-
Piszczy i nie chce "kręcić"
sprawa była prosta... szczotki się skońcowały
-
Piszczy i nie chce "kręcić"
pisałem ze z pycha pali... prąd do rozrusznika dochodzi kostka dobra... pozostaje wyciągnąć rozrusznik i zobaczyć co z nim nie halo
-
Piszczy i nie chce "kręcić"
już wymieniona ale to nic nie dało...dziś jade podlaczyc się pod komputer może cos pokaże a i mała poprawka piszczy cos w okolicach przepustnicy a nie rozrusznika może coś ze wryskiem pompka albo jakiś czujnik padłi dlatego nie kręci??
-
Piszczy i nie chce "kręcić"
Witam mam problem ze swoja b5 AGP. Dzis po powrocie do domu nie moglem zgasic silnika stacyjka się zaciela wiec zdusiłem samochod, i przy uzyciu "większej" sily stacyjka wrocila i chodzi normalnie... ale samochod nie chce krecic, kontrolki wszystkie gasna jak należy nie ppokazuje zadnego bledu tylko cos piszczy w okolicach rozrusznika stawiam na elektrowlacznik... z pycha samochod pali...
-
[ALL B5] Jaki wzmacniacz ?
witam a co myślicie a takim zestawie do sedna?? MAGNAT Skrzynia BS30 800W + Wzm. EDITION TWO Sklep (3243291406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy ten wzmacniacz poradzi sobie z ta skrzynia?? może ktoś posiada podobny zestawik i mógł by powiedzieć jak to gra w sedanie
-
Głośniki z tyłu (brak kabli na tyle)
Witam. Od pewnego czasu chodzi za mną myśl o zamontowaniu głośników z tyłu i tu jest pierwszy problem gdzie?? Myślałem o półce ale ona ma pod spodem jakąś blache i nie wiem czy tam wejdą jakiekolwiek głośniki... Ale teraz najważniejsze nie mam wyprowadzonych żadnych kabli na tył, którędy bd najlepiej je poprowadzić od radia?? (chyba że te kable gdzieś są a ja nie wiem)
-
[B5 ADP] Czyszczenie odmy
ok dzieki za pomoc
-
Jak dotrzeć do firmy krzak ?
sadowac sie nie ma co bo cie cie to bedzie sporo kosztowalo i i tak sa marne szanse na wygrana szkoda kasy z tymi lysymi to niezly pomysl
-
[ALL B5] Moja ślicznotka
w pelni sie zgodze ja jak bede modyfikowal swoja to nie bede pytal nikogo zaloze to co bede chcial widze Adriano007 ze masz pod maska to samo co ja
-
[B5 ADP] Czyszczenie odmy
a mogl bys powiedziec jak to wyczyscic?
-
[ALL B5] Moja Audi Standardzik :D do modyfikacji
w silnik moze zainwestowac stozek swiece filtr powietrza na samym stozku moze wycisnac 10KM wiecej
-
[ALL B5] Moja ślicznotka
ale ty tez nie masz najnowszej fury wiec nie wiem o co ci chodzi wiec nie wyskakuj z s4 bo wiele od a4 sie nie rozni
-
[ALL] Gotowy zestaw sprzęgła z jednomasem
ja mam rok 2000, może nie podejść A jak ze śrubami do mocowania jednomasa? podobno dwumas miała dłuższe i trzeba je skrócić. a w profilu napisales ze masz 1999r ja bym chyba zaryzykowal wiele zeczy na allegro kupuje i nie trafilem na oszusta
-
[B6 AWX] Jaki kolor FELG RS4 ?
wibierajac miedzy grafitem a czarnym stawiam na czarny
-
[B5 AVV] Mój granatowy trumniak /zawias -35/ czarny grill - nowe fotki str.9
no niezla maszynka tylko szkoda ze kombi ale widze ze masz niezly zapas opon
Sadek_WLG
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta