-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Cześć Panowie Potrzebuję kogoś kto ma jakąś wiedzę na temat automatów. Moja królewna ma prawdopodobnie uszkodzony czujnik prędkości i trzeba mi kogoś kto się na tym zna. Jakby co proszę o kontakt na priv! Dzieki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Panowie! Jak Leci?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Plugi pozdrowienia dla Mamusi xD gdzie Ty ja tak wozisz ciagle ? (chyba, że to nie mama :x)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ciekawe co ma na swoją obronę..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
troche drogie te gokarty..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie kumam.. tyle co my pieniedzy oddajemy na podatki to mozna by za to stworzyć i utrzymac nowe państwo :/ wiec powiedzcie mi w takim razie gdzie te wszystkie pieniadze z podatkow ida jak w polsce 3/4 ulic ma dziury a niektore miasta nie wiedzą co to "chodnik" a podobno to chyba na to idą nasze pieniadze, na dbanie o panstwo.. ładnie sobie ktoś sra na nasz kraj i ostro podciera sobie nasza kasą dupe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
skur***ny chca zarobic na mandatach a tu zapowiada się niezły zarobek.....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to są chyba jakieś kpiny..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no jak widać było ja też nie zawitałam na spota o 14 dopiero koncze prace w domu bede kolo 14:15 a o 15:00 to ja mam obiad wiec nie ma opcji... jesli kiedys zmienia sie godziny spotów z 15-16 na 18-19 to ja sie pisze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
o 15 jest spot?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wośp wymięka... to dopiero orkiestra hry hry chcialam wpasc na spota ale jak zwykle musiałam zawitać na sałatkowe party u teściów
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hmm.. nastepny spot bedzie w ŚRODĘ czy 8 STYCZNIA??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
WESOŁYCH ŚWIĄT CHŁOPAKI żeby uśmiech z twarzy nie schodził, żeby marzenia się spełniały, żeby radość zawsze w was była, żeby się w pracy powodziło, żeby w miłości też dobrze było no i życzę wam tego, czego sami byście sobie chcieli życzyć Dla wszystkich CAŁUS :* i kawałek opłatka [] ))
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wiesz mialam bardziej na mysli dresy czy jeansy ;D hehe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ahh Bede na spocie bede ostatnio na 2 poprzednie zaspałam hehe, ale w panterke sie nie ubiore pfff wypad na miasto? co konkretnie? bo żebym wiedziała, jak sie ubrać bo, żebym w dresach nie zajechała
Tygrysiczka
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta