyknik i samochód zgasł i tak kilka razy, gdy się ociepliło odpalił normalnie jeździł. Dziś rano to samo przekręcam kluczyk zegary nie świecą tylko mrugają, klimatornik też, auto na 2 sek i gaśnie wywala błąd absu, poduszki i wykrzyknik. gdzie szukać przyczyny ?
-
Dziwne syczenie podczas przyśpieszania
filtr powietrza kiedy wymieniałeś ? jak Ci się poci intercooler to może on powodować takie dźwięki, przerabiałem ten temat ostatnio
-
Uchwyt na napoje z Audi A4 B5 99r do przedlifta 96r zamiast schowka.
ma ktoś jeszcze zdjęcia z tej operacji ? I post za stary
-
12v w chwili otwórz/zamknij gdzie szukać
witam, nie mogę znaleźć nigdzie sygnału 12v w chwili zamykania i otwierania się samochodu z pilita. Kierunki zbyt krótko działają by wyzwolić funkcję coming living home szukałem nawet od sterownica c. zamka i nic
-
pomoc w wyborze zestawu
dzięki kolego za podpowiedź. a wracając do bose to pod niefabrycznym radiem ma to szanse grać ?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
ja mam problem po założeniu sprężyn i amortyzatorów -40/30 ap sport przód stoi wyżej od tyłu. średnio to wygląda co z tym zrobic
-
po zmianie zawieszenia na sportowe przód stoi wysoko
zmieniłem przód i tył. robię jakieś próby reklamacji, ale cięzka sprawa z tym.
-
po zmianie zawieszenia na sportowe przód stoi wysoko
witam , mam problem po zmianie zawieszenie z seryjnego na obniżające -40/30 ap ap sportfahrwerke przód samochodu stoi wyżej niż tył. Zmienione amory + sprężyny. Tył usiadł normalnie, a przód nadal stoi w górze w stosunku do tyłu.
-
pomoc w wyborze zestawu
trudno znaleźć bose
-
pomoc w wyborze zestawu
witam mam zamiar wstawić do przodu w drzwi głośniki 160mm http://allegro.pl/glosniki-powerbass-s-60c-s-6c-210w-165mm-smycz-i5333311002.html do tego sub http://allegro.pl/skrzynia-basowa-subwoofer-glosnik-jbl-cs-1214-i5570431298.html jaki polecacie do tego wzmacniacz żeby ten zestaw zasilić ? czy może polecicie mi coś lepszego.
-
Montaż Modułu Drl
da się to jakoś podpiąć żeby się załączyły światła po uruchomieniu silnika ? bo jednak światła plus odpalanie diesla w zimie to nie jest dobry pomysł