Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od 2 tygodni jestem jego posiadaczem A4 1.8 z 2000r.

Wyposażenie między innymi:

- ABS

- 4x AIR BAG

- wspomaganie

- el. szyby x2

- el. lusterka

- podgrzewane lusterka

- centralny zamek z pilota

- domykanie szyb z kluczyka i pilota

- otwieranie szyb z pilota

- otwieranie klapy bagażnika z pilota

- klimatronic

- podgrzewane fotele

- podłokietnik x 2

- ori radio + 6 głośników + ori głosnik basowy wbudowany w bagażniku

- ori alu 15" (zima) + alu zapas

- alu 16'' (lato)

- halogeny

- xenon HID 6000k

- sprężyny LOVTEC -35mm/-35mm

i takie pierdołki :

- podświetlenie nóg przy otwarciu drzwi kierowca-pasażer

- 6 lampek w podsufitce

- rozwijana siatka odgradzająca bagażnik z kabiną

- welurowe dywaniki w kolorze

- regulowana kierownica w 2 płaszczyznach

- regulowane światła

- alu ramki na zegarach

- czujnik parkowania

- podświetlane pokrętła nawiewu.

beztytuuonj.jpg

ma4a.jpg

Kolejne fotki na następnych stronach

Opublikowano

no niezla maszynka :good:

tylko szkoda ze kombi :confused4:

ale widze ze masz niezly zapas opon :kox:

Opublikowano

Fajny polift :good:

Podstawowe pytanie jakie plany :naughty:

Opublikowano

ładny "trumniak" :wink4:, dobra baza do modyfikacji jeśli coś planujesz

Opublikowano

Super Audik - no i Avant :good:

Opublikowano
  • Autor

No pewnie że planuje :tongue4: Na początek myślę o ładnym alu 16-17 a póżniej może posadzę trochę niżej na glebe.

Opublikowano

Elegancki Avancik :naughty::kox::decayed::tongue4:. Założy się fajne 17", pójdzie troche w dół i będzie git malina :naughty::kox::decayed:.

Opublikowano

Na początek do zdejmij to coś z lusterka :tongue4:

Reszta OK - ładna baza do dalszych modyfikacji.

Opublikowano

To zapachowe drzewko proponuję gdzieś schować, np. pod podłokietnik :wink4: U mnie tam leży i tak samo intensywnie smrodek rozchodzi się po aucie :naughty: A poza tym ładna seria ;) kilka zmian i będzie super :good:

Opublikowano

jeszcze szybki przyciemnij :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zrobiło się całkiem wiosennie więc czas na letni zestawik. Dziś go założyłem :> Jutro może zrobie fotki.[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 20:42_________________________________________________Jedna fotka zrobiona na szybkiego

forzka.jpg

Opublikowano

ściągnij hak... o ile go nie potrzebujesz :tongue4:

Opublikowano

Ten piękny wzorek RS w rozmiarze 17'' albo tak jak tutaj na fotce 16'' wygląda fatalnie :( Dlaczego nie kupiłeś większych? :decayed: Jeśli chciałeś 16'' trzeba było wybrać inny wzór :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Ten piękny wzorek RS w rozmiarze 17'' albo tak jak tutaj na fotce 16'' wygląda fatalnie :( Dlaczego nie kupiłeś większych? :decayed: Jeśli chciałeś 16'' trzeba było wybrać inny wzór :disgust:

No wiadomo że na większej feldze by wyglądał lepiej, ale znacznie by spadł komfort. A 16 cali to taki kompromis komfort/wygląd.

Ten wzorek mi się podoba, dlatego go kupiłem :wink4:

Opublikowano

Jak mi się ogólnie nie widzi a4 w kombi to ten jest ładny.

Opublikowano

dywaniki zmien z gumy na welur :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Welur będzie w sobotę założony. Tylko muszę odkurzyć pod gumami :wink4:

No i pewnie zrobie odrazu lepsze fotki[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 12:17_________________________________________________Dziś miałem trochę czasu i pstryknołem kilka fotek:

32334223.jpg

72639460.jpg

93720356.jpg

22307889.jpg

12289589.jpg

97762044.jpg

Opublikowano

Fajne autko... ladne alu choc tyciu chyba za male na kombi ;) Generalnie pelna elegancja ...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dodam jeszcze kilka fotek ze środka skoro już je mam:

36366895.jpg

63087012.jpg

13076228.jpg

Zastanawiam się nad zakupem ori radia na CD do mojej A4. Dużo sie naczytałem na forum że jednym działa bez ''can'' a innym nie. Może ktoś posiada takie radyjko w swoim audi, iby sie wypowiedział co i jak lub, ktoś się wypowiedział jak coś więcej wie na ten temat.

Interesuje mnie takie radyjko jak na danej aukcji:

http://www.allegro.pl/item641357272_audi_concert_ii_22cm_chowane_galki_a3_a4_a6_itp.html

Czekam na wypowiedzi

Opublikowano

Takie radyjko fajna sprawa, tylko nie za tą kase!!! podłączyć sie da, nawet RDS mozna podłączyć ale tylko w zegarach poliftowych i to tez nie w kazdym typie, ten temat poruszony jest na wątku o wymianie zegarów na fis. Możesz kupić adapter do radia wtedy nie bedziesz musiał przerabiać instalacji(na alegro są najtańsze po 119zł) Sam panel rózni sie odcieniem, stosując takowy adapter ne bedziesz miał problemów z co godzinnym wyłączaniem sie radia i dzialaniem po włożeniu kluczyka do stacyjki oraz podświetlenie(to akurat mozna zrobić samodzielnie ciagnac sygnał can z zegarów czy jakos tak). Troszke jest opisane na ten temat na forum

Ale jak bym miał 500zł wydać na radio to jednak wolał bym kupić cos nie oryginalnego, albo concert1+zmieniarka, bo dajac 500zł za ten model w sumie nie oczekuj rewalacji w zamian za przeróbki jeszcze :disgust: sam sie kiedys nad tym zastanawiałem ale chyba temat odpuszcze no chyba że sie okazja jakaś trafi :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.