Treść opublikowana przez Tygrysiczka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Cześć Panowie Potrzebuję kogoś kto ma jakąś wiedzę na temat automatów. Moja królewna ma prawdopodobnie uszkodzony czujnik prędkości i trzeba mi kogoś kto się na tym zna. Jakby co proszę o kontakt na priv! Dzieki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Panowie! Jak Leci?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Plugi pozdrowienia dla Mamusi xD gdzie Ty ja tak wozisz ciagle ? (chyba, że to nie mama :x)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ciekawe co ma na swoją obronę..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
troche drogie te gokarty..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie kumam.. tyle co my pieniedzy oddajemy na podatki to mozna by za to stworzyć i utrzymac nowe państwo :/ wiec powiedzcie mi w takim razie gdzie te wszystkie pieniadze z podatkow ida jak w polsce 3/4 ulic ma dziury a niektore miasta nie wiedzą co to "chodnik" a podobno to chyba na to idą nasze pieniadze, na dbanie o panstwo.. ładnie sobie ktoś sra na nasz kraj i ostro podciera sobie nasza kasą dupe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
skur***ny chca zarobic na mandatach a tu zapowiada się niezły zarobek.....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to są chyba jakieś kpiny..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no jak widać było ja też nie zawitałam na spota o 14 dopiero koncze prace w domu bede kolo 14:15 a o 15:00 to ja mam obiad wiec nie ma opcji... jesli kiedys zmienia sie godziny spotów z 15-16 na 18-19 to ja sie pisze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
o 15 jest spot?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wośp wymięka... to dopiero orkiestra hry hry chcialam wpasc na spota ale jak zwykle musiałam zawitać na sałatkowe party u teściów
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hmm.. nastepny spot bedzie w ŚRODĘ czy 8 STYCZNIA??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
WESOŁYCH ŚWIĄT CHŁOPAKI żeby uśmiech z twarzy nie schodził, żeby marzenia się spełniały, żeby radość zawsze w was była, żeby się w pracy powodziło, żeby w miłości też dobrze było no i życzę wam tego, czego sami byście sobie chcieli życzyć Dla wszystkich CAŁUS :* i kawałek opłatka [] ))
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wiesz mialam bardziej na mysli dresy czy jeansy ;D hehe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ahh Bede na spocie bede ostatnio na 2 poprzednie zaspałam hehe, ale w panterke sie nie ubiore pfff wypad na miasto? co konkretnie? bo żebym wiedziała, jak sie ubrać bo, żebym w dresach nie zajechała
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jesli mogę wtrącić swoje 5 groszy to ja tam za spotami w niedziele nie przepadam.. po calym tygodniu wy**bana jak szpak pierwsze co robie po pracy to kłade się do łożka i budzę gdzieś koło wieczora i tak mi niedziela mija.. Moze te spoty na tygodniu to rzeczywiscie dobra opcja, tylko mozna by w późniejszych godzinach zrobić bo o 16 to i tak ciemno jest wiec co to za różnica czy o 16 czy 19 Ale tak czy siak zostawiam wam temat do ogarniecia, postaram sie dostosować chodź na spocie już z pół roku nie byłam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Raz mnie zatrzymala kryminalka(ee?) i przetrzepała dokumenty. Bez słowa gość wział mi dowod i poszedl na 15 minut do auta. Po 15 minutach przyszedl i bez niczego powiedzial "dziekuje, dowidzenia" kiedy sie goscia spytalam z jakiej okazji kontrola powiedzial, że takich aut jak moje bardzo dużo teraz ginie i sprawdzał czy moje to moje. Ja to nawet jak ide do sklepu to zawsze sie martwie czy moja dziunia stoi na miejscu Kiedyś dawno temu mi i ekipie udało sie odnaleść auto(co prawda charakterystycznego i nie audi.. ale tez auto.. Ciężko było dorwać *uja :> ) , wiec Tobie też tego życze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie jest tu ktoś kto moglby mi zalatwic praktyki ?? musze 240 godzin praktyk zaliczyc na uczelnie.. potrzebuje cos zwiazanego z dziennikarstwem albo chodz troche zwiazanego w tym temacie.. ;] oczywiscie mowimy tu o zalatwieniu praktyk po znajomosci ;P bez koniecznosci udzielania sie na nich przez te 240 godzin ;]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szkolne? konkrety poproszę
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dawid, ten ktos chyba kupił auto z naklejkami i nie jest swiadomy ze go ktos rozpoznaje jako klubowicza
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
haha fote to naprawde cudowna mam z tego gryla Na spota moze wpadne na chwile, naklejke mi w końcu ściągniecie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
podczas chorowania sie najlepiej chudnie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to ja nie jade bo ja na diecie białkowej od 30 dni jestem i wiesz same proteinki + warzywa Musze sie wkoncu zrobić laska dla was, żebyście mieli na co popatrzeć na spotach... :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a gowno prawda, doda slucha rihanny i to widac po jej strojach - polowa skopiowana od rihanny ;] Hmm... jutro spot? milenium o 19 ? z Dawidem sie bedziemy pewnie gdzieś wozic w okolicach to moze zagladniemy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
gdzieś chyba ostatnio demotywator był o ratownikach medycznych... o nich nikt nie pisze ze codziennie ratuja komus zycie, ze sa bohaterami a ktos sciagnal dziecko z drzewa bo nie mogło samo zejsc i juz wielki bohater! pfff... świat jest podły ;/