Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tygrysiczka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tygrysiczka

  1. Cześć Panowie Potrzebuję kogoś kto ma jakąś wiedzę na temat automatów. Moja królewna ma prawdopodobnie uszkodzony czujnik prędkości i trzeba mi kogoś kto się na tym zna. Jakby co proszę o kontakt na priv! Dzieki
  2. Plugi pozdrowienia dla Mamusi xD gdzie Ty ja tak wozisz ciagle ? (chyba, że to nie mama :x)
  3. ciekawe co ma na swoją obronę..
  4. troche drogie te gokarty..
  5. Nie kumam.. tyle co my pieniedzy oddajemy na podatki to mozna by za to stworzyć i utrzymac nowe państwo :/ wiec powiedzcie mi w takim razie gdzie te wszystkie pieniadze z podatkow ida jak w polsce 3/4 ulic ma dziury a niektore miasta nie wiedzą co to "chodnik" a podobno to chyba na to idą nasze pieniadze, na dbanie o panstwo.. ładnie sobie ktoś sra na nasz kraj i ostro podciera sobie nasza kasą dupe
  6. skur***ny chca zarobic na mandatach a tu zapowiada się niezły zarobek.....
  7. to są chyba jakieś kpiny..
  8. no jak widać było ja też nie zawitałam na spota o 14 dopiero koncze prace w domu bede kolo 14:15 a o 15:00 to ja mam obiad wiec nie ma opcji... jesli kiedys zmienia sie godziny spotów z 15-16 na 18-19 to ja sie pisze
  9. Wośp wymięka... to dopiero orkiestra hry hry chcialam wpasc na spota ale jak zwykle musiałam zawitać na sałatkowe party u teściów
  10. Hmm.. nastepny spot bedzie w ŚRODĘ czy 8 STYCZNIA??
  11. WESOŁYCH ŚWIĄT CHŁOPAKI żeby uśmiech z twarzy nie schodził, żeby marzenia się spełniały, żeby radość zawsze w was była, żeby się w pracy powodziło, żeby w miłości też dobrze było no i życzę wam tego, czego sami byście sobie chcieli życzyć Dla wszystkich CAŁUS :* i kawałek opłatka [] ))
  12. wiesz mialam bardziej na mysli dresy czy jeansy ;D hehe
  13. Ahh Bede na spocie bede ostatnio na 2 poprzednie zaspałam hehe, ale w panterke sie nie ubiore pfff wypad na miasto? co konkretnie? bo żebym wiedziała, jak sie ubrać bo, żebym w dresach nie zajechała
  14. Jesli mogę wtrącić swoje 5 groszy to ja tam za spotami w niedziele nie przepadam.. po calym tygodniu wy**bana jak szpak pierwsze co robie po pracy to kłade się do łożka i budzę gdzieś koło wieczora i tak mi niedziela mija.. Moze te spoty na tygodniu to rzeczywiscie dobra opcja, tylko mozna by w późniejszych godzinach zrobić bo o 16 to i tak ciemno jest wiec co to za różnica czy o 16 czy 19 Ale tak czy siak zostawiam wam temat do ogarniecia, postaram sie dostosować chodź na spocie już z pół roku nie byłam
  15. Raz mnie zatrzymala kryminalka(ee?) i przetrzepała dokumenty. Bez słowa gość wział mi dowod i poszedl na 15 minut do auta. Po 15 minutach przyszedl i bez niczego powiedzial "dziekuje, dowidzenia" kiedy sie goscia spytalam z jakiej okazji kontrola powiedzial, że takich aut jak moje bardzo dużo teraz ginie i sprawdzał czy moje to moje. Ja to nawet jak ide do sklepu to zawsze sie martwie czy moja dziunia stoi na miejscu Kiedyś dawno temu mi i ekipie udało sie odnaleść auto(co prawda charakterystycznego i nie audi.. ale tez auto.. Ciężko było dorwać *uja :> ) , wiec Tobie też tego życze
  16. Panowie jest tu ktoś kto moglby mi zalatwic praktyki ?? musze 240 godzin praktyk zaliczyc na uczelnie.. potrzebuje cos zwiazanego z dziennikarstwem albo chodz troche zwiazanego w tym temacie.. ;] oczywiscie mowimy tu o zalatwieniu praktyk po znajomosci ;P bez koniecznosci udzielania sie na nich przez te 240 godzin ;]
  17. szkolne? konkrety poproszę
  18. Dawid, ten ktos chyba kupił auto z naklejkami i nie jest swiadomy ze go ktos rozpoznaje jako klubowicza
  19. haha fote to naprawde cudowna mam z tego gryla Na spota moze wpadne na chwile, naklejke mi w końcu ściągniecie
  20. podczas chorowania sie najlepiej chudnie
  21. to ja nie jade bo ja na diecie białkowej od 30 dni jestem i wiesz same proteinki + warzywa Musze sie wkoncu zrobić laska dla was, żebyście mieli na co popatrzeć na spotach... :polew:
  22. a gowno prawda, doda slucha rihanny i to widac po jej strojach - polowa skopiowana od rihanny ;] Hmm... jutro spot? milenium o 19 ? z Dawidem sie bedziemy pewnie gdzieś wozic w okolicach to moze zagladniemy
  23. gdzieś chyba ostatnio demotywator był o ratownikach medycznych... o nich nikt nie pisze ze codziennie ratuja komus zycie, ze sa bohaterami a ktos sciagnal dziecko z drzewa bo nie mogło samo zejsc i juz wielki bohater! pfff... świat jest podły ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.