Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sadek_WLG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. sprawa była prosta... szczotki się skońcowały
  2. pisałem ze z pycha pali... prąd do rozrusznika dochodzi kostka dobra... pozostaje wyciągnąć rozrusznik i zobaczyć co z nim nie halo
  3. już wymieniona ale to nic nie dało...dziś jade podlaczyc się pod komputer może cos pokaże a i mała poprawka piszczy cos w okolicach przepustnicy a nie rozrusznika może coś ze wryskiem pompka albo jakiś czujnik padłi dlatego nie kręci??
  4. Sadek_WLG opublikował(a) temat w 1.6
    Witam mam problem ze swoja b5 AGP. Dzis po powrocie do domu nie moglem zgasic silnika stacyjka się zaciela wiec zdusiłem samochod, i przy uzyciu "większej" sily stacyjka wrocila i chodzi normalnie... ale samochod nie chce krecic, kontrolki wszystkie gasna jak należy nie ppokazuje zadnego bledu tylko cos piszczy w okolicach rozrusznika stawiam na elektrowlacznik... z pycha samochod pali...
  5. witam a co myślicie a takim zestawie do sedna?? MAGNAT Skrzynia BS30 800W + Wzm. EDITION TWO Sklep (3243291406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy ten wzmacniacz poradzi sobie z ta skrzynia?? może ktoś posiada podobny zestawik i mógł by powiedzieć jak to gra w sedanie
  6. Witam. Od pewnego czasu chodzi za mną myśl o zamontowaniu głośników z tyłu i tu jest pierwszy problem gdzie?? Myślałem o półce ale ona ma pod spodem jakąś blache i nie wiem czy tam wejdą jakiekolwiek głośniki... Ale teraz najważniejsze nie mam wyprowadzonych żadnych kabli na tył, którędy bd najlepiej je poprowadzić od radia?? (chyba że te kable gdzieś są a ja nie wiem)
  7. ok dzieki za pomoc
  8. sadowac sie nie ma co bo cie cie to bedzie sporo kosztowalo i i tak sa marne szanse na wygrana szkoda kasy z tymi lysymi to niezly pomysl
  9. Sadek_WLG odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    w pelni sie zgodze ja jak bede modyfikowal swoja to nie bede pytal nikogo zaloze to co bede chcial widze Adriano007 ze masz pod maska to samo co ja
  10. a mogl bys powiedziec jak to wyczyscic?
  11. w silnik moze zainwestowac stozek swiece filtr powietrza na samym stozku moze wycisnac 10KM wiecej
  12. Sadek_WLG odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ale ty tez nie masz najnowszej fury wiec nie wiem o co ci chodzi wiec nie wyskakuj z s4 bo wiele od a4 sie nie rozni
  13. ja mam rok 2000, może nie podejść A jak ze śrubami do mocowania jednomasa? podobno dwumas miała dłuższe i trzeba je skrócić. a w profilu napisales ze masz 1999r ja bym chyba zaryzykowal wiele zeczy na allegro kupuje i nie trafilem na oszusta
  14. wibierajac miedzy grafitem a czarnym stawiam na czarny
  15. no niezla maszynka tylko szkoda ze kombi ale widze ze masz niezly zapas opon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.