Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tygrysiczka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć Panowie Potrzebuję kogoś kto ma jakąś wiedzę na temat automatów. Moja królewna ma prawdopodobnie uszkodzony czujnik prędkości i trzeba mi kogoś kto się na tym zna. Jakby co proszę o kontakt na priv! Dzieki
  2. Plugi pozdrowienia dla Mamusi xD gdzie Ty ja tak wozisz ciagle ? (chyba, że to nie mama :x)
  3. ciekawe co ma na swoją obronę..
  4. troche drogie te gokarty..
  5. Nie kumam.. tyle co my pieniedzy oddajemy na podatki to mozna by za to stworzyć i utrzymac nowe państwo :/ wiec powiedzcie mi w takim razie gdzie te wszystkie pieniadze z podatkow ida jak w polsce 3/4 ulic ma dziury a niektore miasta nie wiedzą co to "chodnik" a podobno to chyba na to idą nasze pieniadze, na dbanie o panstwo.. ładnie sobie ktoś sra na nasz kraj i ostro podciera sobie nasza kasą dupe
  6. skur***ny chca zarobic na mandatach a tu zapowiada się niezły zarobek.....
  7. to są chyba jakieś kpiny..
  8. no jak widać było ja też nie zawitałam na spota o 14 dopiero koncze prace w domu bede kolo 14:15 a o 15:00 to ja mam obiad wiec nie ma opcji... jesli kiedys zmienia sie godziny spotów z 15-16 na 18-19 to ja sie pisze
  9. Wośp wymięka... to dopiero orkiestra hry hry chcialam wpasc na spota ale jak zwykle musiałam zawitać na sałatkowe party u teściów
  10. Hmm.. nastepny spot bedzie w ŚRODĘ czy 8 STYCZNIA??
  11. WESOŁYCH ŚWIĄT CHŁOPAKI żeby uśmiech z twarzy nie schodził, żeby marzenia się spełniały, żeby radość zawsze w was była, żeby się w pracy powodziło, żeby w miłości też dobrze było no i życzę wam tego, czego sami byście sobie chcieli życzyć Dla wszystkich CAŁUS :* i kawałek opłatka [] ))
  12. wiesz mialam bardziej na mysli dresy czy jeansy ;D hehe
  13. Ahh Bede na spocie bede ostatnio na 2 poprzednie zaspałam hehe, ale w panterke sie nie ubiore pfff wypad na miasto? co konkretnie? bo żebym wiedziała, jak sie ubrać bo, żebym w dresach nie zajechała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.